Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - deváté kolo 03.03.03

Také ve východní skupině Krajského přeboru II. třídy je znám první postupující - stalo se jím dvě kola před koncem družstvo Žamberka A po výhře 4,5:3,5 nad torzem družstva Poličky C. - BLAHOPŘEJEME ! Další výsledky: Svitavy - Žamberk B 5:3, Letohrad - Litomyšl 3:4, Kunvald - Choceň 5:3, V.Mýto B - Lanškroun 3:5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Výsledky 9. kola          

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - TJ Štefanydes Polička B        ŠK Svitavy - SK Žamberk B

   1.     Volf Jaroslav                    1/2      Houšková Magdaléna                     1.     Horký Pavel                    1:0      Vohník Miroslav

   2.     Vencl Jiří                           1/2      Zeman Arnošt                                    2.     Čupr Tomáš                      1/2      Toman Aleš

   3.     Kylar Pavel                      1/2      Houška Bronislav                            3.     Rosenkranz Jindřich     0:1      Martinec Jan

   4.     Zelený Dalibor                1:0      Charouz Milan                                  4.     Bartoš Karel                    1:0      Brdíček David

   5.     Kameník David               1:0      Šimko Štefan                                      5.     Riedl Tomáš                     0:1      Hrubeš Martin

   6.     Blaško Štěpán                 1:0      Navrátil Ladislav                             6.     Svatoš Zdeněk                1:0      Janeček Miroslav

   7.     Mastný Tomáš                 1/2      Stodola Zdeněk                                 7.     Beneš Leopold               1:0      Hurdes Emil

   8.     Pokorný Jan                     1/2      Müller Luděk                                    8.     Vašák Ladislav               1/2      Kopal Vladimír

                          5.5 : 2.5                                                                           5 : 3

TJ Spartak OEZ Letohrad - TJ Jiskra Litomyšl                  ZD Kunvald - Spartak Choceň

   1.     Bříza Miloš                      1/2      Daniel Martin                                    1.     Chládek Václav              1/2      Plotek Evžen

   2.     Krumer Miroslav            0:1      Zeman Martin                                     2.     Keprta Stanislav            1/2      Kučera Jan

   3.     Papáček Miloš                0:1      Zeman Ladislav                                 3.     Vymetálek Petr               0:1      Voleský Stanislav

   4.     Sysr Pavel                        0:1      Šváb Jiří                                              4.     Merta Josef                       1/2      Weis Ladislav

   5.     Maceška Vladimír           1:0      Jonáš Petr                                           5.     Dvořák Eduard               1:0      Vavroušek Petr

   6.     Růžička Richard             1/2      Krejčí Milan                                      6.     Slavíček Miroslav         1:0      Janeček František

   7.     Janeček Václav                1:0      Seidl Jiří                                              7.     Rusz Gustav                    1/2      Navrátil Václav

   8.                                                                                                                            8.     Štěpán Stanislav            1:0      Krumpholc Jan

                            3 : 4                                                                              5 : 3

  SK Žamberk A - TJ Štefanydes Polička C                    ŠK Vysoké Mýto B - TJ Lanškroun

   1.     Hrubeš Pavel                   1:0      Kastner Kamil                                   1.     Ptáček Luboš                  1:0      Solil Roman

   2.     Belobrad Ivan                  +:-       Kastner Vojtěch                                2.     Švécar Jiří                         1/2      Zehnal Miloš

   3.     Mazura Miloš                   +:-       Stodolová Kristýna                         3.     Trhal Tomáš                     0:1      Pokorný Tomáš

   4.     Maceška Bohumír           0:1      Červený Petr                                      4.     Ptáček Miloslav             1/2      Ambrož Antonín

   5.     Havrlík Pavel                  0:1      Komárek David                                 5.     Křemenák Jiří                  0:1      Šilar Ladislav

   6.     Dungl Petr                       1/2      Jerman Miloš                                      6.     Marinov Peter                 0:1      Procházka Petr

   7.     Kacálek Karel                  +:-       Bartoš Karel                                       7.     Lipavský Jindřich         1/2      Šebrle Jaroslav

   8.     Jeništa Jiří                         0:1      Klíma Ladislav                                 8.     Mergl Jan                          1/2      Palla Stanislav

                          4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

Tabulka po 9. kole

              1.   SK Žamberk A                                   9    9    0    0         18     51.5   :  20.5

              2.   TJ Lanškroun                                    9    8    0    1         16        48   :  24

              3.   TJ Štefanydes Polička B                    9    7    0    2         14        45   :  27

              4.   ŠK Vysoké Mýto B                            9    6    0    3         12     36.5   :  35.5

              5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 9    5    0    4         10        41   :  31

              6.   TJ Štefanydes Polička C                    9    5    0    4         10        39   :  33

              7.   TJ Jiskra Litomyšl                             9    5    0    4         10        35   :  36

              8.   Spartak Choceň                                 9    4    0    5           8        38   :  34

              9.   ZD Kunvald                                       9    2    0    7           4     27.5   :  44.5

             10.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  9    2    0    7           4        26   :  45

             11.   ŠK Svitavy                                         9    1    0    8           2     26.5   :  45.5

             12.   SK Žamberk B                                   9    0    0    9           0        17   :  55

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.