Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - desáté kolo 16.03.03

Předposlední desáté kolo Krajského přeboru II. třídy východ rozhodlo o druhém postupujícím, kterým se stalo družstvo Lanškrouna - Blahopřejeme ! Výsledky: Polička B - Lanškroun 3,5:4,5, Polička C - V.Mýto B 3,5:4,5, Choceň - Žamberk A 2,5:5,5, Litomyšl - Kunvald 4,5:3,5, Žamberk B - Letohrad 3,5:4,5, Ústí n/O B - Svitavy 3,5:4,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

     TJ Štefanydes Polička B - TJ Lanškroun        TJ Štefanydes Polička C - ŠK Vysoké Mýto B

   1.     Škorpík Martin   1:0     Solil Roman       1. Kastner Kamil              1/2 Lipavský Dušan

   2.     Houšková Magdaléna                     1:0 Zehnal Miloš                   2. Stodolová Kristýna    1/2 Ptáček Luboš

   3.     Houška Bronislav                       0:1 Pokorný Tomáš               3. Červený Petr                 1:0 Borek Pavel

   4.     Charouz Milan   0:1     Ambrož Antonín      4.     Komárek David   1:0     Švécar Jiří

   5.     Šimko Štefan   1/2 Šilar Ladislav                  5. Jerman Miloš                 0:1 Trhal Tomáš

   6.     Navrátil Ladislav   0:1     Procházka Petr  6. Bartoš Karel                  0:1 Lipavský Jindřich

   7.     Stodola Zdeněk   1:0     Šebrle Jaroslav  7. Klíma Ladislav            1/2 Mergl Jan

   8.     Smejkal Jan      0:1 Palla Stanislav                8. Stodola Jakub               0:1 Švécar František

              3.5 : 4.5                  3.5 : 4.5

Spartak Choceň - SK Žamberk A  TJ Jiskra Litomyšl - ZD Kunvald

   1.     Plotek Evžen  1/2 Hrubeš Pavel                   1. Daniel Martin               1/2 Vymetálek Petr

   2.     Voleský Stanislav                        0:1 Belobrad Ivan                  2. Zeman Martin                1:0 Merta Josef

   3.     Weis Ladislav   0:1     Mazura Miloš    3. Pekař Václav                 1:0 Dvořák Eduard

   4.     Vavroušek Petr   0:1     Maceška Bohumír      4.     Jirsa Lukáš      0:1 Slavíček Miroslav

   5.     Siegel Josef      0:1 Havrlík Pavel                  5. Zeman Ladislav            1:0 Hodek Roman

   6.     Janeček František   1:0     Zámečník Bohumír                            6. Šváb Jiří                         1:0 Rusz Gustav

   7.     Navrátil Václav   1/2     Dungl Petr         7. Jonáš Petr                      0:1 Šlezingr Vilém

   8.     Navrátil Zdeněk   1/2     Kacálek Karel    8. Krejčí Milan                 0:1 Stúj Michal

              2.5 : 5.5                  4.5 : 3.5

   SK Žamberk B - TJ Spartak OEZ Letohrad TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - ŠK Svitavy

   1.     Vohník Miroslav   0:1     Krumer Miroslav      1.     Mareš Petr       0:1 Horký Pavel

   2.     Toman Aleš     1/2 Filip Libor                       2. Smola Jan                       0:1 Čupr Tomáš

   3.     Martinec Jan    0:1 Papáček Miloš                3. Poslušný Martin         1/2 Rosenkranz Jindřich

   4.     Brdíček David   1:0     Sysr Pavel          4. Kylar Pavel                   1/2 Riedl Tomáš

   5.     Hrubeš Martin   1/2     Maceška Vladimír      5.     Zelený Dalibor   1/2     Svatoš Zdeněk

   6.     Mazura Jaroslav   1/2     Kubíček Vlastimil                           6. Mareš Petr                     1:0 Jedlička Eduard

   7.     Janeček Miroslav   1:0     Černohous Josef      7.     Blaško Štěpán 1:0 Fiedler Jiří

   8.     Hurdes Emil    0:1 Janeček Václav                8. Pokorný Jan                  0:1 Vašák Ladislav

              3.5 : 4.5                  3.5 : 4.5

 

Tabulka po 10. kole

              1.   SK Žamberk A 10  10 0                    0   20                  57   : 23

              2.   TJ Lanškroun 10  9  0                    1   18               52.5   :               27.5

              3.   TJ Štefanydes Polička B                10   7  0                    3   14               48.5   :               31.5

              4.   ŠK Vysoké Mýto B 10 7                    0   3 14                  41   : 39

              5.   TJ Jiskra Litomyšl  10 6                    0   4 12               39.5   :               39.5

              6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                10   5  0                    5   10               44.5   :               35.5

              7.   TJ Štefanydes Polička C                10   5  0                    5   10               42.5   :               37.5

              8. Spartak Choceň 10 4                    0   6  8               40.5   :               39.5

              9.   TJ Spartak OEZ Letohrad    10   3  0                    7   6               30.5   :               48.5

             10.   ZD Kunvald     10   2  0                    8   4 31                     :   49

             10.   ŠK Svitavy      10   2  0                    8   4 31                     :   49

             12.   SK Žamberk B 10   0  0                  10   0               20.5   :               59.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.