Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - jedenácté kolo 31.03.03

Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru II. třídy východ již nemohlo nic změnit na skutečnosti, že do budoucího Krajského přeboru I. třídy postupují Žamberk a Lanškroun. Výsledky: Svitavy - Polička B 1:7, Letohrad - Ústí n/O B 3,5:4,5, Kunvald - Žamberk B 6:2, Žamberk A - Litomyšl 7,5:0,5, V.Mýto B - Choceň 5:3, Lanškroun - Polička C 1,5:6,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola        

  ŠK Svitavy - TJ Štefanydes Polička B       TJ Spartak OEZ Letohrad - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

1.     Čupr Tomáš                       -:+       Houšková Magdaléna                     1.     Řehák Jiří                         0:1      Volf Jaroslav

2.     Bartoš Karel                     0:1      Zeman Arnošt                                    2.     Krumer Miroslav            1:0      Poslušný Martin

3.     Riedl Tomáš                     0:1      Houška Bronislav                            3.     Papáček Miloš                1/2      Vencl Jiří

4.     Beneš Leopold                1/2      Charouz Milan                                  4.     Buryška Tomáš                -:+       Kylar Pavel

5.     Čuma Jan                           0:1      Šimko Štefan                                      5.     Sysr Pavel                        1/2      Kameník David

6.     Jedlička Eduard              1/2      Navrátil Ladislav                             6.     Maceška Vladimír          0:1      Křivohlávek Miroslav

7.     Fiedler Jiří                        0:1      Stodola Zdeněk                                 7.     Mikyska Kamil               1:0      Blaško Štěpán

8.     Vašák Ladislav               0:1      Marek Karel                                       8.     Janeček Ondřej               1/2      Pokorný Jan

           1 : 7                                                                           3.5 : 4.5

    ZD Kunvald - SK Žamberk B                              SK Žamberk A - TJ Jiskra Litomyšl

1.     Keprta Stanislav             0:1      Martinec Jan                                       1.     Hrubeš Pavel                  1:0      Zeman Martin

2.     Vymetálek Petr                0:1      Brdíček David                                   2.     Mazura Miloš                  1/2      Pekař Václav

3.     Dvořák Eduard               1:0      Hrubeš Martin                                   3.     Havrlík Pavel                 1:0      Jonáš Petr

4.     Slavíček Miroslav          1:0      Mazura Jaroslav                                4.     Zámečník Bohumír         1:0      Motáček Jan

5.     Hodek Roman                  1:0      Franc Oldřich                                    5.     Dungl Petr                       1:0      Bartošová Lucie

6.     Rusz Gustav                    1:0      Neugebauer Martin                          6.     Kacálek Karel                 1:0      Ninger Karel

7.     Šlezingr Vilém                 1:0      Janeček Miroslav                              7.     Kalous Tomáš                  +:-       Seidl Jiří

8.     Štěpán Stanislav             1:0      Hurdes Emil                                       8.     Jeništa Jiří                         +:-       Štětka Václav

           6 : 2                                                                           7.5 : 0.5

  ŠK Vysoké Mýto B - Spartak Choceň                   TJ Lanškroun - TJ Štefanydes Polička C

1.     Ptáček Luboš                  1/2      Plotek Evžen                                     1.     Solil Roman                     0:1      Kastner Kamil

2.     Švécar Jiří                         1/2      Weis Ladislav                                   2.     Pokorný Tomáš              1:0      Kastner Vojtěch

3.     Trhal Tomáš                      1:0      Vavroušek Petr                                 3.     Šilar Ladislav                 0:1      Stodolová Kristýna

4.     Křemenák Jiří                   1/2      Siegel Josef                                         4.     Šebrle Jaroslav                0:1      Červený Petr

5.     Marinov Peter                 1/2      Janeček František                             5.     Palla Stanislav               1/2      Komárek David

6.     Lipavský Jindřich          1/2      Navrátil Václav                                 6.     Novák Miroslav             0:1      Jerman Miloš

7.     Mergl Jan                          1:0      Starý Stanislav                                  7.     Boháč Luboš                   0:1      Bartoš Karel

8.     Šlégr Miloslav                1/2      Nedelčev Radim                                8.     Křivohlávek David       0:1      Klíma Ladislav

           5 : 3                                                                           1.5 : 6.5

 

Závěrečná  tabulka

      1.   SK Žamberk A                              11  11    0    0         22     64.5   :  23.5

      2.   TJ Lanškroun                                11    9    0    2         18        54   :  34

      3.   TJ Štefanydes Polička B                  11    8    0    3         16     55.5   :  32.5

      4.   ŠK Vysoké Mýto B                          11    8    0    3         16        46   :  42

      5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B               11    6    0    5         12        49   :  39

      6.   TJ Štefanydes Polička C                  11    6    0    5         12        49   :  39

      7.   TJ Jiskra Litomyšl                           11    6    0    5         12        40   :  47

      8.   Spartak Choceň                               11    4    0    7           8     43.5   :  44.5

      9.   ZD Kunvald                                     11    3    0    8           6        37   :  51

     10.   TJ Spartak OEZ Letohrad                11    3    0    8           6        34   :  53

     11.   ŠK Svitavy                                       11    2    0    9           4        32   :  56

     12.   SK Žamberk B                                 11    0    0  11           0     22.5   :  65.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.