Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor II. tøídy západ - první kolo 13.11.02

Koneènì odstartovala i poslední soutìž družstev Pardubického kraje s výsledky: Polabiny B - H. Mìstec 5,5:2,5 , Prachovice - Cyklo Content 4,5:3,5 , Kámen - Krucemburk 6,5:1,5 , CHS Chotìboø - Hlinsko 4:4, Zajeèice - Chrudim C 4,5:3,5.


Krajsky prebor II z - rocnik 02/03 Zprava z kola c

Krajsky prebor II z  - rocnik 02/03       Zprava z kola c.  1       16.11.02

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:1  Z:1   2222 Pardubice B - Jiskra H. Mestec                       5.5:2.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Novotny M      H 1:0 H Danek P         Roub B           1:0   Pacovsky M   

Mojzis M         0:1   Zelenka J       Munia K        H 0:1   Kral M       

Pavlicek M       1:0   Hon J           Krejci J         1:0   Tunega F     

Belohlav J       1:0   Jambor L        Vorel B          %:%   Rezny Z      

 

K:1  Z:2   Holcim Prachovice - Cyklo Pardubice                       4.5:3.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Nevole V         1:0   Foglar S        Stary L          %:%   Novak V      

Skokan J         1:0   Ester L         Sindelar P       1:0   Hrnciarik K  

Pribyl J         0:1   Janko J         Kouba P          %:%   Kalhous M    

Honek J          %:%   Labsky J        Vondracek E      0:1   Koutny L     

 

K:1  Z:3   Kamen Chotebor - Sokol Krucemburk                         6.5:1.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Dobsinsky P    H 1:0   Kafka R         Vala F         H 1:0   Novotny J    

Bielcik J        %:%   Janacek T       Halama P         1:0   Kaspar L     

Vala V           1:0   Koci K          Cech M           %:%   Hulle J      

Partl O          1:0   Hrancik J       Jecha Z          %:%   Malek V      

 

K:1  Z:4   CHS Chotebor - SO DDM Hlinsko                               4 : 4

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Hospodka J       0:1 H Rousar Z        Michal M         0:1   Vojanec H    

Krejcik T        0:1   Duchecek J      Fiala M          1:0   Sebek P      

Petrus L         1:0   Storek L        Ondracek O       1:0   Maly M       

Zverina J        0:1   Janda L         Linhart J        1:0   Balek J      

 

K:1  Z:5   Sokol Zajecice - SO+DDM Chrudim C                         4.5:3.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Hajek J          1:0   Linhart Z       Jelinek M        0:1   Mrha J       

Hajek L          1:0   Beranek M       Kolbaba P        %:%   Bartos M     

Sustr J          %:%   Nemec B         Cesenek J        0:1   Zdimal P     

Hajek J          1:0   Kutal L         Hromadko M       %:%   Muzik F      

 

1.Kamen Chotebor     1  1 0 0  6.5  2  6.SO DDM Hlinsko     1  0 1 0  4.0  1

2.2222 Pardubice B   1  1 0 0  5.5  2  7.SO+DDM Chrudim C   1  0 0 1  3.5  0

3.Holcim Prachovice  1  1 0 0  4.5  2  8.Cyklo Pardubice    1  0 0 1  3.5  0

4.Sokol Zajecice     1  1 0 0  4.5  2  9.Jiskra H. Mestec   1  0 0 1  2.5  0

5.CHS Chotebor       1  0 1 0  4.0  1 10.Sokol Krucemburk   1  0 0 1  1.5  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.