Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor II. tøídy západ - ètvrté kolo 15.12.02

Ve ètvrtém kole Krajského pøeboru II. tøídy západ byly dosaženy následující výsledky: H.Mìstec - Hlinsko 5:3, Krucemburk - Chrudim C 1,5:6,5, Cyklo Content - Zajeèice 2,5:5,5, Polabiny B - Chotìboø 5:3, Prachovice - Kámen 7:1


Krajsky prebor II z - rocnik 02/03 Zprava z kola c

Krajsky prebor II z  - rocnik 02/03       Zprava z kola c.  4      15.12.02

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:4  Z:16  Jiskra H. Mestec - SO DDM Hlinsko                          5 : 3

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Danek P        H 0:1 H Rousar Z        Rezny Z          1:0   Vojanec H    

Hon J            0:1   Adamek M        Benda P          %:%   Sebek P      

Pacovsky M       1:0   Storek L        Muller P         1:0   Maly M       

Kral M           %:%   Janda L         Matous R         1:0   Hegr M       

 

K:4  Z:17  Sokol Krucemburk - SO+DDM Chrudim C                      1.5:6.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Kafka R          1:0   Linhart Z       Novotny J        0:1   Kutal L      

Janacek T        0:1   Konicek P       Kaspar L         0:1   Mrha J       

Koci K           0:1   Nemec B         Hulle J          0:1   Bartos M     

Hrancik J        %:%   Kohoutek T      Malek V          0:1   Muzik F      

 

K:4  Z:18  Cyklo Pardubice - Sokol Zajecice                         2.5:5.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Kloucek J        %:%   Hajek J         Labsky J         %:%   Cesenek J    

Foglar S         0:1   Hajek L         Pyskaty J        0:1   Hromadko M   

Janko J          %:%   Sustr J         Necas J          %:%   Kolar J      

Mazura T         %:%   Hajek J         Kalhous M        0:1   Konrad F     

 

K:4  Z:19  2222 Pardubice B - CHS Chotebor                            5 : 3

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Novotny M      H 1:0   Krejcik T       Roub B           1:0   Michal M     

Mojzis M         %:%   Stolfa J        Munia K        H %:%   Doubal P     

Pavlicek M       %:%   Petrus L        Krejci J         1:0   Ondracek O   

Belohlav J       %:%   Zverina J       Skorpik F        0:1   Linhart J    

 

K:4  Z:20  Holcim Prachovice - Kamen Chotebor                         7 : 1

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Nevole V         1:0   Bielcik J       Kloucek J        0:1   Cech M       

Skokan J         1:0   Partl O         Kouba P          1:0   Jecha Z      

Honek J          1:0 H Vala F          Vondracek E      1:0 H Valachovic M 

Rechkova M       1:0   Halama P        Tlapak S         K:0   kontumace    

 

1.2222 Pardubice B   4  4 0 0 23.5  8  6.Jiskra H. Mestec  4  2 0 2 14.5  4

2.Sokol Zajecice     4  4 0 0 23.0  8  7.Cyklo Pardubice   4  1 0 3 14.0  2

3.Holcim Prachovice  4  3 0 1 20.0  6  8.Kamen Chotebor    4  1 0 3 10.5  2

4.CHS Chotebor       4  2 1 1 20.0  5  9.SO DDM Hlinsko    4  0 1 3 13.5  1

5.SO+DDM Chrudim C   4  2 0 2 17.5  4 10.Sokol Krucemburk  4  0 0 4  3.5  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.