Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor II. tøídy západ - šesté kolo 26.01.03

Šesté kolo Krajského pøeboru II. tøidy západ pøineslo tyto výsledky: H.Mìstec - Krucemburk 7:1, Cyklo Content - Hlinsko 3,5:4,5, Polabiny B - Chrudim C 5,5:2,5, Prachovice - Zajeèice 2,5:5,5, Kámen - CHS Chotìboø 1,5:6,5


Krajsky prebor II z - rocnik 02/03 Zprava z kola c

Krajsky prebor II z  - rocnik 02/03       Zprava z kola c.  6      26.01.03

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:6  Z:26  Jiskra H. Mestec - Sokol Krucemburk                        7 : 1

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Danek P        H 1:0   Kafka R         Rezny Z          1:0   Novotny J    

Zelenka J        1:0   Janacek T       Benda P          1:0   Kaspar L     

Hon J            1:0   Koci K          Muller P         1:0   Zilka J      

Kral M           0:1   Hrancik J       Seidl J          1:0   Zrzavy V     

 

K:6  Z:27  Cyklo Pardubice - SO DDM Hlinsko                         3.5:4.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Kloucek J        0:1 H Rousar Z        Odvarka S        1:0   Zamecnik J   

Pyskaty J        0:1   Duchecek J      Labsky J         %:%   Maly M       

Foglar S         0:1   Storek L        Pyskaty J        0:1   Hanus M      

Janko J          1:0   Vojanec H       Kalhous M        1:0   Hegr M       

 

K:6  Z:28  2222 Pardubice B - SO+DDM Chrudim C                      5.5:2.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Novotny M      H 1:0   Linhart Z       Roub B           1:0   Kutal L      

Pavlicek M       1:0   Beranek M       Bata S           1:0   Mrha J       

Belohlav J       %:%   Nemec B         Dudek V          %:%   Bartos M     

Skorpik J        %:%   Kohoutek T      Krejci J         0:1   Muzik F      

 

K:6  Z:29  Holcim Prachovice - Sokol Zajecice                       2.5:5.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Nevole V         %:%   Hajek J         Kloucek J        0:1   Jelinek M    

Skokan J         0:1   Hajek L         Kouba P          %:%   Cesenek J    

Pribyl J         %:%   Sustr J         Vondracek E      0:1   Hromadko M   

Stary L          %:%   Hajek J         Tlapak S         %:%   Konrad F     

 

K:6  Z:30  Kamen Chotebor - CHS Chotebor                            1.5:6.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Dobsinsky P    H 0:1   Novotny P       Vala F         H 0:1   Michal M     

Bielcik J        0:1   Hospodka J      Halama P         %:%   Kajinek K    

Vala V           0:1   Petrus L        Jecha Z          0:1   Ondracek O   

Partl O          1:0   Zverina J       Zeleny Z       H 0:1   Linhart J    

 

1.2222 Pardubice B  6  6 0 0 33.5 12  6.Holcim Prachovice 6 3 0 3 22.5  6

2.Sokol Zajecice    6  5 0 1 32.0 10  7.SO DDM Hlinsko    6 2 1 3 24.5  5

3.CHS Chotebor      6  4 1 1 34.5  9  8.Cyklo Pardubice   6 1 0 5 21.0  2

4.Jiskra H. Mestec  6  4 0 2 26.0  8  9.Kamen Chotebor    6 1 0 5 15.5  2

5.SO+DDM Chrudim C  6  3 0 3 24.5  6 10.Sokol Krucemburk  6 0 0 6  6.0  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.