Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor II. tøídy západ - sedmé kolo 16.02.03

Sedmé kolo Krajského pøeboru II. tøidy západ pøineslo tyto výsledky: Chotìboø - H.Mìstec 5,5:2,5, Zajeèice - Kámen 7,5:0,5, Chrudim C - Prachovice 3:5, Hlinsko - Polabiny B 2,5:5,5, Krucemburk - Cyklo Content 0,5:7,5


Krajsky prebor II z - rocnik 02/03 Zprava z kola c

Krajsky prebor II z  - rocnik 02/03       Zprava z kola c.  7      16.02.03

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:7  Z:31  CHS Chotebor - Jiskra H. Mestec                          5.5:2.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Hospodka J       %:% H Danek P         Michal M         1:0   Tunega F     

Stolfa J         0:1   Zelenka J       Fiala M          1:0   Benda P      

Petrus L         0:1   Hon J           Ondracek O       1:0   Kurka P      

Zverina J        1:0   Kral M          Linhart J        1:0   Seidl J      

 

K:7  Z:32  Sokol Zajecice - Kamen Chotebor                          7.5:0.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Hajek J          1:0 H Dobsinsky P     Cesenek J        1:0   Cech M       

Hajek L          1:0   Bielcik J       Hromadko M       1:0   Jecha Z      

Sustr J          %:%   Partl O         Kolar J          1:0 H Valachovic M 

Hajek J          1:0   Halama P        Konrad F         1:0   Bielcik S    

 

K:7  Z:33  SO+DDM Chrudim C - Holcim Prachovice                       3 : 5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Linhart Z        0:1   Nevole V        Kohoutek T       1:0   Kouba P      

Pokorny O      V 0:1   Honek J         Mrha J           0:1   Vondracek E  

Pokorny J        1:0   Stary L         Bartos M         0:1   Tlapak S     

Beranek M        %:%   Sindelar P      Muzik F          %:%   Sedlak P     

 

K:7  Z:34  SO DDM Hlinsko - 2222 Pardubice B                        2.5:5.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Rousar Z       H 1:0 H Novotny M       Sebek P          0:1   Skorpik J    

Storek L         0:1   Mojzis M        Zamecnik J       0:1   Roub B       

Janda L          %:%   Pavlicek M      Maly M           %:%   Dudek V      

Holfeuer A       0:1   Belohlav J      Hanus M          %:%   Krejci J     

 

K:7  Z:35  Sokol Krucemburk - Cyklo Pardubice                       0.5:7.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Kafka R          0:1   Kloucek J       Novotny J        0:1   Necas J      

Janacek T        0:1   Janko J         Kaspar L         0:1   Hornik J     

Koci K           %:%   Odvarka S       Hulle J          0:1   Hrnciarik K  

Hrancik J        0:1   Labsky J        Malek V          0:1   Kalhous M    

 

1.2222 Pardubice B   7  7 0 0 39.0 14  6.SO+DDM Chrudim C  7  3 0 4 27.5  6

2.Sokol Zajecice     7  6 0 1 39.5 12  7.SO DDM Hlinsko    7  2 1 4 27.0  5

3.CHS Chotebor       7  5 1 1 40.0 11  8.Cyklo Pardubice   7  2 0 5 28.5  4

4.Jiskra H. Mestec   7  4 0 3 28.5  8  9.Kamen Chotebor    7  1 0 6 16.0  2

5.Holcim Prachovice  7  4 0 3 27.5  8 10.Sokol Krucemburk  7  0 0 7  6.5  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.