Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor II. tøídy západ - osmé kolo 02.03.03

Osmé kolo Krajského pøeboru II.tøídy západ rozhodlo o prvním postupujícím - stalo se jím kolo pøed koncem družstvo Polabiny Pardubice B po výhøe 8:0 nad torzem družstva Krucemburk - BLAHOPØEJEME ! Další výsledky: Prachovice - Hlinsko 5,5:2,5, Kámen - Chrudim C 1,5:6,5, Chotìboø - Zajeèice 6,5:1,5 (pøedehráno), H.Mìstec - Cyklo Content 4:4


Krajsky prebor II z - rocnik 02/03 Zprava z kola c

Krajsky prebor II z  - rocnik 02/03       Zprava z kola c.  8       2.03.03

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:8  Z:36  Jiskra H. Mestec - Cyklo Pardubice                         4 : 4

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Danek P        H 1:0   Foglar S        Pacovsky M       %:%   Mazura T     

Zelenka J        1:0   Ester L         Kral M           %:%   Labsky J     

Hon J            %:%   Urbanek J       Makes J          %:%   Necas J      

Jambor L         0:1   Janko J         Seidl J          0:1   Hrnciarik K  

 

K:8  Z:37  2222 Pardubice B - Sokol Krucemburk                        8 : 0

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Mojzis M         1:0   Kafka R         Bata S           1:0   Kaspar L     

Pavlicek M       1:0   Koci K          Dudek V          K:0   Patek J      

Belohlav J       1:0   Hrancik J       Krejci J         K:0   Rypar R      

Roub B           1:0   Novotny J       Skorpik F        K:0   Ptacek D     

 

K:8  Z:38  Holcim Prachovice - SO DDM Hlinsko                       5.5:2.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Nevole V         %:% H Rousar Z        Rechkova M       1:0   Holfeuer A   

Skokan J         0:1   Adamek M        Stary L          %:%   Sebek P      

Pribyl J         1:0   Storek L        Sindelar P       %:%   Maly M       

Honek J          1:0   Janda L         Vondracek E      K:0   kontumace    

 

K:8  Z:39  Kamen Chotebor - SO+DDM Chrudim C                        1.5:6.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Bielcik J        0:1   Linhart Z       Cech M           1:0   Kutal L      

Vala V           0:1 V Pokorny O       Jecha Z          0:1   Mrha J       

Vala F         H 0:1   Nemec B         Zeleny Z       H 0:1   Bartos M     

Halama P         %:%   Kohoutek T      Bielcik S        0:1   Sokol P      

 

K:8  Z:40  CHS Chotebor - Sokol Zajecice                            6.5:1.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Novotny P        1:0   Hajek J         Michal M         1:0   Cesenek J    

Hospodka J       K:0   Hajek L         Kajinek K        %:%   Hromadko M   

Krejcik T        K:0   Sustr J         Fiala M          %:%   Kolar J      

Petrus L         %:%   Hajek J         Ondracek O       1:0   Vorzacek M   

 

1.2222 Pardubice B   8  8 0 0 47.0 16  6.SO+DDM Chrudim C  8  4 0 4 34.0  8

2.CHS Chotebor       8  6 1 1 46.5 13  7.Cyklo Pardubice   8  2 1 5 32.5  5

3.Sokol Zajecice     8  6 0 2 41.0 12  8.SO DDM Hlinsko    8  2 1 5 29.5  5

4.Holcim Prachovice  8  5 0 3 33.0 10  9.Kamen Chotebor    8  1 0 7 17.5  2

5.Jiskra H. Mestec   8  4 1 3 32.5  9 10.Sokol Krucemburk  8  0 0 8  6.5  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.