Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor II. tøídy západ - deváté kolo 16.03.03

Devátým kolem skonèil Krajský pøebor II. tøídy západ. Po výsledcích Zajeèice - H.Mìstec 4,5:3,5, Chrudim C - Chotìboø 4:4, Hlinsko - Kámen 6:0, Krucemburk - Prachovice 0,5:7,5, Cyklo Content - Polabiny B 3,5:4,5 se vítìzem stalo družstvo Polabiny Pardubice B a druhým postupujícím do budoucího Krajského pøeboru I. tøídy také družstvo CHS Chotìboø - Blahopøejeme !


Krajsky prebor II z - rocnik 02/03 Zprava z kola c

Krajsky prebor II z  - rocnik 02/03       Zprava z kola c.  9      16.03.03

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:9  Z:41  Sokol Zajecice - Jiskra H. Mestec                        4.5:3.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Hajek J          %:% H Danek P         Jelinek M        1:0   Pacovsky M   

Hajek L          0:1   Zelenka J       Kolbaba P        1:0   Kral M       

Sustr J          %:%   Hon J           Cesenek J        1:0   Muller P     

Hajek J          %:%   Jambor L        Hromadko M       0:1   Seidl J      

 

K:9  Z:42  SO+DDM Chrudim C - CHS Chotebor                            4 : 4

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Linhart Z        1:0   Novotny P       Kohoutek T       %:%   Michal M     

Pokorny O      V 0:1   Hospodka J      Kutal L          1:0   Fiala M      

Konicek P        %:%   Stolfa J        Mrha J           0:1   Ondracek O   

Nemec B          1:0   Petrus L        Muzik F          0:1   Linhart J    

 

K:9  Z:43  SO DDM Hlinsko - Kamen Chotebor                            6 : 2

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Rousar Z       H 1:0   Bielcik J       Holfeuer A       %:%   Cech M       

Storek L         0:1   Vala V          Sebek P          1:0 H Valachovic M 

Janda L          %:%   Partl O         Maly M           1:0   Bielcik S    

Vojanec H        1:0 H Vala F          Hanus M          K:0   kontumace    

 

K:9  Z:44  Sokol Krucemburk - Holcim Prachovice                     0.5:7.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Kafka R          %:%   Nevole V        Novotny J        0:1   Kouba P      

Janacek T        0:1   Honek J         Kaspar L         0:1   Vondracek E  

Koci K           0:1   Rechkova M      Hulle J          0:1   Tlapak S     

Hrancik J        0:1   Sindelar P      Malek V          0:1   Sedlak P     

 

K:9  Z:45  Cyklo Pardubice - 2222 Pardubice B                       3.5:4.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Foglar S         0:1 H Novotny M       Necas J          %:% H Munia K      

Urbanek J        0:1   Pavlicek M      Novak V          1:0   Krejci J     

Janko J          %:%   Belohlav J      Hrnciarik K      1:0   Vorel B      

Labsky J         0:1   Roub B          Kalhous M        %:%   Kvapil P     

 

1.2222 Pardubice B   9  9 0 0 51.5 18  6.Jiskra H. Mestec  9  4 1 4 36.0  9

2.CHS Chotebor       9  6 2 1 50.5 14  7.SO DDM Hlinsko    9  3 1 5 35.5  7

3.Sokol Zajecice     9  7 0 2 45.5 14  8.Cyklo Pardubice   9  2 1 6 36.0  5

4.Holcim Prachovice  9  6 0 3 40.5 12  9.Kamen Chotebor    9  1 0 8 19.5  2

5.SO+DDM Chrudim C   9  4 1 4 38.0  9 10.Sokol Krucemburk  9  0 0 9  7.0  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.