Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - soupisky družstev 09.10.02

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajském přeboru III. třídy, skupina východ


1 ŠK Žamberk C       2 TJ Lanškroun B      
1 Kalous Tomáš 1763 20.12.64   1 Šebrle Jaroslav 1812 24.06.56 V
2 Zámečník Bohumír 1996 10.07.32 V 2 Novák Miroslav 1704 19.07.54 K
3 Toman Aleš 1687 18.11.86 V 3 Fabian Karel III 14.03.64  
4 Martinec Jan 1767 10.06.69 V 4 Novotný Karel 1598 19.07.38  
5 Brdíček David 1620 29.03.82 V 5 Zubík Miloslav 1650 01.03.63  
6 Kacálek Karel 1828 21.10.51   6 Boháč Luboš 1635 21.05.49  
7 Jeništa Jiří 1772 21.04.37 ZK 7 Viktorin Jaroslav 1513 24.04.57  
8 Hurdes Emil 1538 21.11.37 K 8 Marek Josef II 09.07.41 ZK
9 Plíva Jaroslav 1723 03.12.78   9 Fabian Karel III 20.12.31  
10 Chmelík Rudolf III 15.11.59 H 10 Štefl Stanislav III 26.03.45  
11 Svoboda Jiří V 03.11.40   11 Petruň Milan III 09.03.80  
12 Jäger Pavel 1324 31.01.83   12 Heger Miroslav II 24.06.68  
13 Kotyza Jiří III 29.10.51   13 Marek Michal 1811 03.06.71  
14 Kalous Josef II 18.07.35   14 Novák Michal 1424 19.04.87  
15 Frank Zdeněk III 06.07.44   15 Novák Miroslav III 31.10.88  
16 Charvát Václav IV 29.09.49   16 Krištof Jiří 1587 29.09.57  
17 Pelinka František III 26.12.54   17 Cacek Tomáš IV 12.04.94  
18 Kalousek Antonín 1664 16.03.19   18  
19 Vítek Miroslav V 18.11.72   19  
20 Kolář Otto IV 27.08.82   20        
3 Sokol Horní Čermná     4 Spartak Choceň B    
1 Merta Josef 1817 12.02.50   1 Voleský Stanislav 1912 04.08.33 V
2 Mareš Petr 1739 21.06.74   2 Janovec Jan II 31.01.42  
3 Merta Michal 1671 27.08.76   3 Starý Stanislav III 07.05.44  
4 Motl Ladislav 1626 15.01.56 ZK 4 Nikl Leoš 1630 28.02.64 ZK
5 Dostálek Vladimír 1655 29.12.56   5 Flos Petr 1671 29.11.53  
6 Motl Josef 1594 11.03.66 K 6 Nedelčev Radim III 12.02.50 K
7 Šilar Josef 1583 25.11.63   7 Doseděl Zdeněk 1673 21.06.60  
8 Šilar Josef 1529 12.08.61   8 Navrátil Zdeněk V 14.01.63  
9 Vacek Miroslav II 04.02.57   9 Severa Vladimír 1572 25.11.84  
10 Šilar Karel 1530 20.08.52   10 Navrátil Václav 1727 07.09.36 V
11 Nikl Josef III 08.12.49   11 Žídek Jan III 13.07.34  
12 Betlach Jan III 06.10.76   12 Roček Radovan IV 06.08.85  
13 Hajzler Miloš II 10.07.63   13 Vojtíšek Jan IV 23.11.84  
14 Šilar Karel III 26.04.49   14 Kopecký Jaroslav V 26.07.63  
15 Oplištil Jaroslav III 20.04.50   15 Kudláček Jiří III 13.04.37  
16 Marek Jan V 20.01.76   16 Krumpholc Jan III 21.02.90  
17 Krudenc Jaroslav IV 14.01.56   17  
18 Cimprich Miroslav V 08.05.76   18  
19   19  
20         20        
5 TJ Jablonné n.O.     6 Loko Česká Třebová B  
1 Černý Karel 2098 15.05.37 H 1 Pěkník Milan 1897 03.05.55  
2 Dorjkhú Tuvšinbajar V 27.10.61   2 Hůlka Libor 1638 29.12.70  
3 Filip Libor 1805 01.02.74 K 3 Pelcl Karel 1503 17.07.63 ZK
4 Veselý Petr 1795 23.10.79 H 4 Švec Karel 1606 16.07.75 K
5 Černohous Jiří 1756 31.03.63   5 Zeinert Michal 1587 15.09.89  
6 Kubíček Vlastimil 1666 18.12.59   6 Horský Josef 1622 07.03.59  
7 Vorlíček Pavel 1630 13.11.62   7 Palla Stanislav 1727 10.08.46  
8 Vítek František 1610 16.11.52   8 Tomek Tomáš 1533 07.02.75  
9 Sysr Pavel 1641 21.05.59 H 9 Pánik Tomáš 1732 08.07.84  
10 Langr Petr V 21.03.69 ZK 10 Voleský Jiří 1699 25.02.37  
11 Řehák Miroslav V 25.08.56   11 Paluda Jiří 1550 05.04.41  
12 Špinler Bronislav V 23.08.65   12 Soukup Jan 1385 10.05.84  
13 Hrdina Aleš V 06.12.80   13 Pirkl Luboš V, 19.01.82  
14   14 Pirkl Josef III 18.11.17  
15   15 Vencl Jiří II 28.02.36  
16   16 Jeník Josef III 22.01.22  
17   17 Vondra Lukáš 1318 09.12.90  
18   18 Petrážová Kateřina III 04.03.88  
19   19 Šimek Zdeněk 1397 14.02.88  
20         20 Šimek Petr III 22.12.87  
7 ZD Kunvald B       8 ŠK Svitavy B      
1 Vymetálek Petr 1786 15.05.85 V 1 Bartoš Karel 1682 01.11.82 V
2 Rusz Gustav 1699 15.06.49 V 2 Riedl Tomáš III 17.01.85 V
3 Hodek Roman 1764 20.04.60 V 3 Beneš Leopold 1629 28.11.31  
4 Šlezingr Vilém 1690 01.12.67   4 Svatoš Zdeněk 1696 07.06.34  
5 Štěpán Stanislav 1647 20.12.48   5 Čuma Jan 1611 27.10.41 K
6 Nekoranec Rudolf 1661 01.04.41   6 Fiedler Jiří 1700 14.05.33  
7 Vymetálek Tomáš 1526 21.08.82 ZK 7 Jedlička Eduard 1698 21.04.37  
8 Stúj Michal 1485 02.01.65   8 Vašák Ladislav 1575 06.04.47 ZK
9 Michalička Václav 1504 25.09.46   9 Strachoň Lukáš IV 16.06.80  
10 Tobiška Jaroslav 1454 06.04.41 K 10 Pressl Ladislav II 06.01.32  
11 Krčmář Stanislav 1447 21.02.72   11 Veselý Ondřej III 16.03.77  
12 Mlynář Miroslav 1440 04.07.49   12 Vrabec Lubomír III 02.10.75  
13 Klatka Martin V 21.11.67   13 Suk Petr III 14.01.76  
14   14 Šperka František 1612 10.12.30  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 Jiskra Ústí n/O. C     10 ŠK Vysoké Mýto C    
1 Kameník David 1777 30.07.77   1 Marek Jiří 1813 01.04.43 V
2 Mareš Petr 1729 27.07.83   2 Marinov Peter 1781 30.07.58 K
3 Blaško Štěpán 1617 22.06.87   3 Lipavský Jindřich 1802 21.11.41  
4 Pokorný Jan 1632 27.01.87   4 Mergl Jan 1818 11.06.27  
5 Poslušný Radek 1776 16.04.77   5 Švécar František 1679 08.09.34  
6 Glembek Bohumír 1781 03.08.41 ZK 6 Šlégr Miloslav 1432 09.02.69 ZK
7 Mastný Tomáš 1636 01.08.64   7 Soukup Josef 1552 14.06.33  
8 Taslar Karel 1537 21.11.53   8 Goliášová Lenka 1498 01.06.88  
9 Fangl Jiří 1756 20.10.37 K 9 Janeček Pavel V 28.05.83  
10 Driemer Jaroslav 1564 07.01.50   10 Beneš Milan III 23.08.91  
11 Maštalíř Josef 1627 01.12.71   11 Plášek Rastislav 1581 03.10.70  
12 Voleský Pavel III 09.03.72   12 Marinov Daniel V 12.01.88  
13 Dudla Martin 1510 14.10.76   13 Sabolová Gabriela III 21.02.92  
14 Mačka Martin 1445 24.03.87   14  
15 Buben Ondřej III 08.01.89   15  
16 Mikyska Luboš 1492 25.12.31   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.