Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - první kolo 20.10.02

Poslední zahájená soutěž družstev na východě kraje zaznamenala v prvním kole tyto výsledky: Žamberk C - V.Mýto C 6,5:1,5 , Lanškroun B - Ústí n/O C 3,5:4,5 , H.Čermná - Svitavy B 6,5:1,5 , Choceň B - Kunvald B 5:3, Jablonné n/O Č.Třebová B 3:5


Games from 2CLV_1 Chess Assistant database

Krajský přebor III východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 2

Výsledky 1. kola           

    SK Žamberk C - ŠK Vysoké Mýto C                  Lanškroun B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

    1.     Kalous Tomáš                  0:1      Marek Jiří                                            1.     Šebrle Jaroslav                1/2      Kameník David

    2.     Zámečník Bohumír         1:0      Marinov Peter                                   2.     Novák Miroslav             1/2      Mareš Petr

    3.     Toman Aleš                      1:0      Švécar František                               3.     Fabian Karel                    1/2      Blaško Štěpán

    4.     Brdíček David                 1/2      Šlégr Miloslav                                  4.     Novotný Karel               0:1      Pokorný Jan

    5.     Kacálek Karel                  1:0      Soukup Josef                                      5.     Viktorin Jaroslav           0:1      Poslušný Radek

    6.     Jeništa Jiří                         1:0      Goliášová Lenka                              6.     Marek Josef                      1:0      Glembek Bohumír

    7.     Hurdes Emil                     1:0      Janeček Pavel                                    7.     Fabian Karel                    0:1      Mastný Tomáš

    8.     Svoboda Jiří                     1:0      Beneš Milan                                       8.     Krištof Jiří                        1:0      Taslar Karel

                     6.5 : 1.5                                                                        3.5 : 4.5

    Sokol Horní Čermná - ŠK Svitavy B                         Spartak Choceň B - ZD Kunvald B

    1.     Merta Josef                        1/2      Bartoš Karel                                       1.     Voleský Stanislav         1:0      Vymetálek Petr

    2.     Mareš Petr                        1:0      Riedl Tomáš                                       2.     Starý Stanislav               1/2      Rusz Gustav

    3.     Merta Michal                   0:1      Beneš Leopold                                  3.     Nikl Leoš                         1/2      Hodek Roman

    4.     Motl Ladislav                  +:-       Svatoš Zdeněk                                   4.     Nedelčev Radim             0:1      Štěpán Stanislav

    5.     Dostálek Vladimír          1:0      Čuma Jan                                             5.     Doseděl Zdeněk             1/2      Nekoranec Rudolf

    6.     Motl Josef                         1:0      Fiedler Jiří                                          6.     Navrátil Zdeněk             1:0      Vymetálek Tomáš

    7.     Šilar Josef                          1:0      Jedlička Eduard                                7.     Navrátil Václav              1:0      Tobiška Jaroslav

    8.     Šilar Josef                          1:0      Vašák Ladislav                                 8.     Žídek Jan                          1/2      Mlynář Miroslav

                     6.5 : 1.5                                                                           5 : 3

Jablonné nad Orlicí - Loko Česká Třebová B                                             

    1.     Černý Karel                      1:0      Pelcl Karel                                                                                                         

    2.     Dorjkhú Tuvšinbajar    1:0      Švec Karel                                                                                                          

    3.     Filip Libor                       1/2      Zeinert Michal                                                                                                   

    4.     Veselý Petr                       0:1      Horský Josef                                                                                                      

    5.     Černohous Jiří                 1/2      Palla Stanislav                                                                                                  

    6.     Vorlíček Pavel                0:1      Paluda Jiří                                                                                                          

    7.     Vítek František               0:1      Pirkl Luboš                                                                                                       

    8.     Sysr Pavel                        0:1      Šimek Zdeněk                                                                                                    

                      3 : 5                                                                                

Tabulka po 1. kole

               1.-2.   SK Žamberk C                                   1    1    0    0           2       6.5   :  1.5

               1.-2.   Sokol Horní Čermná                          1    1    0    0           2       6.5   :  1.5

               3.-4.   Spartak Choceň B                              1    1    0    0           2          5   :  3

               3.-4.   Loko Česká Třebová B                      1    1    0    0           2          5   :  3

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 1    1    0    0           2       4.5   :  3.5

                   6.   Lanškroun B                                      1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

               7.-8.   Jablonné nad Orlicí                            1    0    0    1           0          3   :  5

               7.-8.   ZD Kunvald B                                    1    0    0    1           0          3   :  5

             9.-10.   ŠK Svitavy B                                     1    0    0    1           0       1.5   :  6.5

             9.-10.   ŠK Vysoké Mýto C                            1    0    0    1           0       1.5   :  6.5


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.