Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - druhé kolo 13.11.02

Krajský přebor třetí třídy východ přinesl ve druhém kole tyto výsledky: V.Mýto C - Č.Třebová B 3,5:4,5 , Kunvald B - Jablonné 2,5:5,5 , Svitavy B - Choceň B 4:4, Ústí n/O C - H. Čermná 6:2, Žamberk C - Lanškroun B 4:4.


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 3

Výsledky 2. kola          

ŠK Vysoké Mýto C - Loko Česká Třebová B                 ZD Kunvald B - Jablonné nad Orlicí

   1.     Marek Jiří                          1:0      Pelcl Karel                                         1.     Vymetálek Petr               1/2      Černý Karel

   2.     Marinov Peter                 0:1      Zeinert Michal                                   2.     Šlezingr Vilém                0:1      Dorjkhú Tuvšinbajar

   3.     Mergl Jan                          1:0      Horský Josef                                      3.     Štěpán Stanislav            0:1      Filip Libor

   4.     Švécar František             1:0      Tomek Tomáš                                     4.     Stúj Michal                      0:1      Veselý Petr

   5.     Šlégr Miloslav                0:1      Pánik Tomáš                                      5.     Michalička Václav         1:0      Černohous Jiří

   6.     Soukup Josef                    0:1      Paluda Jiří                                          6.     Tobiška Jaroslav            1/2      Kubíček Vlastimil

   7.     Goliášová Lenka            1/2      Petrážová Kateřina                          7.     Mlynář Miroslav            0:1      Langr Petr

   8.     Beneš Milan                     0:1      Šimek Zdeněk                                    8.     Klatka Martin                 1/2      Špinler Bronislav

                          3.5 : 4.5                                                                        2.5 : 5.5

       ŠK Svitavy B - Spartak Choceň B             TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - Sokol Horní Čermná

   1.     Bartoš Karel                     1:0      Voleský Stanislav                            1.     Kameník David              1:0      Merta Josef

   2.     Riedl Tomáš                     1/2      Starý Stanislav                                  2.     Mareš Petr                        1:0      Mareš Petr

   3.     Beneš Leopold                1/2      Nikl Leoš                                           3.     Blaško Štěpán                 1/2      Merta Michal

   4.     Čuma Jan                           0:1      Flos Petr                                             4.     Pokorný Jan                    1/2      Motl Ladislav

   5.     Fiedler Jiří                        1:0      Nedelčev Radim                                5.     Poslušný Radek             1/2      Dostálek Vladimír

   6.     Jedlička Eduard              0:1      Doseděl Zdeněk                                6.     Glembek Bohumír          1/2      Motl Josef

   7.     Vašák Ladislav               0:1      Navrátil Václav                                 7.     Mastný Tomáš                 1:0      Šilar Josef 63

   8.     Strachoň Lukáš               1:0      Žídek Jan                                             8.     Fangl Jiří                          1:0      Cimprich Miroslav

                            4 : 4                                                                              6 : 2

         SK Žamberk C - Lanškroun B                                                          

   1.     Kalous Tomáš                  0:1      Šebrle Jaroslav                                                                                                  

   2.     Zámečník Bohumír         1/2      Novák Miroslav                                                                                               

   3.     Toman Aleš                      1:0      Fabian Karel                                                                                                      

   4.     Brdíček David                 1/2      Zubík Miloslav                                                                                                 

   5.     Jeništa Jiří                         1:0      Boháč Luboš                                                                                                     

   6.     Hurdes Emil                     1/2      Viktorin Jaroslav                                                                                              

   7.     Svoboda Jiří                     0:1      Marek Josef                                                                                                         

   8.     Charvát Václav                1/2      Fabian Karel                                                                                                      

                            4 : 4

                                        

Tabulka po 2. kole

              1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 2    2    0    0           4     10.5   :  5.5

              2.   Loko Česká Třebová B                      2    2    0    0           4       9.5   :  6.5

              3.   SK Žamberk C                                   2    1    1    0           3     10.5   :  5.5

              4.   Spartak Choceň B                              2    1    1    0           3          9   :  7

              5.   Jablonné nad Orlicí                            2    1    0    1           2       8.5   :  7.5

              6.   Sokol Horní Čermná                          2    1    0    1           2       7.5   :  8.5

              7.   Lanškroun B                                      2    0    1    1           1       7.5   :  8.5

              8.   ŠK Svitavy B                                     2    0    1    1           1       6.5   :  9.5

              9.   ZD Kunvald B                                    2    0    0    2           0       5.5   :  10.5

             10.   ŠK Vysoké Mýto C                            2    0    0    2           0          5   :  11

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.