Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - třetí kolo 25.11.02

Ve třetím kole Krajského přeboru III. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Lanškroun B - V. Mýto C 3,5:4,5, H. Čermná - Žamberk C 2,5:5,5, Choceň B - Ústí n/O C 1,5:6,5, Jablonné n/O - Svitavy B 4,5:3,5, Č.Třebová B - Kunvald B 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 4

Výsledky 3. kola       

Lanškroun B - ŠK Vysoké Mýto C          Sokol Horní Čermná - SK Žamberk C

   1.     Šebrle Jaroslav   1:0     Marek Jiří            1. Merta Josef                     1/2 Kalous Tomáš

   2.     Novák Miroslav   0:1     Marinov Peter   2. Mareš Petr                     0:1 Zámečník Bohumír

   3.     Novotný Karel   0:1     Mergl Jan            3. Merta Michal                0:1 Martinec Jan

   4.     Zubík Miloslav   0:1     Švécar František      4.     Motl Ladislav 0:1 Brdíček David

   5.     Boháč Luboš  1/2 Šlégr Miloslav                5. Dostálek Vladimír       0:1 Jeništa Jiří

   6.     Viktorin Jaroslav   0:1     Goliášová Lenka      6.     Motl Josef        1:0 Hurdes Emil

   7.     Marek Josef      1:0 Beneš Milan                     7. Šilar Josef 61                 1/2 Svoboda Jiří

   8.     Novák Michal +:- Marinov Daniel              8. Vacek Miroslav            1/2 Charvát Václav

              3.5 : 4.5                  2.5 : 5.5

Spartak Choceň B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C        Jablonné nad Orlicí - ŠK Svitavy B

   1.     Janovec Jan       -:+ Kameník David               1. Černý Karel                   1:0 Bartoš Karel

   2.     Starý Stanislav -:+ Mareš Petr                    2. Dorjkhú Tuvšinbajar 1:0 Riedl Tomáš

   3.     Nikl Leoš        1/2 Blaško Štěpán                 3. Filip Libor                    1/2 Beneš Leopold

   4.     Flos Petr          1/2 Pokorný Jan                     4. Veselý Petr                    1:0 Čuma Jan

   5.     Nedelčev Radim   0:1     Poslušný Radek      5.     Černohous Jiří   0:1     Jedlička Eduard

   6.     Doseděl Zdeněk   1/2     Mastný Tomáš   6. Kubíček Vlastimil       0:1 Vašák Ladislav

   7.     Navrátil Zdeněk   0:1     Taslar Karel        7. Vorlíček Pavel             0:1 Strachoň Lukáš

   8.     Severa Vladimír -:+ Fangl Jiří                       8. Langr Petr                     1:0 Vrabec Lubomír

              1.5 : 6.5                  4.5 : 3.5

        Loko Česká Třebová B - ZD Kunvald B             

   1.     Pelcl Karel      1/2 Vymetálek Petr                                                                  

   2.     Švec Karel       1/2 Hodek Roman                                                                    

   3.     Zeinert Michal   0:1     Nekoranec Rudolf                                                

   4.     Horský Josef   1/2 Vymetálek Tomáš                                                              

   5.     Palla Stanislav   1:0     Stúj Michal                                                          

   6.     Tomek Tomáš  1:0 Michalička Václav                                                           

   7.     Pánik Tomáš   1/2 Tobiška Jaroslav                                                               

   8.     Paluda Jiří       1/2 Mlynář Miroslav                                                              

              4.5 : 3.5                               


Tabulka po 3. kole

              1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                  3   3  0                    0   6 17                     :   7

              2. Loko Česká Třebová B    3   3  0                    0   6 14                     :   10

              3.   SK Žamberk C   3   2  1                    0   5 16                     :   8

              4. Jablonné nad Orlicí 3                    2   0  1                    4   13 :                  11

              5. Spartak Choceň B  3                    1   1  1                    3               10.5   :               13.5

              6. Sokol Horní Čermná                    3   1  0                    2   2 11                     :   13

              7.   ŠK Vysoké Mýto C 3  1                    0   2  2                 9.5   :               14.5

              8.  Lanškroun B   3  0                    1   2  1                  11   : 13

              9.   ŠK Svitavy B     3   0  1                    2   1  9                     :   15

             10.   ZD Kunvald B    3   0  0                    3   0  9                     :   15

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.