Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - čtvrté kolo 08.12.02

Čtvrté kolo Krajského přeboru III. třídy východ přineslo následující výsledky: V.Mýto C - Kunvald B 5:3, Svitavy B - Č.Třebová B 4:4, Ústí n/O C - Jablonné 4:4, Žamberk C - Choceň B 4:4, Lanškroun B - H.Čermná 2,5:5,5.


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 5

Výsledky 4. kola

  ŠK Vysoké Mýto C - ZD Kunvald B       ŠK Svitavy B - Loko Česká Třebová B

   1.     Marek Jiří         1:0 Vymetálek Petr                1. Bartoš Karel                  1/2 Pěkník Milan

   2.     Marinov Peter 0:1 Hodek Roman                  2. Riedl Tomáš                  1:0 Pelcl Karel

   3.     Lipavský Jindřich                          1:0 Štěpán Stanislav             3. Beneš Leopold             0:1 Zeinert Michal

   4.     Mergl Jan         1:0 Nekoranec Rudolf          4. Fiedler Jiří                     0:1 Pánik Tomáš

   5.     Švécar František   1:0     Michalička Václav 5. Jedlička Eduard   1:0     Paluda Jiří

   6.     Šlégr Miloslav   1/2     Tobiška Jaroslav      6.     Vašák Ladislav   0:1     Petrážová Kateřina

   7.     Goliášová Lenka   0:1     Mlynář Miroslav      7.     Strachoň Lukáš   1:0     Šimek Zdeněk

   8.     Beneš Milan    1/2 Klatka Martin                  8. Veselý Ondřej              1/2 Šimek Petr

                   5 : 3                        4 : 4

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - Jablonné nad Orlicí               SK Žamberk C - Spartak Choceň B

   1.     Kameník David   1/2     Černý Karel        1. Kalous Tomáš               0:1 Voleský Stanislav

   2.     Mareš Petr       0:1 Dorjkhú Tuvšinbajar    2. Zámečník Bohumír      1:0 Starý Stanislav

   3.     Blaško Štěpán 1/2 Filip Libor                       3. Toman Aleš                   1/2 Nikl Leoš

   4.     Glembek Bohumír                         0:1 Veselý Petr                       4. Brdíček David              1:0 Flos Petr

   5.     Mastný Tomáš 1/2 Černohous Jiří                 5. Kacálek Karel               1:0 Nedelčev Radim

   6.     Taslar Karel     1:0 Kubíček Vlastimil          6. Jeništa Jiří                      1/2 Doseděl Zdeněk

   7.     Fangl Jiří          1:0 Sysr Pavel                        7. Hurdes Emil                  0:1 Navrátil Zdeněk

   8.     Maštalíř Josef  1/2 Langr Petr                        8. Kotyza Jiří                     0:1 Navrátil Václav

                   4 : 4                        4 : 4

     Lanškroun B - Sokol Horní Čermná                

   1.     Šebrle Jaroslav   1/2     Merta Josef                                                            

   2.     Fabian Karel   0:1 Mareš Petr                                                                          

   3.     Novotný Karel   0:1     Merta Michal                                                       

   4.     Zubík Miloslav   1/2     Motl Ladislav                                                     

   5.     Viktorin Jaroslav   1:0     Dostálek Vladimír                                                                              

   6.     Marek Josef      0:1 Motl Josef                                                                           

   7.     Štefl Stanislav 1/2 Šilar Josef 63                                                                      

   8.     Novák Miroslav   0:1     Šilar Josef 61                                                        

              2.5 : 5.5                               

Tabulka po 4. kole

              1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                  4   3  1                    0   7 21                     :   11

              2. Loko Ceská Trebová B    4   3  1                    0   7 18                     :   14

              3.   SK Zamberk C   4   2  2                    0   6 20                     :   12

              4. Jablonné nad Orlicí 4                    2   1  1                    5   17 :                  15

              5. Sokol Horní Cermná                    4   2  0                    2   4               16.5   :               15.5

              6. Spartak Chocen B  4                    1   2  1                    4               14.5   :               17.5

              6.   ŠK Vysoké Mýto C 4  2                    0   2  4               14.5   :               17.5

              8.   ŠK Svitavy B     4   0  2                    2   2 13                     :   19

              9.  Lanškroun B   4  0                    1   3  1               13.5   :               18.5

             10.   ZD Kunvald B    4   0  0                    4   0 12                     :   20

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.