Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - páté kolo 06.01.03

V pátém kole Krajského přeboru III. třídy východ byly dosaženy výsledky: H.Čermná - V.Mýto C 5,5:2,5, Choceň B - Lanškroun B 4:4, Jablonné n/O - Žamberk C 4,5:3,5, Č.Třebová B - Ústí n/O C 1,5:6,5, Kunvald B - Svitavy B 4:4


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 6

Výsledky 5. kola          

Sokol Horní Čermná - ŠK Vysoké Mýto C                    Spartak Choceň B - Lanškroun B

   1.     Merta Josef                        1:0      Marek Jiří                                            1.     Voleský Stanislav         1/2      Šebrle Jaroslav

   2.     Mareš Petr                        0:1      Marinov Peter                                   2.     Starý Stanislav               1/2      Novák Miroslav

   3.     Merta Michal                   1/2      Mergl Jan                                            3.     Nikl Leoš                         1/2      Fabian Karel

   4.     Motl Ladislav                 0:1      Švécar František                               4.     Nedelčev Radim             0:1      Zubík Miloslav

   5.     Dostálek Vladimír          1:0      Šlégr Miloslav                                  5.     Doseděl Zdeněk             1:0      Novák Miroslav

   6.     Motl Josef                         1:0      Goliášová Lenka                              6.     Navrátil Zdeněk             1/2      Krištof Jiří

   7.     Šilar Josef 61                    +:-       Janeček Pavel                                    7.     Severa Vladimír              1:0      Cacek Tomáš

   8.     Betlach Jan                       1:0      Beneš Milan                                       8.     Kopecký Jaroslav          0:1      Brejša Vít

                          5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

    Jablonné nad Orlicí - SK Žamberk C         Loko Česká Třebová B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

   1.     Černý Karel                      1/2      Kalous Tomáš                                    1.     Pěkník Milan                  1:0      Kameník David

   2.     Dorjkhú Tuvšinbajar    1/2      Zámečník Bohumír                           2.     Pelcl Karel                       0:1      Mareš Petr

   3.     Filip Libor                       1/2      Toman Aleš                                        3.     Švec Karel                        1/2      Blaško Štěpán

   4.     Veselý Petr                       0:1      Martinec Jan                                       4.     Zeinert Michal                0:1      Pokorný Jan

   5.     Černohous Jiří                 1:0      Kacálek Karel                                    5.     Palla Stanislav               0:1      Poslušný Radek

   6.     Kubíček Vlastimil          0:1      Jeništa Jiří                                           6.     Paluda Jiří                        0:1      Glembek Bohumír

   7.     Vorlíček Pavel                1:0      Hurdes Emil                                       7.     Pirkl Luboš                     0:1      Taslar Karel

   8.     Langr Petr                        1:0      Svoboda Jiří                                       8.     Šimek Zdeněk                  0:1      Fangl Jiří

                          4.5 : 3.5                                                                        1.5 : 6.5

          ZD Kunvald B - ŠK Svitavy B                                                            

   1.     Vymetálek Petr                1/2      Bartoš Karel                                                                                                       

   2.     Rusz Gustav                    0:1      Riedl Tomáš                                                                                                       

   3.     Hodek Roman                  1:0      Beneš Leopold                                                                                                  

   4.     Šlezingr Vilém                 0:1      Čuma Jan                                                                                                             

   5.     Štěpán Stanislav             1:0      Fiedler Jiří                                                                                                          

   6.     Nekoranec Rudolf          1:0      Jedlička Eduard                                                                                                

   7.     Vymetálek Tomáš            1/2      Vašák Ladislav                                                                                                 

   8.     Stúj Michal                      0:1      Veselý Ondřej                                                                                                   

                            4 : 4                                                                                

Tabulka po 5. kole

              1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 5    4    1    0           9     27.5   :  12.5

              2.   Jablonné nad Orlicí                            5    3    1    1           7     21.5   :  18.5

              3.   Loko Česká Třebová B                      5    3    1    1           7     19.5   :  20.5

              4.   SK Žamberk C                                   5    2    2    1           6     23.5   :  16.5

              5.   Sokol Horní Čermná                          5    3    0    2           6        22   :  18

              6.   Spartak Choceň B                              5    1    3    1           5     18.5   :  21.5

              7.   ŠK Vysoké Mýto C                            5    2    0    3           4        17   :  23

              8.   ŠK Svitavy B                                     5    0    3    2           3        17   :  23

              9.   Lanškroun B                                      5    0    2    3           2     17.5   :  22.5

             10.   ZD Kunvald B                                    5    0    1    4           1        16   :  24

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.