Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - šesté kolo 20.01.03

Šestým kolem vstoupil do druhé poloviny také Krajský přebor III. třetí třídy východ s těmito výsledky: V.Mýto C - Svitavy B 5:3, Ústí n/O C - Kunvald B 5,5:2,5, Žamberk C - Č.Třebová B 4:4, Lanškroun B - Jablonné n/O 2,5:5,5, H.Čermná - Choceň B 5:3


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 7

Výsledky 6. kola       

  ŠK Vysoké Mýto C - ŠK Svitavy B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - ZD Kunvald B

   1.     Marek Jiří         1:0 Bartoš Karel                     1. Kameník David            1/2 Vymetálek Petr

   2.     Marinov Peter 1:0 Riedl Tomáš                     2. Mareš Petr                     0:1 Rusz Gustav

   3.     Lipavský Jindřich                          1/2 Beneš Leopold                3. Blaško Štěpán              1:0 Hodek Roman

   4.     Mergl Jan         1:0 Čuma Jan                           4. Glembek Bohumír       0:1 Šlezingr Vilém

   5.     Švécar František   0:1     Jedlička Eduard 5. Mastný Tomáš              1:0 Tobiška Jaroslav

   6.     Šlégr Miloslav   1/2     Vašák Ladislav 6. Taslar Karel                   1:0 Krčmář Stanislav

   7.     Goliášová Lenka   1:0     Strachoň Lukáš 7. Fangl Jiří                        1:0 Mlynář Miroslav

   8.     Beneš Milan    0:1 Vrabec Lubomír              8. Maštalíř Josef                1:0 Klatka Martin

                   5 : 3                  5.5 : 2.5

  SK Žamberk C - Loko Česká Třebová B      Lanškroun B - Jablonné nad Orlicí

   1.     Zámečník Bohumír                         1:0 Hůlka Libor                     1. Šebrle Jaroslav             0:1 Dorjkhú Tuvšinbajar

   2.     Toman Aleš     1/2 Pelcl Karel                       2. Novák Miroslav          0:1 Filip Libor

   3.     Martinec Jan    1:0 Švec Karel                        3. Fabian Karel                 0:1 Veselý Petr

   4.     Kacálek Karel 0:1 Zeinert Michal                 4. Novotný Karel             1/2 Černohous Jiří

   5.     Jeništa Jiří        1:0 Horský Josef                    5. Boháč Luboš                0:1 Kubíček Vlastimil

   6.     Hurdes Emil    1/2 Palla Stanislav                6. Viktorin Jaroslav         1:0 Vorlíček Pavel

   7.     Svoboda Jiří    0:1 Pánik Tomáš                    7. Štefl Stanislav              0:1 Sysr Pavel

   8.     Charvát Václav   0:1     Paluda Jiří          8. Novák Michal              1:0 Langr Petr

                   4 : 4                  2.5 : 5.5

       Sokol Horní Čermná - Spartak Choceň B              

   1.     Merta Josef        +:- Janovec Jan                                                                         

   2.     Mareš Petr       1:0 Starý Stanislav                                                                  

   3.     Motl Ladislav 0:1 Nikl Leoš                                                                           

   4.     Dostálek Vladimír                         1:0 Nedelčev Radim                                                                

   5.     Motl Josef        0:1 Doseděl Zdeněk                                                                

   6.     Šilar Josef 63   0:1 Navrátil Zdeněk                                                                

   7.     Šilar Josef 61   1:0 Navrátil Václav                                                                 

   8.     Vacek Miroslav   1:0     Vojtíšek Jan                                                         

                   5 : 3                               


Tabulka po 6. kole

              1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                  6   5  1                    0   11                  33   : 15

              2. Jablonné nad Orlicí 6                    4   1  1                    9   27 :                  21

              3. Sokol Horní Čermná                    6   4  0                    2   8 27                     :   21

              4. Loko Česká Třebová B    6   3  2                    1   8               23.5   :               24.5

              5.   SK Žamberk C   6   2  3                    1   7               27.5   :               20.5

              6.   ŠK Vysoké Mýto C 6  3                    0   3  6                  22   : 26

              7. Spartak Choceň B  6                    1   3  2                    5               21.5   :               26.5

              8.   ŠK Svitavy B     6   0  3                    3   3 20                     :   28

              9.  Lanškroun B   6  0                    2   4  2                  20   : 28

             10.   ZD Kunvald B    6   0  1                    5   1               18.5   :               29.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.