Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - sedmé kolo 09.02.03

V sedmém kole Krajského přeboru III. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň B - V.Mýto C 4:4, Jablonné n/O - H.Čermná 5:3, Č.Třebová B - Lanškroun B 3,5:4,5, Kunvald B - Žamberk C 3,5:4,5, Svitavy B - Ústí n/O C 3,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 8

Výsledky 7. kola       

Spartak Choceň B - ŠK Vysoké Mýto C     Jablonné nad Orlicí - Sokol Horní Čermná

   1.     Voleský Stanislav                        1/2 Marek Jiří                          1. Černý Karel                   1:0 Merta Josef

   2.     Starý Stanislav   0:1     Marinov Peter   2. Dorjkhú Tuvšinbajar 1:0 Mareš Petr

   3.     Nikl Leoš        1/2 Švécar František             3. Filip Libor                    0:1 Merta Michal

   4.     Nedelčev Radim   1/2     Šlégr Miloslav  4. Veselý Petr                    1/2 Motl Ladislav

   5.     Doseděl Zdeněk   1:0     Janeček Pavel    5. Černohous Jiří              1:0 Dostálek Vladimír

   6.     Navrátil Zdeněk   1/2     Beneš Milan       6. Kubíček Vlastimil       0:1 Motl Josef

   7.     Roček Radovan   0:1     Plášek Rastislav      7.     Vorlíček Pavel   1:0     Šilar Josef 63

   8.     Vojtíšek Jan    1:0 Marinov Daniel              8. Langr Petr                     1/2 Šilar Josef 61

                   4 : 4                        5 : 3

        Loko Česká Třebová B - Lanškroun B   ZD Kunvald B - SK Žamberk C

   1.     Hůlka Libor    1/2 Novák Miroslav             1. Vymetálek Petr             1/2 Kalous Tomáš

   2.     Pelcl Karel      1/2 Novotný Karel                2. Rusz Gustav                 1:0 Zámečník Bohumír

   3.     Švec Karel       1/2 Zubík Miloslav               3. Hodek Roman               1:0 Martinec Jan

   4.     Horský Josef   1/2 Boháč Luboš                   4. Šlezingr Vilém              0:1 Brdíček David

   5.     Pirkl Luboš    0:1 Fabian Karel                    5. Štěpán Stanislav          1/2 Jeništa Jiří

   6.     Vondra Lukáš 1/2 Štefl Stanislav                 6. Vymetálek Tomáš         1/2 Hurdes Emil

   7.     Petrážová Kateřina                         1:0 Petruň Milan                   7. Michalička Václav      0:1 Charvát Václav

   8.     Šimek Petr       0:1 Novák Miroslav             8. Tobiška Jaroslav          0:1 Pelinka František

              3.5 : 4.5                  3.5 : 4.5

ŠK Svitavy B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                

   1.     Riedl Tomáš    0:1 Kameník David                                                                 

   2.     Beneš Leopold   0:1     Mareš Petr                                                            

   3.     Čuma Jan          0:1 Pokorný Jan                                                                       

   4.     Fiedler Jiří       1:0 Poslušný Radek                                                               

   5.     Jedlička Eduard   1/2     Glembek Bohumír                                                                              

   6.     Vašák Ladislav   0:1     Mastný Tomáš                                                     

   7.     Strachoň Lukáš   1:0     Taslar Karel                                                          

   8.     Veselý Ondřej 1:0 Maštalíř Josef                                                                     

              3.5 : 4.5                               


Tabulka po 7. kole

              1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                  7   6  1                    0   13               37.5   :               18.5

              2. Jablonné nad Orlicí 7                    5   1  1                  11   32 :                  24

              3.   SK Žamberk C   7   3  3                    1   9 32                     :   24

              4. Sokol Horní Čermná                    7   4  0                    3   8 30                     :   26

              5. Loko Česká Třebová B    7   3  2                    2   8 27                     :   29

              6.   ŠK Vysoké Mýto C 7  3                    1   3  7                  26   : 30

              7. Spartak Choceň B  7                    1   4  2                    6               25.5   :               30.5

              8.  Lanškroun B   7  1                    2   4  4               24.5   :               31.5

              9.   ŠK Svitavy B     7   0  3                    4   3               23.5   :               32.5

             10.   ZD Kunvald B    7   0  1                    6   1 22                     :   34

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.