Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - osmé kolo 23.02.03

Osmé kolo Krajského přeboru III. třídy východ přineslo tyto výsledky: V.Mýto C - Ústí n/O C 2:6, Žamberk C - Svitavy B 4:4, Lanškroun B - Kunvald B 5,5:2,5, H.Čermná - Č.Třebová B 3,5:4,5, Choceň B - Jablonné n/O 5:3


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

  ŠK Vysoké Mýto C - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C    SK Žamberk C - ŠK Svitavy B

   1.     Marinov Peter 0:1 Kameník David               1. Kalous Tomáš               1/2 Bartoš Karel

   2.     Mergl Jan         1:0 Mareš Petr                        2. Zámečník Bohumír      1:0 Riedl Tomáš

   3.     Švécar František   0:1     Blaško Štěpán   3. Martinec Jan                  1:0 Čuma Jan

   4.     Šlégr Miloslav   1/2     Pokorný Jan       4. Brdíček David              0:1 Fiedler Jiří

   5.     Goliášová Lenka   1/2     Poslušný Radek      5.     Jeništa Jiří        1/2 Jedlička Eduard

   6.     Beneš Milan    0:1 Glembek Bohumír          6. Hurdes Emil                  0:1 Vašák Ladislav

   7.     Plášek Rastislav -:+ Mastný Tomáš             7. Charvát Václav             0:1 Strachoň Lukáš

   8.     Marinov Daniel   0:1     Taslar Karel        8. Pelinka František        1:0 Veselý Ondřej

                   2 : 6                        4 : 4

Lanškroun B - ZD Kunvald B   Sokol Horní Čermná - Loko Česká Třebová B

   1.     Šebrle Jaroslav   1:0     Vymetálek Petr  1. Merta Josef                     1/2 Pelcl Karel

   2.     Fabian Karel   1/2 Hodek Roman                  2. Mareš Petr                     1/2 Horský Josef

   3.     Zubík Miloslav   1/2     Šlezingr Vilém   3. Merta Michal                1:0 Palla Stanislav

   4.     Boháč Luboš  1:0 Nekoranec Rudolf          4. Motl Ladislav              0:1 Tomek Tomáš

   5.     Viktorin Jaroslav   1:0     Stúj Michal        5. Dostálek Vladimír       0:1 Pánik Tomáš

   6.     Marek Josef      0:1 Tobiška Jaroslav             6. Motl Josef                      1/2 Paluda Jiří

   7.     Petruň Milan  1/2 Krčmář Stanislav            7. Šilar Josef 63                 0:1 Pirkl Luboš

   8.     Heger Miroslav   1:0     Mlynář Miroslav      8.     Šilar Josef 61   1:0 Šimek Zdeněk

              5.5 : 2.5                  3.5 : 4.5

Spartak Choceň B - Jablonné nad Orlicí                    

   1.     Starý Stanislav   0:1     Dorjkhú Tuvšinbajar                                                                        

   2.     Nikl Leoš        1:0 Filip Libor                                                                         

   3.     Nedelčev Radim   0:1     Černohous Jiří                                                     

   4.     Doseděl Zdeněk   1:0     Kubíček Vlastimil                                                                             

   5.     Navrátil Zdeněk   1:0     Vorlíček Pavel                                                    

   6.     Navrátil Václav   1:0     Vítek František                                                   

   7.     Vojtíšek Jan    0:1 Sysr Pavel                                                                          

   8.     Kopecký Jaroslav   1:0     Langr Petr                                                            

                   5 : 3                               

Tabulka po 8. kole

              1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                  8   7  1                    0   15               43.5   :               20.5

              2. Jablonné nad Orlicí 8                    5   1  2                  11   35 :                  29

              3.   SK Žamberk C   8   3  4                    1   10                  36   : 28

              4. Loko Česká Třebová B    8   4  2                    2   10               31.5   :               32.5

              5. Sokol Horní Čermná                    8   4  0                    4   8               33.5   :               30.5

              6. Spartak Choceň B  8                    2   4  2                    8               30.5   :               33.5

              7.   ŠK Vysoké Mýto C 8  3                    1   4  7                  28   : 36

              8.  Lanškroun B   8  2                    2   4  6                  30   : 34

              9.   ŠK Svitavy B     8   0  4                    4   4               27.5   :               36.5

             10.   ZD Kunvald B    8   0  1                    7   1               24.5   :               39.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.