Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - deváté kolo 10.03.03

V posledním devátém kole Krajského přeboru III. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O - V.Mýto C 5,5:2,5, Č.Třebová B - Choceň B 8:0, Kunvald B - H.Čermná 2,5:5,5, Svitavy B - Lanškroun B 2,5:5,5, Ústí n/O C - Žamberk C 3,5:4,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola          

Jablonné nad Orlicí - ŠK Vysoké Mýto C             Loko Česká Třebová B - Spartak Choceň B

1.     Dorjkhú Tuvšinbajar    1:0      Marek Jiří                                            1.     Pelcl Karel                       +:-      

2.     Filip Libor                       1/2      Marinov Peter                                   2.     Zeinert Michal                 +:-       Družstvo Chocně se

3.     Černohous Jiří                 1/2      Švécar František                               3.     Horský Josef                    +:-       nedostavilo k utkání.

4.     Kubíček Vlastimil          1/2      Šlégr Miloslav                                  4.     Tomek Tomáš                   +:-       O případné pokutě

5.     Vorlíček Pavel                1/2      Goliášová Lenka                              5.     Pánik Tomáš                    +:-       rozhodne STK PDŠS.

6.     Vítek František               1:0      Janeček Pavel                                    6.     Paluda Jiří                        +:-      

7.     Sysr Pavel                        1/2      Beneš Milan                                       7.     Pirkl Luboš                     +:-      

8.     Langr Petr                        1:0      Marinov Daniel                                8.     Šimek Zdeněk                  +:-      

          5.5 : 2.5                                                                           8 : 0

  ZD Kunvald B - Sokol Horní Čermná                             ŠK Svitavy B - Lanškroun B

1.     Vymetálek Petr                1/2      Merta Josef                                          1.     Bartoš Karel                    0:1      Šebrle Jaroslav

2.     Rusz Gustav                    1/2      Merta Michal                                     2.     Riedl Tomáš                     1/2      Novák Miroslav

3.     Šlezingr Vilém                 1:0      Motl Ladislav                                   3.     Beneš Leopold               1/2      Zubík Miloslav

4.     Štěpán Stanislav             0:1      Dostálek Vladimír                            4.     Fiedler Jiří                        0:1      Boháč Luboš

5.     Vymetálek Tomáš            0:1      Motl Josef                                           5.     Jedlička Eduard              1:0      Viktorin Jaroslav

6.     Stúj Michal                      1/2      Šilar Josef 61                                      6.     Vašák Ladislav               1/2      Fabian Karel

7.     Tobiška Jaroslav             0:1      Nikl Josef                                            7.     Strachoň Lukáš              0:1      Petruň Milan

8.     Mlynář Miroslav            0:1      Betlach Jan                                         8.     Veselý Ondřej                 0:1      Heger Miroslav

          2.5 : 5.5                                                                        2.5 : 5.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - SK Žamberk C                                                

1.     Mareš Petr                        1:0      Kalous Tomáš                                                                                                    

2.     Blaško Štěpán                 1/2      Zámečník Bohumír                                                                                           

3.     Pokorný Jan                     0:1      Martinec Jan                                                                                                       

4.     Glembek Bohumír          1/2      Brdíček David                                                                                                   

5.     Mastný Tomáš                 1/2      Jeništa Jiří                                                                                                           

6.     Taslar Karel                      1/2      Hurdes Emil                                                                                                       

7.     Fangl Jiří                           0:1      Plíva Jaroslav                                                                                                    

8.     Driemer Jaroslav             1/2      Charvát Václav                                                                                                  

          3.5 : 4.5                                                                             

Konečná tabulka

      1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C           9    7    1    1         15        47   :  25

      2.   Jablonné nad Orlicí                            9    6    1    2         13     40.5   :  31.5

      3.   SK Žamberk C                                   9    4    4    1         12     40.5   :  31.5

      4.   Loko Česká Třebová B                      9    5    2    2         12     39.5   :  32.5

      5.   Sokol Horní Čermná                          9    5    0    4         10        39   :  33

      6.   Lanškroun B                                      9    3    2    4           8     35.5   :  36.5

      7.   Spartak Choceň B                              9    2    4    3           8     30.5   :  41.5

      8.   ŠK Vysoké Mýto C                            9    3    1    5           7     30.5   :  41.5

      9.   ŠK Svitavy B                                     9    0    4    5           4        30   :  42

     10.   ZD Kunvald B                                    9    0    1    8           1        27   :  45

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.