Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor III. třídy východ - rozlosování 05.10.02

Ve středu 2.10.2002 byly v Ústí n/O vylosovány východní soutěže družstev Pardubického šachového svazu pro sezónu 2002/03, mj. i Krajský přbor III. třídy - skupina východ


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 20.10.2002 6.kolo 19.1.2003
ŠK Žamberk C ŠK Vysoké Mýto C ŠK Vysoké Mýto C ŠK Svitavy B
TJ Lanškroun B Jiskra Ústí n/O. C Jiskra Ústí n/O. C ZD Kunvald B
Sokol Horní Čermná ŠK Svitavy B ŠK Žamberk C Loko Česká Třebová B
Spartak Choceň B ZD Kunvald B TJ Lanškroun B TJ Jablonné n.O.
TJ Jablonné n.O. Loko Česká Třebová B Sokol Horní Čermná Spartak Choceň B
2.kolo 10.11.2002 7.kolo 9.2.2003
ŠK Vysoké Mýto C Loko Česká Třebová B Spartak Choceň B ŠK Vysoké Mýto C
ZD Kunvald B TJ Jablonné n.O. TJ Jablonné n.O. Sokol Horní Čermná
ŠK Svitavy B Spartak Choceň B Loko Česká Třebová B TJ Lanškroun B
Jiskra Ústí n/O. C Sokol Horní Čermná ZD Kunvald B ŠK Žamberk C
ŠK Žamberk C TJ Lanškroun B ŠK Svitavy B Jiskra Ústí n/O. C
3.kolo 24.11.2002 8.kolo 23.2.2003
TJ Lanškroun B ŠK Vysoké Mýto C ŠK Vysoké Mýto C Jiskra Ústí n/O. C
Sokol Horní Čermná ŠK Žamberk C ŠK Žamberk C ŠK Svitavy B
Spartak Choceň B Jiskra Ústí n/O. C TJ Lanškroun B ZD Kunvald B
TJ Jablonné n.O. ŠK Svitavy B Sokol Horní Čermná Loko Česká Třebová B
Loko Česká Třebová B ZD Kunvald B Spartak Choceň B TJ Jablonné n.O.
4.kolo 8.12.2002 9.kolo 9.3.2003
ŠK Vysoké Mýto C ZD Kunvald B TJ Jablonné n.O. ŠK Vysoké Mýto C
ŠK Svitavy B Loko Česká Třebová B Loko Česká Třebová B Spartak Choceň B
Jiskra Ústí n/O. C TJ Jablonné n.O. ZD Kunvald B Sokol Horní Čermná
ŠK Žamberk C Spartak Choceň B ŠK Svitavy B TJ Lanškroun B
TJ Lanškroun B Sokol Horní Čermná Jiskra Ústí n/O. C ŠK Žamberk C
5.kolo 5.1.2003 Začátky utkání jsou stanoveny na 9,00 hod
Sokol Horní Čermná ŠK Vysoké Mýto C
Spartak Choceň B TJ Lanškroun B
TJ Jablonné n.O. ŠK Žamberk C
Loko Česká Třebová B Jiskra Ústí n/O. C
ZD Kunvald B ŠK Svitavy B

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.