Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor pětičlenných družstev v rapidu 05.02.03

Za nečekaně malého zájmu se v Žamberku uskutečnil 1. ročník Krajského přeboru pětičlenných družstev v rapidu. Při neúčasti hráčů z celé řady předních šachových center v kraji dominovali hráči z Chrudimi a Vysokého Mýta, kteří se rozdělili o všechny medaile i postupová místa.


Krajský přebor pětičlenných družstev v rapidu

 

Krajský přebor pětičlenných družstev v rapidu - výsledky

 

Turnaj se uskutečnil v Žamberku v Hotelu v Kotli v sobotu dne 1.2.2003 a byl poznamenán nepochopitelnou neúčastí oddílů jako jsou Polička, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, ani z Pardubic nikdo nepřijel. Ačkoliv pořadatelé pro propagaci turnaje udělali vše potřebné a i termín byl vybrán tak, že se o víkendu nekonaly žádné jiné soutěže, přijeli si zahrát jen nemnozí.  

Díky lepšímu  pomocnému hodnocení (výsledek hráče na první šachovnici) se krajským přeborníkem stala Chrudim se 16,5 bodovým ziskem, stejným jako druhé Vysoké Mýto, třetím postupujícím na Mistrovství Čech je Chrudim B.

Celkové pořadí:

1. Chrudim A 16,5 - 2. Vysoké Mýto 16,5 - 3. Chrudim B 8 - 4. Žamberk A 7 - 5. Žamberk B 2

Jednotlivé šachovnice vyhráli:

1. Stehno (Chrudim - 4), 2. Hlaváček (Chrudim - 4), 3. Doseděl (V.Mýto - 3,5), 4. Krys (Chrudim - 3,5), 5. Ptáček (V.Mýto - 4)

Turnaj proběhl v příjemném prostředí, pořadatelé rozdělili cenový fond v hodnotě 2000 Kč, takže se dostalo na všechny (kromě domácích).


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.