Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor jednotlivců v rapidu 07.10.02

Poslední zářijovou sobotu se v Pardubicích konal 4. ročník Memoriálu Čeňka Honsy, který byl současně prvním přeborem Pardubického kraje v rapidu. V početném poli 73 účastníků dominovali hráči Infinity Pardubice, kterým patřily všechny stupně vítězů.


Poř. Jméno ELO Klub Body Progr Buch S-B Výhry
1. Bernard Borek (2) 2315 Infinity 7,0 38.5 54.0 41.25 5
2. Šklíba Martin (11) 2129 Infinity 7,0 34.5 51.0 38.25 6
3. Petuchov Sergej (4) 2239 Infinity 7,0 33.5 48.5 35.50 6
4. Novotný Michal (7) 2159 Znojmo 6,5 36.0 53.0 36.00 6
5. Šťastný Jan (6) 2210 Synthesia 6,5 36.0 50.0 35.50 6
6. Kulhánek Tomáš (1) 2350 Slavia HK 6,5 34.0 49.5 34.75 5
7. Krupková Petra (3) 2282 Infinity 6,5 33.0 52.0 36.75 4
8. Hájek Jiří (10) 2130 Zaječice 6,5 32.5 48.5 32.25 6
9. Mojžíš Jaroslav (5) 2227 Polabiny 6,5 31.5 45.5 30.25 6
10. Němec Bohumil (26) 1904 Chrudim 6,5 32.5 51.0 32.75 5
11. Rosko Luboš (16) 2068 Jaroměř 6,0 32.0 49.0 31.25 5
12. Plotek Evžen (18) 2021 Choceň 6,0 31.0 47.0 26.00 6
13. Roušar Zdeněk (19) 2021 Chrudim 6,0 31.0 46.0 26.00 6
14. Jirásek Pavel (9) 2137 Sokol HK 6,0 31.0 44.5 28.00 6
15. Mojžíš Martin (23) 1951 Polabiny 6,0 29.5 48.5 28.75 5
16. Šilar Lubomír (8) 2146 Synthesia 5,5 37.0 50.5 27.00 5
17. Komárek David (13) 2094 Polička 5,5 27.0 45.0 24.25 5
18. Roub Bohumil (30) 1868 Polabiny 5,5 27.0 44.0 23.75 5
19. Hejkrlík Filip (17) 2034 Infinity 5,5 26.5 45.5 25.00 5
20. Houšková Magdalena (15) 2079 Polička 5,5 26.5 40.0 23.25 4
Další pořadí (zkráceno)
21 Němec O. (20) 2015 Slavia HK 5,5
22 Šott (12) 2105 Klatovy 5,0
23 Ďoubal (49) 1694 Chotěboř 5,0
24 Foglar (25) 1910 Infinity 5,0
25 Krys J. (14) 2085 Chrudim 5,0
26 Brousek (34) 1840 Klatovy 5,0
27 Hromádko (33) 1841 Zaječice 5,0
28 Kudr (28) 1879 Jaroměř 5,0
29 Janko (35) 1818 Infinity 5,0
30 Červený (50) 1684 Polička 5,0
31 Pokorný (42) 1766 Chrudim 5,0
32 Kolomazník (22) 2004 Kutná Hora 4,5
33 Hospodka (31) 1852 Chotěboř 4,5
34 Houška (21) 2014 Polička 4,5
35 Kastner (27) 1896 Synthesia 4,5
36 Muller (48) 1703 Heřmanův Městec 4,5
37 Pirklová (38) 1810 Rychnov 4,5
38 Stodolová (32) 1848 Polička 4,5
39 Honek (45) 1747 Prachovice 4,5
40 Výskot (73) 1250 Polabiny 4,5
41 Skokan (43) 1764 Prachovice 4,5
42 Mikyska (60) 1543 Letohrad 4,0
43 Petruš (29) 1871 Chotěboř 4,0
44 Ždímal (51) 1683 Chrudim 4,0
45 Krejčová (53) 1661 Sokol HK 4,0
46 Martinovský (24) 1934 Jaroměř 4,0
47 Framberk (47) 1719 Úholičky 4,0
48 Bělohlávek (36) 1814 Vysoké Mýto 4,0
49 Zvěřina (37) 1811 Chotěboř 4,0
50 Baťa (56) 1550 Polabiny 4,0
51 Karaba D. (41) 1796 Synthesia 4,0
52 Eisner (39) 1808 Pečky 4,0
53 Krys J. (52) 1676 Chrudim 4,0
54 Stryka (61) 1506 Chrudim 4,0
55 Vondráček (46) 1746 Prachovice 3,5
56 Šimek J. (58) 1550 Česká Třebová 3,5
57 Pražan (71) 1250 Polabiny 3,5
58 Zámečník (62) 1506 Hlinsko 3,5
59 Beneš (44) 1761 Infinity 3,0
60 Škorpík (59) 1550 Polabiny 3,0
61 Šimek Z. (64) 1397 Česká Třebová 3,0
62 Kašpar (66) 1350 Krucemburk 3,0
63 Nožička (69) 1250 Polabiny 3,0
64 Vorel (55) 1611 Polabiny 3,0
65 Krys J. (65) 1371 Chrudim 3,0
66 Tichý (72) 1250 YMCA HK 3,0
67 Kvapil (68) 1250 Polabiny 3,0
68 Petružálek R. (70) 1250 Infinity 2,5
69 Petružálek J. (40) 1797 Infinity 2,0
70 Kuchta (57) 1550 Slavia HK 2,0
71 Šebek (63) 1450 Infinity 2,0
72 Svída (54) 1661 Dvůr Králové 1,5
73 Karaba V. (67) 1250 Synthesia 1,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.