Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor šestičlenných družstev mladších žáků - výsledky 13.04.03

V krajském přeboru šestičlenných družstev mladších žáků, který proběhl v sobotu 12.4.2003 v Chotěboři za účasti osmi družstev, kralovalo družstvo ŠK+DDM Vysoké Mýto, které své soupeře převyšovalo ve všech směrech - Blahopřejeme !


Celkové pořadí
1. ŠK+DDM Vysoké Mýto 14 38
2. DDM+ŠO Hlinsko 12 27
3. ŠK KÁMEN Chotěboř "A" 10 27,5
4. TJ ŠO+DDM Chrudim 8 24
5. SK Žamberk "A" 5 17
6. Infinity Pardubice 4 14,5
7. SK Žamberk "B" 3 10,5
8. ŠK KÁMEN Chotěboř "B" 0 7
Výsledky na jednotlivých šachovnicích
1.šachovnice
1. Milan Beneš Vys.Mýto III. 7
2. Monika Zelená Chotěboř-host III. 5
3. Karel Laštůvka Hlinsko IV. 4,5
4. Jaromír Verbík Žamberk IV. 4
5. Martin Kůs Chrudim III. 4
6. Jiří Ryzner Pardubice IV. 3
7. Josef Lorenc Žamberk IV. 1
8. Václav Pleskač Chotěboř V. 0
2.šachovnice
1. Gabriela Sabolová Vys.Mýto III. 7
2. Josef Vacek Hlinsko IV. 4,5
3. Anna Benešová Chrudim IV. 4
4. Ondřej Mazura Žamberk IV. 4
5. Jan Sokolov Žamberk IV. 3,5
6. Jakub Štorek Chotěboř IV. 2,5
7. Michal Semrád Chotěboř V. 1
8. Josef Jiráň Pardubice IV. 1
3.šachovnice
1. Veronika Šplíchalová Vys.Mýto IV. 6
2. Šimon Bielčik Chotěboř IV. 5,5
3. David Výprachtický Žamberk IV. 4,5
4. Michal Rott Hlinsko IV. 3,5
5. Jiří Fereš Chrudim IV. 3,5
6. Michal Matějíček Žamberk IV. 2
7. Vít Nikl Pardubice IV. 2
8. František Zajíc Chotěboř V. 1
4.šachovnice
1. Tomáš Řehák Hlinsko V. 5,5
2. Filip Mlíčka Žamberk IV. 5
3. Marek Kosek Vys.Mýto IV. 5
4. Milan Božovský Chotěboř IV. 4,5
5. Jan Jiráň Pardubice IV. 4
6. Kateřina Kanderálová Chrudim IV. 3
7. Tomáš Zářecký Žamberk V. 1
8. Sára Bielčiková Chotěboř V. 0
5.šachovnice
1. Dominik Smejkal Chotěboř IV. 6
2. Marek Tomeš Vys.Mýto IV. 5,5
3. Aleš Nikl Vys.Mýto (Chot B) V. 5
4. František Kučera Chrudim IV. 4,5
5. Marie Pešavová Hlinsko IV. 3
6. Adam Lorenc Žamberk V. 2,5
7. Michal Ryzner Pardubice IV. 1,5
8. Lukáš Hejkrlík Žamberk V. 0
6.šachovnice
1. Václav Jílek Vys.Mýto IV. 7
2. Lukáš Hanus Hlinsko V. 6
3. Jiří Švadlenka Chrudim V. 5
4. Filip Čech Chotěboř IV. 4
5. Barbora Voldánová Pardubice V. 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.