Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev starších žáků - soupisky 01.02.03

Přehled soupisek všech osmi družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajském přeboru šestičlenných družstev starších žáků.


1. TJ Lanškroun
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Miroslav Novák 31.10.1988 III.
2. David Křivohlávek 18.1.1989 III.
3. Pavel Skalický 6.12.1990 IV.
4. Lukáš Pohan 30.12.1991 IV.
5. Jiří Snítil 19.11.1991 IV.
6. Tomáš Cacek 12.4.1994 IV.
7. Vít Brejša 1.6.1992 IV.
8. Andrea Šilarová 21.6.1988 IV.
9. Miroslav Palla 21.11.1988
10. Aleš Voksa 8.4.1991 IV.
11. David Chládek 6.12.1991 IV.
2. TJ+DDM Chrudim 
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Jaromír Krys 24.1.1988 1362 10937 III.
2. Jan Krys 16.3.1991 1482 11222 III.
3. Martin Kůs 29.3.1991 1340 13197 III.
4. Tomáš Kůs 6.5.1988 III.
5. Karel Culek 8.10.1990
6. Pavel Žák 19.8.1990
7. Ondřej Kokeš 31.5.1993
8. Jiří Fereš 18.11.1992
9. Kateřina Kanderálová 14.3.1991
10. Martin Chlubna 14.4.1992
11. Kryštof Kovář 19.4.1991
12. Jiří Švadlenka 27.7.1994
13. Petr Hanousek 29.6.1993
14. Václav Stanislav 25.1.1995
15. František Kučera 9.2.1995
3. Lokomotiva EDUP Česká Třebová B 
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Jan Šimek 4.7.1989 1554
2. Zdeněk Šimek 14.2.1988 1397 15943
3. Martin Schmid 10.4.1989 III.
4. Jakub Horský 19.8.1990 IV.
5. Lukáš Hlaváč 22.4.1992 IV.
6. Jiří Vencl 18.2.1993 IV.
7. Ondřej Svoboda 7.11.1990 IV.
8. Jakub Raček 25.3.1991
9. Tomáš Slezák 25.9.1992
10. Jan Strouhal 10.3.1991
11. Roman Steinmetz 20.6.1991
12. Tomáš Tölg 13.3.1993
13. Michal Krejčí
14. Dominik Borek
4. ŠK Vysoké Mýto 
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Lenka Goliášová 1.6.1988 1476 15249 III.
2. Daniel Marinov 12.1.1988 IV.
3. Milan Beneš 23.8.1991 III.
4. Gabriela Sabolová 21.2.1992 III.
5. Veronika Šplíchalová 19.1.1991 IV.
6. Marek Kosek 22.4.1993 IV.
7. Marek Tomeš 11.3.1994 IV.
8. Václav Jílek 1.6.1993
9. Aleš Nikl 14.11.1991
10. Matěj Sháněl 15.2.1995
11. Šimon Krejza 16.3.1993
12. Ondřej Simon 30.10.1991
13. Tomáš Kmoch 4.8.1991
14. Filip Karpíšek 16.4.1990
15. Kristýna Sabolová 6.3.1995
5. ŠK Kámen 
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Martin Čech 3.7.1988 21578 III.
2. Lukáš Ondráček 7.11.1988 IV. host
3. Jakub Štorek 12.5.1992 21596 IV.
4. Marek Halama 5.7.1989 21576 IV.
5. Filip Čech 18.2.1992 21590 IV.
6. Šimon Bielčik 28.4.1994 21589 IV.
7. Václav Vala 4.12.1989 21584 IV.
8. Radek Čech 3.4.1990 21577 IV.
9. Dominik Smejkal 5.6.1993 IV.
10. Milan Božovský 20.3.1991 IV.
11. František Zajíc 20.2.1991
12. Michal Semrád 5.12.1991
13. Nikol Golubeva 4.9.1995
14. Václav Pleskač 13.8.1996
15. Sára Bielčiková 13.10.1998
6. ŠK Infinity Pardubice 
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Jiří Ryzner 13.9.1991 IV.
2. Patrik Schneider 21.12.1991 IV.
3. Josef Jiráň 30.12.1991 IV.
4. Vít Nikl 4.4.1992 IV.
5. Jan Jiráň 24.5.1993 IV.
6. Michal Ryzner 6.5.1994 IV.
7. Adam Machala 21.3.1994
8. Denis Froš 18.11.1994
9. Prokop Šmahel 24.11.1994
10. Jan Bakule 13.2.1995
7. Štefanydes Polička C 
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Bohuslav Kuchta 5.3.1988
2. David Schaffer 28.6.1988 IV.
3. Pavel Mitana 18.6.1988
4. Marcela Sionová 6.7.1988
5. Tomáš Petr 6.4.1990
6. Tomáš Trkal 5.12.1990 IV.
7. Jakub Stodola 7.5.1991 III.
8. Jakub Pavliš 6.10.1990
9. Stanislav Láznička 23.5.1990 IV.
10. Milan Lapáček 14.8.1991 IV.
11. Ondřej Bukáček
12. Marek Stodola 17.6.1995
8. Štefanydes Polička B 
Jméno Příjmení Datum narození Elo ČR č. LOK VT
1. Ondřej Schaffer 7.9.1993 IV.
2. Pavel Pořízka 19.9.1992
3. Jan Petrásek 14.1.1993
4. Kamil Petrásek 20.6.1995
5. Ladislav Kollár 9.9.1994
6. Michal Souček 30.5.1994
7. Jan Křivý 10.12.1992
8. Jakub Pokorný 22.12.1990
9. Michal Sláma 3.8.1993
10. Vojtěch Hromádko 3.3.1993

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.