Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - rozlosování 05.10.02

Ve středu 2.10.2002 byly v Ústí n/O. vylosovány východní soutěže družstev Pardubického šachového svazu pro sezónu 2002/03, mj. i Krajská soutěž skupina východ.


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 13.10.2002 7.kolo 26.1.2003
Spartak Letohrad B Sokol Mistrovice ŠK Žamberk D Sokol Mistrovice
SK Linhartice TJ Lanškroun C TJ Sokol Němčice Jiskra Litomyšl B
Jiskra Litomyšl B Sokol Horní Čermná B Loko Česká Třebová C SK Linhartice
ŠK Žamberk D Jiskra Ústí n/O. D Loko Česká Třebová D Spartak Letohrad B
TJ Sokol Němčice ZD Kunvald C ZD Kunvald C TJ Lanškroun C
Loko Česká Třebová C Loko Česká Třebová D Jiskra Ústí n/O. D Sokol Horní Čermná B
2.kolo 3.11.2002 8.kolo 16.2.2003
Sokol Mistrovice Loko Česká Třebová D Sokol Mistrovice Sokol Horní Čermná B
ZD Kunvald C Loko Česká Třebová C TJ Lanškroun C Jiskra Ústí n/O. D
Jiskra Ústí n/O. D TJ Sokol Němčice Spartak Letohrad B ZD Kunvald C
Sokol Horní Čermná B ŠK Žamberk D SK Linhartice Loko Česká Třebová D
TJ Lanškroun C Jiskra Litomyšl B Jiskra Litomyšl B Loko Česká Třebová C
Spartak Letohrad B SK Linhartice ŠK Žamberk D TJ Sokol Němčice
3.kolo 17.11.2002 9.kolo 2.3.2003
SK Linhartice Sokol Mistrovice TJ Sokol Němčice Sokol Mistrovice
Jiskra Litomyšl B Spartak Letohrad B Loko Česká Třebová C ŠK Žamberk D
ŠK Žamberk D TJ Lanškroun C Loko Česká Třebová D Jiskra Litomyšl B
TJ Sokol Němčice Sokol Horní Čermná B ZD Kunvald C SK Linhartice
Loko Česká Třebová C Jiskra Ústí n/O. D Jiskra Ústí n/O. D Spartak Letohrad B
Loko Česká Třebová D ZD Kunvald C Sokol Horní Čermná B TJ Lanškroun C
4.kolo 1.12.2002 10.kolo 16.3.2003
Sokol Mistrovice ZD Kunvald C Sokol Mistrovice TJ Lanškroun C
Jiskra Ústí n/O. D Loko Česká Třebová D Spartak Letohrad B Sokol Horní Čermná B
Sokol Horní Čermná B Loko Česká Třebová C SK Linhartice Jiskra Ústí n/O. D
TJ Lanškroun C TJ Sokol Němčice Jiskra Litomyšl B ZD Kunvald C
Spartak Letohrad B ŠK Žamberk D ŠK Žamberk D Loko Česká Třebová D
SK Linhartice Jiskra Litomyšl B TJ Sokol Němčice Loko Česká Třebová C
5.kolo 15.12.2002 11.kolo 30.3.2003
Jiskra Litomyšl B Sokol Mistrovice Loko Česká Třebová C Sokol Mistrovice
ŠK Žamberk D SK Linhartice Loko Česká Třebová D TJ Sokol Němčice
TJ Sokol Němčice Spartak Letohrad B ZD Kunvald C ŠK Žamberk D
Loko Česká Třebová C TJ Lanškroun C Jiskra Ústí n/O. D Jiskra Litomyšl B
Loko Česká Třebová D Sokol Horní Čermná B Sokol Horní Čermná B SK Linhartice
ZD Kunvald C Jiskra Ústí n/O. D TJ Lanškroun C Spartak Letohrad B
6.kolo 12.1.2003 Začátky utkání jsou stanoveny na 9,00 hod.
Sokol Mistrovice Jiskra Ústí n/O. D
Sokol Horní Čermná B ZD Kunvald C
TJ Lanškroun C Loko Česká Třebová D
Spartak Letohrad B Loko Česká Třebová C
SK Linhartice TJ Sokol Němčice
Jiskra Litomyšl B ŠK Žamberk D

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.