Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - soupisky družstev 09.10.02

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajské soutěži východ


1 Spartak Letohrad B     2 SK Linhartice      
1 Veselý Petr 1795 23.10.79 K 1 Haupt Petr V 07.05.58  
2 Růžička Richard 1708 07.12.75   2 Marek František 1530 01.11.46 ZK
3 Krummer Jan 1758 02.03.56 H 3 Dvořáček Alois 1529 20.07.56 K
4 Petráček Jiří III 11.05.71 H 4 Soška Květoslav IV 27.02.58  
5 Mikyska Kamil 1543 03.07.84 ZK 5 Dvořáček Petr V 30.04.82  
6 Papáček Miloš 1780 20.01.60 V 6 Hrbata Rudolf V 12.01.58  
7 Janeček Ondřej 1517 27.05.52   7 Nečesánek Vítězslav 1467 08.12.41  
8 Janeček Václav 1430 26.10.84   8 König Milan 1537 30.08.31  
9 Černohous Josef 1556 21.05.44   9 Šenkýř František 1290 11.12.40  
10 Buryška Tomáš 1727 04.05.76   10  
11 Hejl Petr V 09.03.74   11  
12 Stejskal Josef IV 27.07.85   12  
13 Černohous Miloslav II 17.10.59   13  
14 Chmelík Rudolf III 15.11.59   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Jiskra Litomyšl B       4 ŠK Žamberk D      
1 Motáček Jan 1755 22.04.39 K 1 Janeček Miroslav 1587 17.09.50  
2 Klejch František 1344 15.01.37 ZK 2 Kotyza Jiří III 29.10.51  
3 Bartošová Lucie III 21.10.89   3 Kopal Vladimír V 20.03.59 ZK
4 Tměj Petr 1293 13.04.90   4 Kalous Josef II 18.07.35  
5 Pešina Vlastimil III 02.02.88   5 Charvát Václav IV 29.09.49 K
6 Bureš Zdeněk III 26.05.88   6 Pelinka František III 26.12.54  
7 Prešinský Michal III 24.07.90   7 Šulc Jiří V 27.07.62  
8 Hubinka Martin IV 06.02.90   8 Kalousek Antonín 1664 16.03.19  
9 Sauer Petr IV 27.11.89   9 Kolář Otto IV 27.08.82  
10 Suchánek Petr IV 23.06.88   10 Svoboda Jiří V 03.11.40  
11 Bouška František II 29.08.61   11 Vítek Miroslav V 18.11.72  
12 Štětka Václav 1601 31.03.44   12 Mazura Ondřej IV 09.03.93  
13 Seidl Jiří III 25.09.43   13 Weis Josef V  
14 Ahn Tuan Jan IV 02.11.93   14 Hynek Petr V  
15 Mikulecký Stanislav IV 21.08.44   15  
16 Petr Jindřich III 21.04.59   16  
17 Ha Tuan Ngoc Josef IV 27.08.91   17  
18 Špaček Ondřej V 23.06.91   18  
19 Ninger Karel II 13.09.25   19  
20 Štětka Václav 1885 13.02.76   20        
5 TJ Sokol Němčice     6 Loko Česká Třebová C  
1 Myška František II 03.07.63 H, ZK 1 Zeinert Michal 1587 15.09.89 V
2 Hůlka Libor 1638 29.12.70 H 2 Halbrštát David 1401 04.11.89  
3 Racek Josef III 07.03.65 K 3 Šimek Jan III 04.07.89  
4 Dubišar Jiří V 04.11.63   4 Vondra Lukáš 1318 09.12.90  
5 Vrbický Ladislav V 11.07.75   5 Petráž Martin III 28.01.91  
6 Müller Roman V 19.01.73   6 Petrážová Kateřina III 04.03.88 ZK
7 Pokorný Josef V 27.02.41   7 Soukup Jan 1385 10.05.84 K
8 Dědourek Stanislav V 27.12.85   8 Šimek Zdeněk 1397 14.02.88  
9 Suchánek Petr V 20.09.47   9 Šimek Petr III 22.12.87  
10 Rozlívka Michal V 13.05.88   10 Schmid Martin III 10.04.89  
11   11 Pávek Petr IV 20.05.89  
12   12 Horský Jakub IV 19.08.90  
13   13 Hlaváč Lukáš IV 22.04.92  
14   14 Vencl Jiří IV 18.02.93  
15   15 Raček Jakub V 25.03.91  
16   16 Tölg Tomáš V 13.08.93  
17   17 Pakosta Jan V 02.07.91  
18   18 Svoboda Ondřej IV 07.11.90  
19   19  
20         20        
7 Loko Česká Třebová D   8 ZD Kunvald C      
1 Pail Milan 1892 28.06.62 V 1 Mlynář Miroslav 1440 04.07.49  
2 Švec Karel 1606 16.07.75 V 2 Rusz Roman 1635 29.05.72 K
3 Paluda Jiří 1550 05.04.41 ZK 3 Michalička Václav 1504 25.09.46  
4 Pirkl Luboš V 19.01.82   4 Krčmář Stanislav 1447 21.02.72  
5 Pirkl Josef III 18.11.17   5 Klatka Martin IV 21.11.67 ZK
6 Pelcl Karel 1503 17.07.63 K 6 Kurka Bohumil IV 19.04.49  
7 Vencl Jiří II 28.02.36   7 Kubíčková Eva III 27.10.59  
8 Jeník Josef III 22.01.22   8 Kopecký Miloš IV 28.01.62  
9 Drobný Petr III 21.02.69   9 Hommer Milan III 13.08.84  
10 Vůjtěch Petr III 21.02.41   10 Teplý Michal III 27.11.83  
11 Hurt Jiří III 09.09.44   11 Šejnoha Lukáš V 11.04.77  
12 Kotyza Josef III 19.11.46   12 Křehký František III 01.08.44  
13 Tapušík Eduard V 05.09.43   13 Vymetálek Petr V 15.11.56  
14 Kovář Otakar V 15.04.52   14  
15 Bittner Martin V 08.09.76   15  
16 Bureš Milan IV 11.07.62   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 Jiskra Ústí n/O. D     10 Sokol Horní Čermná B  
1 Fangl Jiří 1756 20.10.37   1 Merta Michal 1671 27.08.76  
2 Mikyska Luboš 1492 25.12.31   2 Betlach Jan III 06.10.76  
3 Mačka Martin 1445 24.03.87   3 Vacek Miroslav II 04.02.57 K
4 Dudla Martin 1510 14.10.76 K 4 Šilar Karel III 26.04.49  
5 Driemer Jaroslav 1564 07.01.50   5 Oplištil Jaroslav III 20.04.50  
6 Voleský Pavel III 09.03.72   6 Nikl Josef III 08.12.49  
7 Maštalíř Josef 1627 01.12.71 ZK 7 Šilar Karel 1530 20.08.52  
8 Buben Ondřej III 08.01.89   8 Marek Jan V 20.01.76 ZK
9 Voržáček Tomáš IV 25.06.86   9 Krudenc Jaroslav IV 14.01.56  
10   10 Cimprich Miroslav V 08.05.76  
11   11 Hajzler Miloš II 10.07.63  
12   12  
13   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 TJ Lanškroun C       12 Sokol Mistrovice    
1 Novák Michal 1424 19.04.87   1 Macháček Martin III 10.04.65  
2 Křivohlávek David III 18.01.89   2 Mikmek Jiří III 15.05.77  
3 Štefl Stanislav III 26.03.45 ZK 3 Krejčí Lukáš III 08.05.70 K
4 Novák Miroslav III 31.10.88   4 Valenta Rudolf III 10.04.51 ZK
5 Krištof Jiří 1587 29.09.57 K 5 Langr Petr IV 21.03.69 H
6 Paukert Vladislav 1723 08.08.38   6 Halbrštát Karel III 28.10.55  
7 Heger Miroslav II 24.06.68   7 Mikmek Petr IV 17.04.81  
8 Marek Josef II 09.07.41 V 8 Janota Jiří III 08.06.58  
9 Fabian Karel III 20.12.31   9 Hubálek Vladimír V 26.02.65  
10 Viktorin Jaroslav 1513 24.04.57 V 10 Halbrštátová Kateřina IV 25.02.89  
11 Palla Květoslav 1551 12.04.53   11  
12 Papík David III 31.07.86   12  
13 Rybka Martin IV 24.07.86   13  
14 Snítil Jiří IV 19.11.91   14  
15 Pohan Lukáš IV 30.12.91   15  
16 Cacek Tomáš IV 12.04.94   16  
17 Brejša Vít IV 01.06.92   17  
18 Smejkalová Martina IV 07.05.86   18  
19 Voksa Aleš IV 08.04.91   19  
20 Chládek David IV 06.12.91   20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.