Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - první kolo 14.10.02

O víkendu odstartovala prvním kolem východní skupina krajské soutěže pětičlenných družstev s výsledky: Letohrad B - Mistrovice 3:2, Linhartice - Lanškroun C 4:1, Litomyšl B - H.Čermná B 2,5:2,5 (upraveno), Žamberk D - Ústí n/O D 2:3, Němčice - Kunvald C 1,5:3,5 , Č.Třebová C - Č.Třebová D 3:2


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 2

Výsledky 1. kola          

Spartak OEZ Letohrad B - Sokol Mistrovice                    ŠK Linhartice - TJ Lanškroun C

    1.     Veselý Petr                       1:0      Macháček Martin                              1.     Haupt Petr                       1:0      Křivohlávek David

    2.     Růžička Richard             1/2      Valenta Rudolf                                  2.     Marek František             0:1      Štefl Stanislav

    3.     Krummer Jan                     0:1      Langr Petr                                          3.     Dvořáček Alois              1:0      Novák Miroslav

    4.     Petráček Jiří                     1/2      Halbrštát Karel                                 4.     Dvořáček Petr                 1:0      Fabian Karel

    5.     Janeček Ondřej                1:0      Mikmek Petr                                      5.     Nečesánek Vítězslav     1:0      Rybka Martin

                      3 : 2                                                                              4 : 1

Jiskra Litomyšl B - Sokol Horní Čermná B             SK Žamberk D - Jiskra Ústí nad Orlicí D

    1.     Klejch František             0:1      Merta Michal                                     1.     Janeček Miroslav           0:1      Fangl Jiří

    2.     Bartošová Lucie             0:1      Betlach Jan                                         2.     Kotyza Jiří                       1/2      Mačka Martin

    3.     Tměj Petr                           1/2      Vacek Miroslav                                 3.     Kopal Vladimír               0:1      Voleský Pavel

    4.     Pešina Vlastimil              +:-                                                                     4.     Charvát Václav               1/2      Maštalíř Josef

    5.     Bureš Zdeněk                   +:-       Krudenc Jaroslav                              5.     Šulc Jiří                             1:0      Buben Ondřej

                     2.5 : 2.5                                                                           2 : 3

       Sokol Němčice - ZD Kunvald C                  Loko Česká Třebová C - Loko Česká Třebová D

    1.     Dubišar Jiří                      0:1      Mlynář Miroslav                              1.     Zeinert Michal                1:0      Pail Milan

    2.     Vrbický Ladislav           0:1      Rusz Roman                                       2.     Halbrštát David             0:1      Paluda Jiří

    3.     Müller Roman                  1/2      Michalička Václav                           3.     Šimek Jan                          1:0      Pirkl Luboš

    4.     Pokorný Josef                  1/2      Krčmář Stanislav                              4.     Petráž Martin                  1:0      Pirkl Josef

    5.     Dědourek Stanislav       1/2      Klatka Martin                                    5.     Petrážová Kateřina        0:1      Pelcl Karel

                     1.5 : 3.5                                                                           3 : 2

        Tabulka po 1. kole

                   1.   ŠK Linhartice                                    1    1    0    0           2          4   :  1

                   2.   ZD Kunvald C                                    1    1    0    0           2       3.5   :  1.5

               3.-5.   Loko Česká Třebová C                      1    1    0    0           2          3   :  2

               3.-5.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      1    1    0    0           2          3   :  2

               3.-5.   Spartak OEZ Letohrad B                   1    1    0    0           2          3   :  2

               6.-7.   Jiskra Litomyšl B                               1    0    1    0           1       2.5   :  2.5

               6.-7.   Sokol Horní Čermná B                       1    0    1    0           1       2.5   :  2.5

             8.-10.   Loko Česká Třebová D                      1    0    0    1           0          2   :  3

             8.-10.   SK Žamberk D                                   1    0    0    1           0          2   :  3

             8.-10.   Sokol Mistrovice                               1    0    0    1           0          2   :  3

                 11.   Sokol Němčice                                   1    0    0    1           0       1.5   :  3.5

                 12.   TJ Lanškroun C                                 1    0    0    1           0          1   :  4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.