Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - druhé kolo 13.11.02

Ve druhém kole krajské soutěže východ byly docíleny tyto výsledky: Mistrovice - Č.Třebová D 1:4, Kunvald C - Č.Třebová C 1,5:3,5 , Ústí n/O - Němčice 4:1, H.Čermná B - Žamberk D 4:1, Lanškroun C - Litomyšl B 2:3, Letohrad B - Linhartice 3,5:1,5.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 3

Výsledky 2. kola          

Sokol Mistrovice - Loko Česká Třebová D                ZD Kunvald C - Loko Česká Třebová C

   1.     Krejčí Lukáš                    0:1      Pail Milan                                          1.     Mlynář Miroslav            0:1      Zeinert Michal

   2.     Valenta Rudolf                0:1      Švec Karel                                          2.     Rusz Roman                     0:1      Šimek Jan

   3.     Langr Petr                        0:1      Paluda Jiří                                          3.     Michalička Václav         1/2      Petráž Martin

   4.     Mikmek Petr                    0:1      Pirkl Luboš                                       4.     Krčmář Stanislav            0:1      Petrážová Kateřina

   5.     Janota Jiří                          1:0      Drobný Petr                                       5.     Klatka Martin                 1:0      Šimek Zdeněk

           1 : 4                                                                           1.5 : 3.5

Jiskra Ústí nad Orlicí D - Sokol Němčice                Sokol Horní Čermná B - SK Žamberk D

   1.     Fangl Jiří                           1:0      Myška František                               1.     Merta Michal                   1:0      Janeček Miroslav

   2.     Dudla Martin                   0:1      Hůlka Libor                                       2.     Betlach Jan                       1:0      Kopal Vladimír

   3.     Voleský Pavel                 1:0      Dubišar Jiří                                        3.     Šilar Karel                        1/2      Kalous Josef

   4.     Maštalíř Josef                   1:0      Dědourek Stanislav                         4.     Oplištil Jaroslav            1:0      Charvát Václav

   5.     Voržáček Tomáš              1:0      Suchánek Petr                                   5.     Marek Jan                         1/2      Pelinka František

           4 : 1                                                                              4 : 1

  TJ Lanškroun C - Jiskra Litomyšl B                   Spartak OEZ Letohrad B - ŠK Linhartice

   1.     Novák Michal                 1:0      Motáček Jan                                       1.     Veselý Petr                      1:0      Haupt Petr

   2.     Křivohlávek David       1/2      Klejch František                               2.     Krummer Jan                    1:0      Marek František

   3.     Novák Miroslav             1/2      Bartošová Lucie                               3.     Petráček Jiří                     1:0      Dvořáček Alois

   4.     Rybka Martin                  0:1      Bureš Zdeněk                                     4.     Mikyska Kamil               1/2      König Milan

   5.     Snítil Jiří                           0:1      Seidl Jiří                                              5.     Papáček Miloš                -:+       Šenkýř František

           2 : 3                                                                           3.5 : 1.5

Tabulka po 2. kole

              1.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      2    2    0    0           4          7   :  3

              2.   Spartak OEZ Letohrad B                   2    2    0    0           4       6.5   :  3.5

              2.   Loko Česká Třebová C                      2    2    0    0           4       6.5   :  3.5

              4.   Sokol Horní Čermná B                       2    1    1    0           3       6.5   :  3.5

              5.   Jiskra Litomyšl B                               2    1    1    0           3       5.5   :  4.5

              6.   Loko Česká Třebová D                      2    1    0    1           2          6   :  4

              7.   ZD Kunvald C                                    2    1    0    1           2          5   :  5

              8.   ŠK Linhartice                                    2    1    0    1           2       4.5   :  5.5

              9.   SK Žamberk D                                   2    0    0    2           0          3   :  7

              9.   TJ Lanškroun C                                 2    0    0    2           0          3   :  7

              9.   Sokol Mistrovice                               2    0    0    2           0          3   :  7

             12.   Sokol Němčice                                   2    0    0    2           0       2.5   :  7.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.