Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - třetí kolo 18.11.02

Ve třetím kole Krajské souteže východ byly docíleny výsledky: Linhartice - Mistrovice 3:2, Litomyšl B - Letohrad B 1:4, Žamberk D - Lanškroun C 2,2:2,5 , Němčice - H. Čermná 2:3, Č.Třebová C - Ústí n/O D 2,5:2,5 , Č.Třebová D - Kunvald C 3,5:1,5.


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola       

   ŠK Linhartice - Sokol Mistrovice Jiskra Litomyšl B - Spartak OEZ Letohrad B

   1.     Haupt Petr       1:0 Macháček Martin            1. Bartošová Lucie          0:1 Veselý Petr

   2.     Dvořáček Alois   0:1     Valenta Rudolf  2. Tměj Petr                        0:1 Krummer Jan

   3.     Nečesánek Vítězslav                        1:0 Mikmek Petr                    3. Pešina Vlastimil          1:0 Petráček Jiří

   4.     König Milan   0:1 Janota Jiří                          4. Bureš Zdeněk                0:1 Mikyska Kamil

   5.     Šenkýř František   1:0     Halbrštátová Kateřina                            5. Sauer Petr                      0:1 Janeček Ondřej

                   3 : 2                        1 : 4

   SK Žamberk D - TJ Lanškroun C   Sokol Němčice - Sokol Horní Čermná B

   1.     Janeček Miroslav   1/2     Novák Michal   1. Hůlka Libor                  1:0 Betlach Jan

   2.     Kopal Vladimír   1:0     Křivohlávek David  2.         Racek Josef   1:0     Vacek Miroslav

   3.     Charvát Václav   0:1     Štefl Stanislav   3. Dubišar Jiří                   0:1 Šilar Karel

   4.     Pelinka František   0:1     Novák Miroslav      4.     Dědourek Stanislav                        0:1 Oplištil Jaroslav

   5.     Šulc Jiří            1:0 Fabian Karel                    5. Rozlívka Michal          0:1 Krudenc Jaroslav

              2.5 : 2.5                        2 : 3

        Loko Česká Třebová C - Jiskra Ústí nad Orlicí D          Loko Česká Třebová D - ZD Kunvald C

   1.     Zeinert Michal   0:1     Fangl Jiří             1. Švec Karel                     1/2 Mlynář Miroslav

   2.     Šimek Jan         1:0 Driemer Jaroslav             2. Paluda Jiří                     1/2 Rusz Roman

   3.     Vondra Lukáš 1/2 Voleský Pavel                 3. Pirkl Luboš                  1/2 Krčmář Stanislav

   4.     Petráž Martin  0:1 Maštalíř Josef                   4. Pirkl Josef                      1:0 Klatka Martin

   5.     Petrážová Kateřina                         1:0 Voržáček Tomáš              5. Pelcl Karel                    1:0 Teplý Michal

              2.5 : 2.5                  3.5 : 1.5

Tabulka po 3. kole

              1. Spartak OEZ Letohrad B   3   3  0                    0   6               10.5   : 4.5

              2. Sokol Horní Čermná B                  3   2  1                    0   5                 9.5   : 5.5

              2. Jiskra Ústí nad Orlicí D                 3   2  1                    0   5                 9.5   : 5.5

              4. Loko Česká Třebová C    3   2  1                    0   5  9                     :   6

              5. Loko Česká Třebová D   3   2  0                    1   4                 9.5   : 5.5

              6.   ŠK Linhartice    3   2  0                    1   4                 8.5   : 6.5

              7. Jiskra Litomyšl B   3                    1   1  1                    3   6.5 :                 8.5

              8.   ZD Kunvald C    3   1  0                    2   2                 6.5   : 8.5

              9.   SK Žamberk D   3   0  1                    2   1                 5.5   : 9.5

              9.   TJ Lanškroun C 3   0  1                    2   1                 5.5   : 9.5

             11. Sokol Mistrovice   3                    0   0  3                    0   5   :                  10

             12. Sokol Němčice  3  0                    0   3  0                 4.5   :               10.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.