Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - čtvrté kolo 01.12.02

Čtvrté kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Mistrovice - Kunvald C 1,5:3,5, Ústí n/O. D - Č.Třebová D 0,5:4,5, H.Čermná B - Č.Třebová C 1,5:3,5, Lanškroun C - Němčice 2,5:2,5, Letohrad B - Žamberk D 5:0, Linhartice - Litomyšl B 4:1


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 5

Výsledky 4. kola       

Sokol Mistrovice - ZD Kunvald C     Jiskra Ústí nad Orlicí D - Loko Česká Třebová D

   1.     Macháček Martin   0:1     Mlynář Miroslav      1.     Voleský Pavel   0:1     Pail Milan

   2.     Mikmek Jiří     0:1 Rusz Roman                     2. Maštalíř Josef                1/2 Paluda Jiří

   3.     Krejčí Lukáš   0:1 Krčmář Stanislav            3. Buben Ondřej               0:1 Pirkl Luboš

   4.     Valenta Rudolf   1/2     Klatka Martin    4. Voržáček Tomáš           0:1 Pelcl Karel

   5.     Langr Petr       1:0 Teplý Michal                   5. Víglaský Jaroslav        0:1 Jeník Josef

              1.5 : 3.5                  0.5 : 4.5

       Sokol Horní Čermná B - Loko Česká Třebová C TJ Lanškroun C - Sokol Němčice

   1.     Merta Michal  1:0 Zeinert Michal                 1. Křivohlávek David    0:1 Myška František

   2.     Betlach Jan      0:1 Šimek Jan                          2. Novák Miroslav          0:1 Hůlka Libor

   3.     Vacek Miroslav   1/2     Petráž Martin     3. Krištof Jiří                     1/2 Racek Josef

   4.     Šilar Karel       0:1 Petrážová Kateřina        4. Viktorin Jaroslav         1:0 Dědourek Stanislav

   5.     Oplištil Jaroslav   0:1     Šimek Zdeněk    5. Snítil Jiří                        1:0 Rozlívka Michal

              1.5 : 3.5                  2.5 : 2.5

       Spartak OEZ Letohrad B - SK Žamberk D       ŠK Linhartice - Jiskra Litomyšl B

   1.     Veselý Petr      1:0 Kotyza Jiří                        1. Haupt Petr                     1:0 Klejch František

   2.     Krummer Jan    1:0 Kalous Josef                     2. Marek František           1/2 Bartošová Lucie

   3.     Petráček Jiří    1:0 Charvát Václav                3. Dvořáček Alois           1:0 Tměj Petr

   4.     Mikyska Kamil   1:0     Pelinka František      4.     Nečesánek Vítězslav                        1/2 Pešina Vlastimil

   5.     Janeček Ondřej   1:0     Šulc Jiří               5. König Milan                 1:0 Bureš Zdeněk

                   5 : 0                        4 : 1


Tabulka po 4. kole

              1. Spartak OEZ Letohrad B   4   4  0                    0   8               15.5   : 4.5

              2. Loko Česká Třebová C    4   3  1                    0   7               12.5   : 7.5

              3. Loko Česká Třebová D   4   3  0                    1   6 14                     :   6

              4.   ŠK Linhartice    4   3  0                    1   6               12.5   : 7.5

              5. Sokol Horní Čermná B                  4   2  1                    1   5 11                     :   9

              6. Jiskra Ústí nad Orlicí D                 4   2  1                    1   5 10                     :   10

              7.   ZD Kunvald C    4   2  0                    2   4 10                     :   10

              8. Jiskra Litomyšl B   4                    1   1  2                    3   7.5 :               12.5

              9.   TJ Lanškroun C 4   0  2                    2   2  8                     :   12

             10. Sokol Němčice  4  0                    1   3  1                    7   : 13

             11.   SK Žamberk D   4   0  1                    3   1                 5.5   :               14.5

             12. Sokol Mistrovice   4                    0   0  4                    0   6.5 :               13.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.