Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - sedmé kolo 26.01.03

Sedmé kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Žamberk D - Mistrovice 3:2, Němčice - Litomyšl B 1:4, Č.Třebová C - Linhartice 5:0, Č.Třebová D - Letohrad B 4:1, Kunvald C -Lanškroun C 1,5:3,5, Ústí n/O. D - H.Čermná B 3:2


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Výsledky 7. kola          

       SK Žamberk D - Sokol Mistrovice                          Sokol Němčice - Jiskra Litomyšl B

   1.     Janeček Miroslav            1:0      Mikmek Jiří                                        1.     Racek Josef                       1:0      Klejch František

   2.     Kopal Vladimír               0:1      Krejčí Lukáš                                      2.     Müller Roman                 0:1      Bartošová Lucie

   3.     Charvát Václav                0:1      Valenta Rudolf                                  3.     Pokorný Josef                 0:1      Tměj Petr

   4.     Pelinka František           1:0      Halbrštát Karel                                 4.     Dědourek Stanislav      0:1      Pešina Vlastimil

   5.     Šulc Jiří                             1:0      Janota Jiří                                            5.     Suchánek Petr                 -:+       Sauer Petr

                            3 : 2                                                                              1 : 4

   Loko Česká Třebová C - ŠK Linhartice          Loko Česká Třebová D - Spartak OEZ Letohrad B

   1.     Zeinert Michal                 1:0      Marek František                                1.     Pail Milan                        1:0      Veselý Petr

   2.     Vondra Lukáš                  1:0      Dvořáček Alois                                2.     Švec Karel                        1:0      Krummer Jan

   3.     Petráž Martin                   1:0      Dvořáček Petr                                   3.     Paluda Jiří                        1:0      Petráček Jiří

   4.     Petrážová Kateřina        1:0      Nečesánek Vítězslav                       4.     Pirkl Josef                        0:1      Mikyska Kamil

   5.     Šimek Petr                        1:0      König Milan                                      5.     Jeník Josef                        1:0      Janeček Ondřej

                            5 : 0                                                                              4 : 1

        ZD Kunvald C - TJ Lanškroun C               Jiskra Ústí nad Orlicí D - Sokol Horní Čermná B

   1.     Mlynář Miroslav            0:1      Novák Michal                                   1.     Fangl Jiří                          0:1      Merta Michal

   2.     Rusz Roman                     0:1      Křivohlávek David                         2.     Driemer Jaroslav             1:0      Betlach Jan

   3.     Michalička Václav         1:0      Štefl Stanislav                                   3.     Maštalíř Josef                  1:0      Vacek Miroslav

   4.     Krčmář Stanislav            1/2      Novák Miroslav                               4.     Voržáček Tomáš              1:0      Šilar Karel

   5.     Klatka Martin                  0:1      Fabian Karel                                      5.     Víglaský Jaroslav          0:1      Nikl Josef

                          1.5 : 3.5                                                                           3 : 2

Tabulka po 7. kole

              1.   Spartak OEZ Letohrad B                   7    6    0    1         12        26   :  9

              2.   Loko Česká Třebová D                      7    6    0    1         12     24.5   :  10.5

              3.   Loko Česká Třebová C                      7    5    1    1         11        21   :  14

              4.   ŠK Linhartice                                    7    5    0    2         10        19   :  16

              5.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      7    4    2    1         10     18.5   :  16.5

              6.   Jiskra Litomyšl B                               7    3    2    2           8        18   :  17

              7.   ZD Kunvald C                                    7    3    0    4           6        17   :  18

              8.   Sokol Horní Čermná B                       7    2    1    4           5     16.5   :  18.5

              9.   TJ Lanškroun C                                 7    1    2    4           4        15   :  20

             10.   SK Žamberk D                                   7    1    2    4           4        13   :  22

             11.   Sokol Mistrovice                               7    0    1    6           1        12   :  23

             12.   Sokol Němčice                                   7    0    1    6           1       9.5   :  25.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.