Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - osmé kolo 18.02.03

V osmém kole Krajské soutěže východ byly zaznamenány tyto výsledky: Mistrovice - H.Čermná B 2,5:2,5, Lanškroun C - Ústí n/O. D 4,5:0,5, Letohrad B - Kunvald C 4:1, Linhartice - Č.Třebová D 1:4, Litomyšl B - Č.Třebová C 0,5:4,5, Žamberk D -Němčice 1,5:3,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola          

Sokol Mistrovice - Sokol Horní Čermná B             TJ Lanškroun C - Jiskra Ústí nad Orlicí D

   1.     Krejčí Lukáš                    1/2      Merta Michal                                     1.     Křivohlávek David       1:0      Driemer Jaroslav

   2.     Valenta Rudolf                1/2      Betlach Jan                                         2.     Novák Miroslav             1:0      Maštalíř Josef

   3.     Langr Petr                        1/2      Vacek Miroslav                                 3.     Heger Miroslav              1:0      Voržáček Tomáš

   4.     Halbrštát Karel               1/2      Nikl Josef                                            4.     Marek Josef                      1/2      Víglaský Jaroslav

   5.     Mikmek Petr                    1/2      Marek Jan                                            5.     Viktorin Jaroslav            +:-       Viktorin Jaroslav

                          2.5 : 2.5                                                                        4.5 : 0.5

  Spartak OEZ Letohrad B - ZD Kunvald C                 ŠK Linhartice - Loko Česká Třebová D

   1.     Veselý Petr                       1:0      Mlynář Miroslav                              1.     Haupt Petr                       0:1      Pail Milan

   2.     Krummer Jan                     1:0      Rusz Roman                                       2.     Dvořáček Alois              0:1      Paluda Jiří

   3.     Petráček Jiří                     0:1      Krčmář Stanislav                              3.     Hrbata Rudolf                 0:1      Pirkl Luboš

   4.     Mikyska Kamil               1:0      Klatka Martin                                    4.     König Milan                   0:1      Pelcl Karel

   5.     Janeček Ondřej                1:0      Kubíčková Eva                                 5.     Šenkýř František            1:0      Vůjtěch Petr

                            4 : 1                                                                              1 : 4

Jiskra Litomyšl B - Loko Česká Třebová C                      SK Žamberk D - Sokol Němčice

   1.     Motáček Jan                     1/2      Šimek Jan                                            1.     Kopal Vladimír               0:1      Myška František

   2.     Klejch František             0:1      Vondra Lukáš                                    2.     Kalous Josef                    0:1      Racek Josef

   3.     Bureš Zdeněk                   0:1      Soukup Jan                                         3.     Charvát Václav               1/2      Dubišar Jiří

   4.     Sauer Petr                         0:1      Šimek Zdeněk                                    4.     Pelinka František          0:1      Dědourek Stanislav

   5.     Ha Tuan Ngoc Josef       0:1      Šimek Petr                                          5.     Šulc Jiří                             1:0      Rozlívka Michal

                          0.5 : 4.5                                                                        1.5 : 3.5

 

Tabulka po 8. kole

              1.   Spartak OEZ Letohrad B                   8    7    0    1         14        30   :  10

              2.   Loko Česká Třebová D                      8    7    0    1         14     28.5   :  11.5

              3.   Loko Česká Třebová C                      8    6    1    1         13     25.5   :  14.5

              4.   ŠK Linhartice                                    8    5    0    3         10        20   :  20

              5.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      8    4    2    2         10        19   :  21

              6.   Jiskra Litomyšl B                               8    3    2    3           8     18.5   :  21.5

              7.   TJ Lanškroun C                                 8    2    2    4           6     19.5   :  20.5

              8.   Sokol Horní Čermná B                       8    2    2    4           6        19   :  21

              9.   ZD Kunvald C                                    8    3    0    5           6        18   :  22

             10.   SK Žamberk D                                   8    1    2    5           4     14.5   :  25.5

             11.   Sokol Němčice                                   8    1    1    6           3        13   :  27

             12.   Sokol Mistrovice                               8    0    2    6           2     14.5   :  25.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.