Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - desáté kolo 16.03.03

Předposlední desáté kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Mistrovice - Lanškroun C 3:2, Letohrad B - H.Čermná B 3,5:1,5, Linhartice - Ústí n/O D 3,5:1,5, Litomyšl B - Kunvald C 2:3, Žamberk D - Č.Třebová D 1,5:3,5, Němčice - Č.Třebová D 0,5:4,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola        

  Sokol Mistrovice - TJ Lanškroun C            Spartak OEZ Letohrad B - Sokol Horní Čermná B

1.     Valenta Rudolf                1:0      Novák Miroslav                               1.     Veselý Petr                      1/2      Merta Michal

2.     Halbrštát Karel               1:0      Krištof Jiří                                          2.     Krummer Jan                    1:0      Betlach Jan

3.     Mikmek Petr                    0:1      Palla Květoslav                                3.     Mikyska Kamil               1:0      Vacek Miroslav

4.     Janota Jiří                          1:0      Snítil Jiří                                             4.     Janeček Ondřej               0:1      Šilar Karel

5.     Hubálek Vladimír           0:1      Cacek Tomáš                                      5.     Černohous Miloslav     1:0      Oplištil Jaroslav

          3 : 2                                                                           3.5 : 1.5

ŠK Linhartice - Jiskra Ústí nad Orlicí D                     Jiskra Litomyšl B - ZD Kunvald C

1.     Marek František              1/2      Dudla Martin                                     1.     Bartošová Lucie             1:0      Mlynář Miroslav

2.     Soška Květoslav            1:0      Driemer Jaroslav                               2.     Tměj Petr                          0:1      Rusz Roman

3.     Hrbata Rudolf                  1/2      Maštalíř Josef                                     3.     Sauer Petr                         0:1      Klatka Martin

4.     König Milan                    1/2      Voržáček Tomáš                                4.     Ha Tuan Ngoc Josef       0:1      Šejnoha Lukáš

5.     Šenkýř František            1:0      Víglaský Jaroslav                             5.     Špaček Ondřej                1:0      Křehký František

         3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

SK Žamberk D - Loko Česká Třebová D                  Sokol Němčice - Loko Česká Třebová C

1.     Kopal Vladimír               0:1      Pail Milan                                          1.     Hůlka Libor                    1/2      Zeinert Michal

2.     Kalous Josef                     0:1      Paluda Jiří                                          2.     Racek Josef                       0:1      Šimek Jan

3.     Charvát Václav                1/2      Pelcl Karel                                         3.     Dubišar Jiří                      0:1      Vondra Lukáš

4.     Šulc Jiří                             1:0      Drobný Petr                                       4.     Pokorný Josef                 0:1      Soukup Jan

5.     Weis Josef                         0:1      Vůjtěch Petr                                       5.     Dědourek Stanislav      0:1      Šimek Zdeněk

         1.5 : 3.5                                                                        0.5 : 4.5

 

Tabulka po 10. kole

      1.   Loko Česká Třebová D                    10    9    0    1         18        37   :  13

      2.   Spartak OEZ Letohrad B                 10    8    1    1         17        36   :  14

      3.   Loko Česká Třebová C                      9    7    1    1         15        30   :  15

      4.   ŠK Linhartice                                  10    7    0    3         14     26.5   :  23.5

      5.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                    10    4    3    3         11        23   :  27

      6.   ZD Kunvald C                                  10    4    0    6           8        23   :  27

      7.   Jiskra Litomyšl B                             10    3    2    5           8     20.5   :  29.5

      8.   TJ Lanškroun C                               10    2    3    5           7        24   :  26

      9.   Sokol Horní Čermná B                     10    2    3    5           7        23   :  27

     10.   Sokol Mistrovice                             10    1    3    6           5        20   :  30

     11.   SK Žamberk D                                   9    1    2    6           4        16   :  29

     12.   Sokol Němčice                                 10    1    2    7           4        16   :  34

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.