Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo 09.04.03

Mezi ostatními zprávami poněkud zapadly výsledky posledního jedenáctého kola Krajské soutěže východ, ve které zvítězilo družstvo Č.Třebové D před Letohradem B - Blahopřejeme ! Výsledky: Č.Třebová C - Mistrovice 3:2, Č.Třebová D - Němčice 2,5:2,5, Kunvald C - Žamberk D 3,5:1,5, Ústí n/O D - Litomyšl B 5:0, H.Čermná B - Linhartice 4:1, Lanškroun C - Letohrad B 2,5:2,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 12

Výsledky 11. kola        

Loko Česká Třebová C - Sokol Mistrovice                Loko Česká Třebová D - Sokol Němčice

1.     Zeinert Michal                 1:0      Macháček Martin                              1.     Pail Milan                        1:0      Myška František

2.     Halbrštát David              1/2      Mikmek Jiří                                        2.     Švec Karel                        0:1      Hůlka Libor

3.     Vondra Lukáš                  1/2      Valenta Rudolf                                  3.     Paluda Jiří                        1/2      Racek Josef

4.     Petráž Martin                   1:0      Mikmek Petr                                      4.     Pirkl Luboš                     1:0      Dubišar Jiří

5.     Petrážová Kateřina        0:1      Janota Jiří                                            5.     Vůjtěch Petr                    0:1      Dědourek Stanislav

           3 : 2                                                                           2.5 : 2.5

   ZD Kunvald C - SK Žamberk D                     Jiskra Ústí nad Orlicí D - Jiskra Litomyšl B

1.     Mlynář Miroslav            0:1      Kopal Vladimír                                 1.     Fangl Jiří                          1:0      Klejch František

2.     Rusz Roman                     1/2      Charvát Václav                                  2.     Mačka Martin                  1:0      Tměj Petr

3.     Michalička Václav         1:0      Pelinka František                             3.     Dudla Martin                  1:0      Bureš Zdeněk

4.     Krčmář Stanislav            1:0      Šulc Jiří                                               4.     Driemer Jaroslav             1:0      Sauer Petr

5.     Klatka Martin                  1:0      Weis Josef                                           5.     Maštalíř Josef                   +:-      

          3.5 : 1.5                                                                           5 : 0

Sokol Horní Čermná B - ŠK Linhartice              TJ Lanškroun C - Spartak OEZ Letohrad B

1.     Merta Michal                   1:0      Dvořáček Alois                                1.     Novák Miroslav             0:1      Veselý Petr

2.     Vacek Miroslav               1:0      Dvořáček Petr                                   2.     Fabian Karel                    0:1      Krummer Jan

3.     Šilar Karel                        0:1      Nečesánek Vítězslav                       3.     Papík David                    1/2      Petráček Jiří

4.     Oplištil Jaroslav             1:0      König Milan                                      4.     Snítil Jiří                          1:0      Hejl Petr

5.     Šilar Karel                        1:0      Šenkýř František                              5.     Cacek Tomáš                    1:0      Stejskal Josef

           4 : 1                                                                           2.5 : 2.5

Konečná tabulka

      1.   Loko Česká Třebová D                 11    9    1    1         19     39.5   :  15.5

      2.   Spartak OEZ Letohrad B             11    8    2    1         18     38.5   :  16.5

      3.   Loko Česká Třebová C                    11    8    1    2         17        35   :  20

      4.   ŠK Linhartice                                  11    7    0    4         14     27.5   :  27.5

      5.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                    11    5    3    3         13        28   :  27

      6.   ZD Kunvald C                                  11    5    0    6         10     26.5   :  28.5

      7.   Sokol Horní Čermná B                     11    3    3    5           9        27   :  28

      8.   TJ Lanškroun C                               11    2    4    5           8     26.5   :  28.5

      9.   Jiskra Litomyšl B                             11    3    2    6           8     20.5   :  34.5

     10.   SK Žamberk D                                 11    2    2    7           6     20.5   :  34.5

     11.   Sokol Mistrovice                             11    1    3    7           5        22   :  33

     12.   Sokol Němčice                                 11    1    3    7           5     18.5   :  36.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.