Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - soupisky družstev 30.09.02

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajské soutěži skupina západ (tak jak je družstva předala, dosud bez kontroly vedoucím souutěže).


1 TJ+DDM Chrudim E     2 2222 Polabiny Pardubice C  
1 Ždímal Petr 1683 860516 K 1 Dudek Vladimír 1726 730425 V
2 Krys Jaromír 1371 880124   2 Vorel Bohuslav 1611 610116  
3 Kůs Tomáš III 880506   3 Kvapil Pavel V 500430  
4 Krys Jan 1498 910316   4 Výskot David V 760504  
5 Kůs Martin 1331 910329   5 Škorpík František III 760210 ZK
6 Culek Karel III 900810   6 Nožička Karel V 400913 K
7 Kovář Matěj 1439 850409   7 Jarkovská Jitka V 765908  
8 Kůs Miroslav V 630703 ZK 8 Indra Antonín V 751208  
9 Benešová Anna IV 935926   9 Pražan Petr V 670509  
10 Tichá Veronika V 905321   10 Mazal Ferdinand V 780911  
11 Strouhal Jiří V 900526   11 Tocháček David V 771225  
12 Pražan Lukáš V 880618   12 Běla Martin V 771225  
13 Zdražil Ladislav V 890819   13  
14 Rubáš Pavel V 920727   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Jiskra Heřmanův Městec B   4 Oldies Infinity Pardubice  
1 Pačovský Martin 1815 821103 V,K 1 Pyskatý Jindřich 1807 460113  
2 Jambor Ladislav 1849 830817 V,K 2 Novák Vladimír 1713 210917  
3 Režný Zdeněk 1762 530410   3 Horník Jaromír 1734 330625  
4 Benda Petr 1737 840128   4 Koutný Ludvík V 390911 K
5 Müller Petr 1703 850212 ZK 5 Banach Jaromír 1762 300824  
6 Matouš Radek 1681 760628   6 Tér Vladimír 1263 251023  
7 Kurka Pavel V 870211   7 Porkert Jiří 1474 370220  
8   8 Mazurek V 230626  
9   9 Šebek Jiří 1450 300420  
10   10 Pecháček Zdeněk 1676 551128  
11   11  
12   12  
13   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 Holcim Prachovice B     6 Sokol Krouna      
1 Starý Lukáš 1710 820914 V 1 Jirmásek Vladimír 1551 581202 ZK
2 Skokan Jan 1764 820902 V 2 Pavliš Jiří 1640 530716 K
3 Honek Jan 1747 591126 V,ZK 3 Lacina Vladimír 1596 550212 H
4 Kouba Petr 1794 661231   4 Šenkýř Jindřich 1689 450630  
5 Klouček Jindřich 1677 580225   5 Netolický Josef 1388 660109  
6 Vondráček Emil 1746 350612 K 6 Grimm Jan V 720710  
7 Tlapák Stanislav 1782 280911   7 Voldán Beno V 760429  
8 Honek Ondřej V 870630   8 Šenkýř Vladimír III 760202  
9 Sedlák Petr 1538 550530   9 Šenkýř Pavel III 691101  
10   10 Šenkýř Jiří III 700912  
11   11  
12   12  
13   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 TJ+DDM Chrudim D     8 CHS Chotěboř B    
1 Kohoutek Tomáš 1744 790517   1 Ďoubal Petr 1694 580302 K
2 Hlaváček Bedřich 1606 730806 K 2 Charvát Karel 1396 580120  
3 Krys Jaromír 1676 331109   3 Linhart Jan III 870406  
4 Sokol Pavel 1708 410921   4 Ondráček Ondřej III 870107  
5 Drlík Stanislav 1610 740213   5 Novotný Tomáš III 870731 ZK
6 Honzíček Miloslav 1702 310709   6 Ondráček Lukáš IV 881107  
7 Mazánek Antonín 1677 240721   7 Valachovič Michal IV 871121  
8 Drobílek Milan 1434 591114 ZK 8 Remeň Vojtěch III 860411  
9 Hnát Lubomír 1531 730718   9 Charvát Jiří 1342 940730 H
10 Krečmer Josef 1518 300315   10 Pátek Ladislav 1517 290425  
11 Káva František 1505 330621   11 Lášek Josef II 460915  
12 Plechač Karel 1487 500823   12 Skyba Jaroslav III 540303  
13 Stryka Rostislav 1506 660405   13 Šimon Pavel IV 870306  
14 Zelený František 1480 380922   14  
15 Pospíšil Jaroslav 1391 371218   15  
16 Celuch Tomáš V 750205   16  
17 Peňáz Petr V 750210   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 Naděje Infinity Pardubice   10 Synthesia Pardubice D  
1 Hrnčiarik Karel 1661 810519   1 Karaba David 1796 870310 ZK
2 Killer František 1708 720709   2 Pecina Ondřej 1777 840727  
3 Kalhous Miroslav 1560 620407 K 3 Pecinová Magda 1583 875331  
4 Ludwig Petr 1466 860401   4 Vidner Lubomír 1438 860504  
5 Zelenka Pavel 1464 720306   5 Růžička Filip IV 930507  
6 Beneš Daniel 1761 730825   6 Kotlant Tomáš IV 880911  
7 Kučera Aleš 1690 780309   7 Synek Pavel IV 920812  
8 Prokůpek Vít 1620 810404   8 Pipek Josef V 821006 K
9 Málek Lukáš V 770927   9 Wsól Lukáš V 901130  
10 Ryzner Jiří IV 910913   10 Svoboda Václav V 901022  
11 Jiráň Josef IV 911230   11 Karaba Viktor V 930507  
12 Hrbek Jan V 860616   12  
13 Jiráň Jan V 930524   13  
14 Ryzner Michal V 940506   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 Sokol Lázně Bohdaneč   12 volno      
1 Šťovíček Jiří 1873 560401   1  
2 Sekyrka Josef 1824 500806 K 2  
3 Svoboda Jiří 1696 661129   3  
4 Jouza Petr 1644 620529 ZK 4  
5 Půlpán Jan 1626 710511   5  
6 Zmek Jaroslav 1668 751103   6  
7 Pištora Lubomír 1476 371008   7  
8 Mácha Martin 1536 670225   8  
9   9  
10   10  
11   11  
12   12  
13   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.