Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - rozlosování 28.09.02

Současně s losováním Krajského přeboru II třídy - západ se uskutečnilo i losování Krajské soutěže západ pro sezónu 2002/03. Oproti předpokladům se skupina rozšířila o Synthesii Pardubice D, která odřekla účast ve vyšší soutěži a ve skupině tak bude startovat 11 družstev.


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 20.10.2002 7.kolo 9.2.2003
TJ+DDM Chrudim E volno Oldies Infinity Pardubice volno
2222 Polabiny Pardubice C Sokol Lázně Bohdaneč Holcim Prachovice B Jiskra Heřmanův Městec B
Jiskra Heřmanův Městec B Synthesia Pardubice D Sokol Krouna 2222 Polabiny Pardubice C
Oldies Infinity Pardubice Naděje Infinity Pardubice TJ+DDM Chrudim D TJ+DDM Chrudim E
Holcim Prachovice B CHS Chotěboř B CHS Chotěboř B Sokol Lázně Bohdaneč
Sokol Krouna TJ+DDM Chrudim D Naděje Infinity Pardubice Synthesia Pardubice D
2.kolo 10.11.2002 8.kolo 23.2.2003
TJ+DDM Chrudim D volno Synthesia Pardubice D volno
CHS Chotěboř B Sokol Krouna Sokol Lázně Bohdaneč Naděje Infinity Pardubice
Naděje Infinity Pardubice Holcim Prachovice B TJ+DDM Chrudim E CHS Chotěboř B
Synthesia Pardubice D Oldies Infinity Pardubice 2222 Polabiny Pardubice C TJ+DDM Chrudim D
Sokol Lázně Bohdaneč Jiskra Heřmanův Městec B Jiskra Heřmanův Městec B Sokol Krouna
TJ+DDM Chrudim E 2222 Polabiny Pardubice C Oldies Infinity Pardubice Holcim Prachovice B
3.kolo 24.11.2002 9.kolo 9.3.2003
2222 Polabiny Pardubice C volno Holcim Prachovice B volno
Jiskra Heřmanův Městec B TJ+DDM Chrudim E Sokol Krouna Oldies Infinity Pardubice
Oldies Infinity Pardubice Sokol Lázně Bohdaneč TJ+DDM Chrudim D Jiskra Heřmanův Městec B
Holcim Prachovice B Synthesia Pardubice D CHS Chotěboř B 2222 Polabiny Pardubice C
Sokol Krouna Naděje Infinity Pardubice Naděje Infinity Pardubice TJ+DDM Chrudim E
TJ+DDM Chrudim D CHS Chotěboř B Synthesia Pardubice D Sokol Lázně Bohdaneč
4.kolo 8.12.2002 10.kolo 23.3.2003
CHS Chotěboř B volno Sokol Lázně Bohdaneč volno
Naděje Infinity Pardubice TJ+DDM Chrudim D TJ+DDM Chrudim E Synthesia Pardubice D
Synthesia Pardubice D Sokol Krouna 2222 Polabiny Pardubice C Naděje Infinity Pardubice
Sokol Lázně Bohdaneč Holcim Prachovice B Jiskra Heřmanův Městec B CHS Chotěboř B
TJ+DDM Chrudim E Oldies Infinity Pardubice Oldies Infinity Pardubice TJ+DDM Chrudim D
2222 Polabiny Pardubice C Jiskra Heřmanův Městec B Holcim Prachovice B Sokol Krouna
5.kolo 5.1.2003 11.kolo 6.4.2003
Jiskra Heřmanův Městec B volno Sokol Krouna volno
Oldies Infinity Pardubice 2222 Polabiny Pardubice C TJ+DDM Chrudim D Holcim Prachovice B
Holcim Prachovice B TJ+DDM Chrudim E CHS Chotěboř B Oldies Infinity Pardubice
Sokol Krouna Sokol Lázně Bohdaneč Naděje Infinity Pardubice Jiskra Heřmanův Městec B
TJ+DDM Chrudim D Synthesia Pardubice D Synthesia Pardubice D 2222 Polabiny Pardubice C
CHS Chotěboř B Naděje Infinity Pardubice Sokol Lázně Bohdaneč TJ+DDM Chrudim E
6.kolo 19.1.2003 Začátky všech utkání jsou v 9,00 hod
(žádné družstvo nepožádalo o výjimku)
Naděje Infinity Pardubice volno
Synthesia Pardubice D CHS Chotěboř B
Sokol Lázně Bohdaneč TJ+DDM Chrudim D
TJ+DDM Chrudim E Sokol Krouna
2222 Polabiny Pardubice C Holcim Prachovice B
Jiskra Heřmanův Městec B Oldies Infinity Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.