Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
7. ročník tradičního turnaje v rapidu - Litovel 2003 31.08.03

Mezi 120 účastníky 'Turnaje v královské hře v královském městě s královským pivem' bylo hned několik výprav zástupců našeho kraje. Nejlépe si vedli pardubáci, kteří se i při účasti dvou GM a několika IM výrazně prosadili v popředí turnaje - vítězství patří Michalu Konopkovi, čtvrtou příčku obsadil Pavel Kárník a na desátou příčku dosáhl Aleš Jedlička.


Place Name     Loc Club Score Progr. M-Buch. Buch.
1 Konopka, Michal 2428 Praha 7,5 40.5 42.5 55.0
2 Kalod, Radek 2419 Opava 7,5 40.0 43.5 56.0
3 Klíma, Lukáš 2424 NH Ostrava 7 37.5 43.0 53.5
4 Kárník, Pavel 2357 Pardubice 7 36.5 40.5 52.0
5 Sosna, Jan 2405 Zlín 6,5 36.5 43.5 55.5
6 Veselovsky, Sergej 2427 Opava 6,5 36.5 41.0 53.0
7 Mudrák, Josef 2379 Poruba 6,5 34.5 36.5 47.0
8 Urbanec, Ladislav 2238 Líšeň 6,5 33.5 39.5 49.0
9 Lys, Josef 2309 Ostrava 6,5 33.0 36.5 46.5
10 Jedlička, Aleš 2305 Kolín 6,5 32.0 37.0 47.0
11 Neklan, Vyskočil 2382 Brno 6,5 31.V 36.0 46.0
12 Lechtýnský, Jiří 2403 Pardubice 6,5 30.0 37.5 48.5
13 Oral, Tomáš 2510 Opava 6 35.0 39.5 51.5
14 Šimáček, Pavel 2414 A64 Grygov 6 34.5 40.5 52.0
15 Michenka, Josef 2357 Opava 6 34.5 39.0 49.5
16 Cagašík, Tomáš 2245 Přerov 6 34.0 40.0 49.5
17 Bělunek, Vladimír 2277 Litovel 6 33.5 37.5 49.5
18 Kuba, Jindřich 2153 Opava 6 31.0 38.5 48.5
19 Bureš, Vít 2176 Brno 6 31.0 36.0 46.0
20 Mlýnek, Petr 2179 Brno 6 30.0 35.0 46.0
21 Krejčí, Jan 2128 Litovel 6 29.V 36.5 46.0
22 Straděj, Vlastimil 2179 Vsetín 6 29.0 36.0 46.5
23 Zapletal, Jiří 2130 Uničov 6 28.0 33.5 43.5
24 Karpilovsky, Oleg 2239 Brno 5,5 32.5 39.5 50.0
25 Řehůřek, Lukáš 2127 Brno 5,5 31.0 42.0 51.0
26 Navrátil, František 2171 Pardubice 5,5 30.V 35.5 46.0
27 Frnka, René 2131 Losiny 5,5 30.0 36.5 47.0
28 Opravil, Karel 2084 Zábřeh 5,5 30.0 35.5 44.5
29 Muratidis, Nikos 2152 Opava 5,5 29.V 36.5 47.0
30 Pokorný, Tomáš 2262 Lanškroun 5,5 29.0 38.0 49.5
31 Matějka, Pavel 2176 D.Benešov 5,5 29.0 35.0 44.5
32 Stehlík, Jiří 2076 Kolín 5,5 28.V 35.5 44.5
33 Švancara, Petr 2191 Grygov 5,5 28.V 35.0 44.0
34 Šobáň, Jaroslav 2118 Grygov 5,5 27.0 31.0 40.5
35 Tomeš, Zdeněk 2083 Brno 5,5 26.0 32.0 41.0
36 Škaloud, Dušan 1950 Hradec Králové 5,5 24.V 28.0 35.0
37 Barcuch, Radek 1818 Rychvald 5,5 22.V 31.0 38.5
38 Novosák, Jiří 2304 Frýdek-Místek 5 30.0 38.0 49.5
39 Čempel, Jaroslav 2241 Hrabyně 5 30.0 37.5 47.5
40 Káňa, Zdeněk,ml. 2148 Kopřivnice 5 29.0 37.5 47.5
41 Nepomucký, Ondřej 2141 Brno 5 28.0 36.5 47.0
42 Mičánek, Tomáš 2142 Brno 5 28.0 35.5 45.5
43 Navrátil, Jiří 2138 Uničov 5 27.V 39.5 50.5
44 Michalčák, Lubomír 2024 Bystřička 5 27.V 36.0 44.0
45 Sekanina, Jiří 2143 Lipovec 5 27.V 35.5 46.0
46 Očkay, Tomáš 2084 Poruba 5 27.V 34.5 44.0
47 Solil, Roman 1895 Lanškroun 5 26.0 35.5 46.0
48 Štec, František 2055 Přerov 5 26.0 32.5 41.0
49 Kozák, Petr 2050 AŠK Olomouc 5 25.0 35.0 43.5
50 Mohapl, Petr 2112 Litovel 5 25.0 34.0 44.0
51 Kašík, Miroslav 1921 Kroměříž 5 25.0 33.0 39.5
52 Veselý, Martin 2126 NH Ostrava 5 25.0 31.0 41.5
53 Vicenec, Roman 1965 Šumperk 5 24.0 33.0 42.0
54 Bureš, Vladimír 2022 Losiny 5 23.0 30.0 38.0
55 Báča, Václav 1895 Zlín 5 23.0 29.0 39.0
56 Ševčík, Leoš 1725 Boskovice 5 22.0 30.V 38.0
57 Hrubeš, Pavel 2145 Lanškroun 5 21.0 28.V 36.5
58 Švéda, Jiří 1891 Uničov 5 20.0 28.V 38.5
59 Beil, Martin 2143 Litovel 4,5 28.0 35.0 44.5
60 Šilar, Ladislav 1995 Lanškroun 4,5 25.0 33.0 41.0
61 Suchomel, Jan 2223 Litovel 4,5 25.0 32.5 42.5
62 Pokorný, Jan 1731 Ústí 4,5 23.V 33.5 42.0
63 Lahner, Jakub 2246 Frýdek-Místek 4,5 23.0 29.V 40.5
64 Roušar, Zdeněk 1992 Chrudim 4,5 23.0 31.V 38.0
65 Krejčí, Honza 1795 Litovel 4,5 22.V 30.V 37.5
66 Axman, Oldřich 1914 Uničov 4,5 22.V 29.V 37.5
67 Káňa, Zdeněk 1848 Kopřivnice 4,5 21.V 35.5 44.5
68 Koryčánek, Jaroslav 1899 Zábřeh 4,5 21.0 29.0 38.5
69 Kylar, Pavel 1808 Ústí 4,5 20.V 30.V 39.0
70 Reichl, Roman 1822 Zábřeh 4,5 20.0 31.0 40.0
71 Pytolaj, Radek 1880 T.Litovel 4,5 20.0 28.V 38.0
72 Molnár, Jiří 1665 Uničov 4,5 19.V 29.0 38.0
73 Kryst, Konrád 1610 Šternberk 4,5 19.V 23.V 30.0
74 Kubelová, Soňa 1515 Krnov 4,5 18.0 25.V 32.0
75 Kolek, Josef 1806 Ivančice 4 21.0 29.V 38.5
76 Prucek, Ladislav 1795 Přemyslovice 4 21.0 29.0 36.5
77 Plíva, Jiří 1842 Konice 4 20.0 35.0 44.0
78 Beil, Ondřej 1836 Bruntál 4 20.0 33.0 42.5
79 Preiser, Henrik 1250 Uničov 4 20.0 32.5 40.5
80 Spurný, Antonín 1831 Přemyslovice 4 20.0 31.V 41.0
81 Pavlík, Petr 1890 Litovel 4 19.0 32.5 42.0
82 Štencl, Karel 1788 Kroměříž 4 19.0 31.0 39.0
83 Tauchman, Vladimír 1650 Jaroměř 4 18.0 28.0 36.0
84 Míka, Tomáš 1524 Litovel 4 17.0 28.V 35.5
85 Malinovský, Leo 1667 S.Olomouc 4 17.0 28.V 31.0
86 Nekuda, Jaroslav,ml. 1446 Ivančice 4 16.0 27.0 35.5
87 Oral, Josef 1757 S.Olomouc 4 16.0 26.0 34.0
88 Hubený, Pavel 1836 Boskovice 4 16.0 23.V 32.0
89 Menšík, Pavel 1000 Brno 4 14.0 25.0 32.5
90 Mazoch, Jiří 2103 Kroměříž 3,5 23.0 33.5 43.0
91 Milián, Milan 1927 Bruntál 3,5 23.0 32.0 40.5
92 Vymětalík, Ivo 1999 Litovel 3,5 22.0 33.0 41.5
93 Chloupek, Libor 1250 Kunštát 3,5 19.V 32.0 40.5
94 Růžičková, Radka 1839 Krnov 3,5 19.V 31.V 40.5
95 Nekuda, Jaroslav 1780 Ivančice 3,5 18.0 29.V 37.5
96 Staněk, Petr 1780 Postoupky 3,5 17.V 29.0 36.5
97 Glembek, Bohumír 1750 Ústín 3,5 16.0 28.0 36.0
98 Hořák, Radek 1705 Šternberk 3,5 14.V 23.V 30.V
99 Navrátilová, Alena 1697 Uničov 3,5 14.0 24.V 32.0
100 Milián, Milan,ml. 1000 Bruntál 3,5 13.V 24.V 31.V
101 Pelcl, Jiří 1250 Zábřeh 3,5 13.0 27.0 34.5
102 Plhák, Miroslav 1250 Litovel 3 18.0 30.0 39.5
103 Trunda, Otakar 1481 Prostějov 3 15.0 31.0 38.5
104 Haderka, Karel 1894 Litovel 3 15.0 30.V 40.0
105 Klézl, František 1648 Losiny 3 15.0 26.0 33.5
106 Koterová, Hana 1309 Litovel 3 14.0 25.0 33.0
107 Krejčí, Agáta 1100 Litovel 3 13.0 27.0 34.0
108 Vyhnálek, Petr 1000 Litovel 3 13.0 23.V 30.0
109 Pečínka, Martin 1250 Ústí 3 12.0 24.V 32.0
110 Milfort, Václav 1557 Zábřeh 2,5 15.V 30.0 37.0
111 Hrabal, Jiří 1784 S.Olomouc 2,5 13.V 27.V 35.5
112 Hrabal, Michal,ml. 1250 A64 Grygov 2,5 12.0 25.0 30.V
113 Spurný, Ladislav 1250 Šternberk 2,5 10.V 27.0 34.5
114 Košela, Antonín 1000 Sosnová 2,5 10.0 22.0 27.0
115 Lón, Miroslav 1000 Šternberk 2,5 9.0 25.0 31.V
116 Michálek, Josef 1100 S.Olomouc 2,5 8.V 22.V 30.0
117 Trunda, Aleš 1100 Prostějov 2,5 6.V 22.V 27.V
118 Vyhnálek, Lukáš 1100 Litovel 2 9.0 21.V 27.V
119 Navrátil, Jiří,ml. 1100 Uničov 2 8.0 22.V 29.V
120 Grmela, Kamil 1000 Slavia 2 7.0 22.0 27.0
121 Káňa, Patrik 1000 Kopřivnice 2 5.V 17.0 22.0
122 Mikolášek, Pavel 1000 Sosnová 1,5 8.0 27.0 34.5
123 Košelová, Jana 1000 Sosnová 1,5 3.V 20.V 25.V
124 Vyhnálek, Tomáš 1000 Litovel 0 0.0 17.V 24.0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.