Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 1.5.2003 01.05.03

K prvnímu květnu byla vydána listina osobních koeficientů, zahrnující partie sehrané od září 2002. Pořadí nejvýše hodnocených 50-ti hráčů evidovaných v našem kraji vévodí hráči ligových družstev zejména z Pardubic a Chrudimi.


Poř. Příjmení a jméno Oddíl LOK
1 Movsesian Sergei ŠK Infinity Pardubice 2627
2 Votava Jan ŠK Infinity Pardubice 2485
3 Lechtýnský Jiří ŠK Infinity Pardubice 2403
4 Láznička Viktor TJ Synthesia Pardubice 2393
5 Bernášek Jan ŠK Infinity Pardubice 2374
6 Kárník Pavel TJ Synthesia Pardubice 2357
7 Prandstetter Eduard ŠK Infinity Pardubice 2337
8 Stehno Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim 2316
9 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim 2314
10 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2304
11 Bernard Borek ŠK Infinity Pardubice 2303
12 Němec Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim 2301
13 Pačovský Jiří ŠK Infinity Pardubice 2287
14 Šťastný Jan TJ Synthesia Pardubice 2280
15 Krupková Petra ŠK Infinity Pardubice 2279
16 Hošek Milan TJ Synthesia Pardubice 2277
17 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2263
18 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2262
19 Petuchov Sergej ŠK Infinity Pardubice 2258
20 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2242
21 Hlavnička Jiří ŠK Infinity Pardubice 2234
22 Hostinský Jiří TJ Synthesia Pardubice 2231
23 Šír Zbyněk ŠK Infinity Pardubice 2225
24 Řezníček Jan TJ ŠO a DDM Chrudim 2220
25 Baudyš Ondřej TJ Spartak Hlinsko 2214
26 Pošta Petr ŠK Infinity Pardubice 2211
27 Hlaváček Robert TJ ŠO a DDM Chrudim 2206
28 Movsesian Mouseg TJ Synthesia Pardubice 2202
29 Červený Martin TJ Štefanydes Polička 2194
30 Kastner Oldřich TJ Synthesia Pardubice 2192
31 Navrátil František TJ Synthesia Pardubice 2171
32 Šklíba Martin ŠK Infinity Pardubice 2171
33 Vařejčko Josef TJ ŠO a DDM Chrudim 2166
34 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165
35 Kaderka Radek ŠK Infinity Pardubice 2158
36 Šilar Lubomír TJ Synthesia Pardubice 2151
37 Škorpík Martin TJ Štefanydes Polička 2147
38 Hrubeš Pavel SK Žamberk 2145
39 Bujnoch Radek TJ ŠO a DDM Chrudim 2144
40 Hurt Lukáš TJ Jevisport Česká Třebová 2142
41 Sýkora Josef ŠK Infinity Pardubice 2142
42 Malivánek Jiří ŠK Infinity Pardubice 2141
43 Smutný Jan ŠK Infinity Pardubice 2138
44 Smejkal Bohumil TJ Lanškroun 2136
45 Lorenc Tomáš TJ Synthesia Pardubice 2134
46 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126
47 Onderek David TJ ŠO a DDM Chrudim 2125
48 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2124
49 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2122
50 Korol Jiří ŠK Infinity Pardubice 2108

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.