Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled 50 nejlepších hráčů PDŠS na nové LOK 29.08.03

Současně se zahájením nového školního roku 2003/04 začala platit také nová Listina osobních koeficientů. Nejlepších 50 hráčů, registrovaných v pardubickém kraji, najdete v našem přehledu, ostatní se musí vyhledat sami na oficielních stránkách ŠSČR


Poř Jméno LOK Oddíl
1 Votava Jan 2488 ŠK Infinity Pardubice
2 Lechtýnský Jiří 2415 ŠK Infinity Pardubice
3 Láznička Viktor 2413 TJ Synthesia Pardubice
4 Bernášek Jan 2370 ŠK Infinity Pardubice
5 Kárník Pavel 2357 TJ Synthesia Pardubice
6 Prandstetter Eduard 2337 ŠK Infinity Pardubice
7 Pokorný Zdeněk 2314 TJ ŠO a DDM Chrudim
8 Stehno Pavel 2303 TJ ŠO a DDM Chrudim
9 Němec Pavel 2301 TJ ŠO a DDM Chrudim
10 Bernard Borek 2289 ŠK Infinity Pardubice
11 Pačovský Jiří 2287 ŠK Infinity Pardubice
12 Šťastný Jan 2281 TJ Synthesia Pardubice
13 Sabol Marian 2280 ŠK Vysoké Mýto
14 Krupková Petra 2279 ŠK Infinity Pardubice
15 Hošek Milan 2277 TJ Synthesia Pardubice
16 Pokorný Tomáš 2262 TJ Lanškroun
17 Petuchov Sergej 2250 ŠK Infinity Pardubice
18 Mojžíš Jaroslav 2247 2222 ŠK Polabiny
19 Kourek Josef 2242 2222 ŠK Polabiny
20 Hlavnička Jiří 2234 ŠK Infinity Pardubice
21 Řezníček Jan 2234 TJ ŠO a DDM Chrudim
22 Hostinský Jiří 2231 TJ Synthesia Pardubice
23 Šír Zbyněk 2225 ŠK Infinity Pardubice
24 Pošta Petr 2211 ŠK Infinity Pardubice
25 Movsesian Mouseg 2202 TJ Synthesia Pardubice
26 Hlaváček Robert 2195 TJ ŠO a DDM Chrudim
27 Šklíba Martin 2177 ŠK Infinity Pardubice
28 Navrátil František 2171 TJ Synthesia Pardubice
29 Bujnoch Radek 2166 TJ ŠO a DDM Chrudim
30 Vařejčko Josef 2166 TJ ŠO a DDM Chrudim
31 Šmajzr Martin 2165 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
32 Kaderka Radek 2158 ŠK Infinity Pardubice
33 Šilar Lubomír 2151 TJ Synthesia Pardubice
34 Hrubeš Pavel 2145 SK Žamberk
35 Hurt Lukáš 2142 TJ Lokomotiva Česká Třebová
36 Sýkora Josef 2142 ŠK Infinity Pardubice
37 Smutný Jan 2135 ŠK Infinity Pardubice
38 Lorenc Tomáš 2134 TJ Synthesia Pardubice
39 Kastner Oldřich 2132 TJ Synthesia Pardubice
40 Volf Jaroslav 2126 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
41 Onderek David 2125 TJ ŠO a DDM Chrudim
42 Hájek Jiří 2122 TJ Sokol Zaječice
43 Hýbl Jaroslav 2102 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Korol Jiří 2102 ŠK Infinity Pardubice
45 Kosek Jiří 2101 ŠK Vysoké Mýto
46 Jarábek Vratislav 2092 TJ ŠO a DDM Chrudim
47 Černý Jan 2091 2222 ŠK Polabiny
48 Hájek Lukáš 2082 TJ Sokol Zaječice
49 Černý Karel 2077 ŠK Infinity Pardubice
50 Šustr Jaromír 2077 TJ Sokol Zaječice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.