Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled vylosování všech soutěží družstev 03.10.02

Ve středu 2.10.2002 byly vylosovány poslední soutěže družstev PDŠS pro novou sezónu. K dispozici je již kompletní přehled losu ve všech soutěžích s účastí družstev Pardubického kraje. Detailní informace jsou uvedeny v příslušných sekcích.


Č. Extraliga 1. Česká liga 2. Česká liga východ
1 Polabí Sokol Joly Sokol Klatovy TJ+DDM Chrudim
2 Infinity Pardubice Pankrác Praha Polabí Sokol Joly C
3 Sokol Plzeň Polabí Sokol Joly B Jiskra Hořice
4 Dům Armády Praha Synthesia Pardubice Bohemians Praha B
5 Vyšehrad Praha Vyšehrad Praha B Synthesia Pardubice B
6 Mahrla Praha Slavie Hradec Králové Biomedica Říčany
7 Hagemann Opava ČSOB Litoměřice Spartak Vrchlabí
8 Trinom Zlín ŠK Děčín Sokol Praha Kobylisy
9 TŽ Třinec Bohemians Praha Spartak Vlašim
10 Jakl Karviná Slavie Turnov Panda Rychnov n/Kn.
11 Tatran Litovel Bonex Teplice Infinity Pardubice B
12 Lázně Slatinice Sokol Plzeň B Jiskra Havlíčkův Brod
Č. Divize F Kr. přebor II západ Kr. přebor II východ
1 ŠK Vysoké Mýto 2222 Polabiny Pardubice B Štefanydes Polička C
2 2222 Polabiny Pardubice Holcim Prachovice Spartak Choceň
3 Synthesia Pardubice C Kámen Chotěboř Jiskra Litomyšl
4 Eurokomplex Pardubice CHS Chotěboř ŠK Žamberk B
5 Štefanides Polička Sokol Zaječice Jiskra Ústí n/O. B
6 Sokol Náchod TJ+DDM Chrudim C ŠK Svitavy
7 TJ+DDM Chrudim B ŠO DDM Hlinsko Spartak Letohrad
8 Slavie Hradec Králové B ŠK Krucemburk ZD Kunvald
9 Kavárna Evropa Pardubice Cyklo Content Pardubice ŠK Žamberk A
10 ŠK Lípa Jiskra Heřmanův Městec ŠK Vysoké Mýto B
11 Loko Česká Třebová - TJ Lanškroun
12 Jiskra Ústí n/O. - Štefanydes Polička B
Č. Kr. přebor III východ Krajská soutěž západ Krajská soutěž východ
1 ŠK Žamberk C TJ+DDM Chrudim E Spartak Letohrad B
2 TJ Lanškroun B 2222 Polabiny Pardubice C SK Linhartice
3 Sokol Horní Čermná Jiskra Heřmanův Městec B Jiskra Litomyšl B
4 Spartak Choceň B   Oldies Infinity Pardubice ŠK Žamberk D                             
5 TJ Jablonné n.O. Holcim Prachovice B TJ Sokol Němčice
6 Loko Česká Třebová B                          Sokol Krouna Loko Česká Třebová C
7 ZD Kunvald B        TJ+DDM Chrudim D Loko Česká Třebová D
8 ŠK Svitavy B CHS Chotěboř B ZD Kunvald C
9 Jiskra Ústí n/O. C Naděje Infinity Pardubice Jiskra Ústí n/O. D
10 ŠK Vysoké Mýto C Synthesia Pardubice D Sokol Horní Čermná B
11 - Sokol Lázně Bohdaneč TJ Lanškroun C
12 - - Sokol Mistrovice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.