Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky žáků H/D 10-16 08.03.03

Ve dnech 1.-8.3.2003 se v Juniorcentru na Seči konalo Mistrovství České republiky žáků v kategoriích H/D 10-16 za účasti 144 žáků a žákyň. Naši zástupci se moc nevyznamenali - za zmínku stojí jen 7. místo Michala Zeinerta 5/9 a 10. místo Vojtěcha Kastnera 5/9 v kategorii H14 a 11. místo Kateřiny Petrážové 5/9 a 12. místo Magdy Pecinové 4,5/9 v kategorii D14-16.


Mistrovství ČR mládeže 2003, kat

Mistrovství ČR mládeže 2003, kategorie D12+D10

Rank SNo. Name                    NRat FED Club                      Pts BHm. BH. los

   1  (2) Němcová Karolína 93     1424 CZE OAZA Praha                 7   40  51   1

   2  (1) Olšarová Karolína 93    1654 CZE SK Slavia Orlová           7   40  51   2

   3 (14) Tomášková Tereza 91     1250 CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek      6,5 37  47,5

   4  (4) Olšarová Tereza 91      1415 CZE SK Slavia Orlová           6   38  49,5

   5 (15) Valešová Šárka 92       1250 CZE SŠŠ ŠK Staré Město         6   35,544 

   6 (25) Škorvagová Martina 92   1100 CZE Sokol Klatovy              6   31  39,5

   7 (10) Miturová Magdaléna 93   1250 CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek      5,5 38  46,5

   8  (5) Nytrová Adéla 92        1367 CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek      5,5 36,547 

   9 (16) Zelená Monika 91        1250 CZE Ji.Havlíčkův Brod          5,5 35,542,5

  10 (12) Sabolová Gabriela 92    1250 CZE ŠK Vysoké Mýto             5   36,546,5

  11  (3) Čuprová Iva 91          1414 CZE ŠK ZŠ Brankovice           5   33  42,5

  12 (17) Škutová Sněžana 91      1250 CZE Sokol Klatovy              5   32  41,5

  13 (13) Steinhauserová Anna 94  1250 CZE Řemdih Strmilov            4,5 34,540,5

  14  (7) Havlíková Kristýna 92   1250 CZE Union Plzeň                4,5 32  42 

  15 (18) Říhová Kamila 91        1250 CZE Biomedica Říčany           4,5 31,538 

  16 (20) Langnerová Karolína 94  1100 CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek      4,5 27  34 

  17  (9) Lapúníková Markéta 92   1250 CZE Lokomotiva Brno            4   32,542,5

  18  (6) Šimurdová Zdeňka 93     1307 CZE Biomedica Říčany           4   32,541,5

  19 (11) Palková Nikola 93       1250 CZE Union Plzeň                4   30  37 

  20 (26) Šplíchalová Veronika 91 1100 CZE SK Vysoké Mýto             4   28  34,5

  21 (21) Nádvorníková Jana 94    1100 CZE ŠK Smíchov Praha           4   24,530 

  22 (28) Zemanová Šárka 93       1000 CZE Textilana Nové Město p.Sm  4   24  30,5

  23  (8) Kocourková Zuzana 92    1250 CZE Ji. Havlíčkův Brod         3,5 36  46,5

  24 (19) Benešová Anna 93        1100 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim        3,5 25  30,5

  25 (22) Rosenbaumová Anna 93    1100 CZE Lokomotiva Zdice           3   27  33 

  26 (24) Šimurdová Jana 96       1100 CZE Biomedica Říčany           2,5 24,530,5

  27 (23) Soukupová Anežka 93     1100 CZE OAZA Praha                 1,5 30  38,5

  28 (27) Petrovičová Kateřina 93 1000 CZE Textilana Nové Město p.Sm  0   27,535,5

 

Mistrovství ČR mládeže 2003, kategorie D14+16

Rank SNo. Name                   NRat FED Club                      Pts BHm.  BH.

1  (3) Němcová Kateřina 90       1773 CZE Praha SK OAZA              7   40   51

2  (6) Valíčková Petra 87        1710 CZE TŽ Třinec                  7   39,5 50,5

3  (1) Pertlová Soňa 88          2035 CZE TŽ Třinec                  6,5 40,5 51,5

4  (2) Zákoucká Adéla 87         1909 CZE Union Plzeň                6,5 38,5 48,5

5  (4) Reitingerová Iveta 89     1734 CZE TJ Lokomotiva Most         6   36,5 47,5

6  (7) Bálková Anna 90           1702 CZE Poštorná TJ Tatran         5,5 36,5 47,5

   (8) Němcová Kristýna 88       1676 CZE OAZA Praha                 5,5 36,5 47,5

8  (9) Zavadilová Barbora 87     1601 CZE ZŠ Brankovice              5,5 30   39,5

9  (5) Holoubková Kamila 89      1725 CZE A64 Grygov                 5   38   48

10 (10) Palková Kateřina 90      1587 CZE Union Plzeň                5   37   47

11 (27) Petrážová Kateřina 88    1250 CZE Lokomotiva Česká Třebová   5   30,5 39

12 (11) Pecinová Magda 87        1583 CZE Synthesia Pardubice        4,5 33,5 43

13 (21) Búřilová Petra 87        1315 CZE Lokomotiva Brno            4,5 32,5 38

14 (13) Kopalová Zuzana 89       1464 CZE Desko DDM Liberec          4,5 30   38,5

15 (23) Suchoradská Jana 87      1301 CZE Polabí Sokol Joly          4,5 29,5 37,5

16 (18) Cupalová Eva 87          1342 CZE Tatran Poštorná            4,5 28   34

17 (20) Hladká Jiřina 89         1318 CZE Sokol Vranovice            4   35,5 45

18 (15) Hejná Jana 88            1412 CZE ŠK ZŠ Brankovice           4   33   43,5

19 (26) Odehnalová Leona 89      1250 CZE Sokol Tábor                4   31,5 40,5

20 (14) Marečková Martina 90     1424 CZE Panda Rychnov n.Kn.        4   31,5 37

21 (12) Goliášová Lenka 88       1476 CZE ŠK Vysoké Mýto             4   26,5 31

22 (17) Smolíková Barbora 90     1391 CZE Easy English Kralupy n.Vl  4   25,5 32,5

23 (22) Zvědělíková Mirka 89     1314 CZE Tatran Poštorná            3,5 31,5 40

24 (19) Gilíková Michaela 88     1341 CZE TJ Slezan Opava            3   26   31,5

25 (24) Bartošová Lucie 89       1250 CZE TJ Jiskra Litomyšl         3   26   31

26 (16) Burgermeistrová Pavla 87 1407 CZE Šachy Povrly               3   24,5 31

27 (25) Bystřická Kamila 88      1250 CZE Lokomotiva Brno            2,5 25,5 30

28 (28) Kejzlarová Dana 87       1100 CZE ŠO DDM Hlinsko             0   25,5 32,5

 

Mistrovství ČR mládeže 2003, kategorie H-10

Rank SNo. Name                NRat FED Club                     Pts  BHm.  BH.

   1  (1) Kočiščák Jiří 93    1669 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek      7,5  38   49,5

   2  (4) Bureš Jaroslav 93   1524 CZE SK Prostějov              7,5  35   44,5

   3 (18) Škut Michal 93      1250 CZE ŠK Sokol Klatovy          6    39,5 50,5

   4  (2) Jančařík Joel 93    1613 CZE TJ Sokol Praha-Kobylisy   6    37   46,5

   5  (8) Vlasák Lukáš 93     1311 CZE Tietz Karlovy Vary        6    32   42,5

   6  (5) Nersisyan Telman 93 1467 CZE Easy English Kralupy n.V. 5    40   51 

   7  (9) Boráň Ondřej 94     1250 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek      5    35   45,5

   8 (17) Vaněk Tomáš 93      1250 CZE RMSK Hlušice              5    34,5 45 

   9 (10) Boráň Tomáš 94      1250 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek      5    33,5 44,5

  10  (3) Braun Marek 94      1526 CZE Desko DDM Liberec         5    31,5 42 

  11 (16) Svoboda Karel 93    1250 CZE Lokomotiva Brno           4,5  28,5 37,5

  12 (12) Seidl Antonín 93    1250 CZE ŠK DDM Mor.Budějovice     4    28,5 39 

  13 (20) Kracík Tomáš 93     1100 CZE DDM Třebechovice p.O.     4    27   34 

  14  (7) Charvát Jiří 94     1318 CZE OAZA Praha                3,5  30,5 39,5

  15 (11) Kolář Daniel 93     1250 CZE TJ Spartak Ústí n.L.      3,5  29,5 38,5

  16 (19) Šudoma Marek 93     1250 CZE ŠK Trinom Zlín            3,5  27   35 

  17  (6) Baláček Tadeáš 95   1350 CZE Sokol Velim               3,5  26   33 

  18 (21) Vích Ondřej 93      1100 CZE Bakov n.J.                3,5  23,5 30,5

  19 (15) Straka Vojtěch 93   1250 CZE So.Vyšehrad VISUS Praha   3    30,5 40 

  20 (14) Stejskal Jakub 93   1250 CZE Jiskra Jaroměř            3    26,5 33,5

  21 (22) Čech Jan 93         1100 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek      3    24   32 

  22 (13) Sladovník Roman 93  1250 CZE TJ Jince                  2    26,5 37 

 

Mistrovství ČR mládeže 2003, kategorie H-12

Rank SNo. Name                   NRat FED Club                      Pts BHm.  BH.

   1 (11) Svoboda Václav 92      1561 CZE OAZA Praha                 7   37   47,5

   2  (4) Kuchynka Lukáš 92      1680 CZE ŠK Hustopeče               7   36   45,5

   3  (3) Krejčí Jan 92          1686 CZE TJ Tatran Litovel          6,5 38   48,5

   4  (1) Ponížil Cyril 91       1743 CZE ŠK Trinom Zlín             6   39   50 

   5  (5) Konštacký Matěj 91     1663 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek       5,5 38   49 

   6  (2) Roubalík Jakub 91      1735 CZE ŠK Trinom Zlín             5,5 34,5 45,5

   7 (14) Bílek Martin 92        1490 CZE OAZA Praha                 5   37,5 46,5

   8  (8) Alaverdyan Argam 92    1584 CZE Easy English Kralupy n.V.  5   33   43 

   9 (18) Koref Martin 91        1383 CZE Jiskra Havlíčkův Brod      5   25   32,5

  10 (12) Šnevajs Heřman 92      1496 CZE A64 Grygov                 4,5 31,5 41 

  11  (9) Šulista Daniel 91      1574 CZE Řemdih Strmilov            4,5 30,5 38,5

  12 (17) Kratochvíl Milan 91    1428 CZE Lokomotiva Brno            4,5 26,5 32,5

  13 (10) Steinhauser Dominik 92 1572 CZE Řemdih Strmilov            4,5 25   32,5

  14 (19) Stachovec Čeněk 92     1374 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek       4   33   40 

  15 (13) Sladovník Tomáš 91     1492 CZE TJ Jince                   4   31,5 40,5

  16 (22) Buchar Jiří 92         1250 CZE TJ Šachy Povrly            4   30   38 

  17 (16) Krška David 91         1450 CZE Slavoj České Budějovice    4   29   35,5

  18 (21) Beneš Michal 91        1250 CZE Vysoké Mýto                3,5 31   39,5

  19  (6) Vancl Jakub 92         1640 CZE Desko DDM Liberec          3,5 30,5 40 

  20 (15) Krys Jan 91            1482 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim        2,5 28   36 

  21  (7) Kříž Daniel 92         1611 CZE TJ Union Plzeň             2   28   34 

  22 (20) Kůs Martin 91          1340 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim        1   28   35  

 

Mistrovství ČR mládeže 2003, kategorie H-14

Rank SNo. Name               NRat FED Club                    Pts BHm.  BH.

   1  (1) Rojíček Vojtěch 90 2189 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek     7,5 36,5 48,5

   2  (4) Krčál Michal 89    1835 CZE ŠK Trinom Zlín           7,5 33,5 43,5

   3  (5) Beil Ondřej 89     1762 CZE A64 GRYGOV               6   34,5 44,5

   4 (11) Uřičář Jakub 90    1651 CZE SŠŠ Ji.Staré Město       5,5 37   48 

   5 (16) Bohm Jan 90        1617 CZE So.Vyšehrad Visus Praha  5,5 33,5 44 

   6 (10) Hejný Jaroslav 89  1709 CZE ŠK ZŠ Brankovice         5,5 31,5 41,5

   7 (14) Zeinert Michal 89  1627 CZE Lok. Česká Třebová       5   37,5 48,5

   8 (20) Doubek Tomáš 89    1526 CZE A64 Grygov               5   37,5 47 

   9  (2) Bohm Tomáš 90      1962 CZE So.Vyšehrad Visus Praha  5   36   47 

  10  (3) Kastner Vojtěch 89 1945 CZE Synthesia Pardubice      5   29,5 37 

  11 (12) Šimůnek Filip 89   1646 CZE Union Plzeň              4,5 33,5 44,5

  12 (13) Dvouletý Pavel 89  1644 CZE SŠŠ Ji.Staré Město       4,5 32,5 43 

  13  (9) Šťastný Radek 89   1718 CZE ŠK ZŠ Brankovice         4,5 30   39,5

  14  (6) Vašenda Robin 89   1762 CZE VOKD Ostrava-Poruba      4   29   37 

  15  (8) Macíček Jakub 90   1718 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek     3,5 32   42,5

  16 (22) Háva Petr 89       1521 CZE ŠK Líně                  3,5 28   35,5

  17 (18) Rychna Lukáš 89    1545 CZE ŠK AD Jičín              3,5 27   35 

  18 (19) Štefan Jan 89      1535 CZE ŠK Věž Praha             3,5 24   31 

  19 (21) Postupa Martin 89  1522 CZE Polabí Sokol Joly        3   27   35 

  20 (15) Krška Vojtěch 89   1618 CZE České Budějovice         3   26   35,5

  21  (7) Diviš Martin 90    1743 CZE VOKD Ostrava-Poruba      3   25   32,5

  22 (17) Ruzyak Pavel 90    1592 CZE ŠK Smíchov               1   25,5 30,5

 

Mistrovství ČR mládeže 2003, kategorie H-16

Rank SNo. Name                 IRat NRat FED Club                    Pts BHm.  BH.

   1 (10) Příborský Jan 88     2089 ---- CZE TJ Union Plzeň           7   36   44,5

   2  (3) Malinovský Karel 88  2202 ---- CZE Sokol Postoupky          6,5 35   45,5

   3 (13) Roško Luboš 87       ---- 2066 CZE TJ Jiskra Jaroměř        6   36   45,5

   4  (1) Petr Martin 88       2213 ---- CZE Sokol Hradec Králové     5,5 37,5 48,5

   5  (8) Kulovaná Eva 87      2101 ---- CZE TJ Náměšť n.Osl.         5,5 32,5 42,5

   6  (2) Zelený Tomáš 87      2209 ---- CZE TJ Union Plzeň           5   38   49 

   7  (6) Slovák Petr 88       2116 ---- CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek     5   34,5 45,5

   8  (7) Cífka Stanislav 87   2114 ---- CZE Slavoj Č.BUDĚJOVICE      5   34,5 44 

   9 (11) Vymazal Bronislav 87 2050 ---- CZE TJ Lokomotiva Brno       5   32,5 43,5

  10  (4) Havlík Jan 87        2178 ---- CZE TJ Prachatice            4,5 33,5 44,5

  11 (12) Mejzlík Ondřej 87    ---- 2114 CZE TJ Spartak Vlašim        4,5 30,5 38,5

  12 (15) Fojtů Petr 87        ---- 1931 CZE Biomedica Říčany         4,5 30,5 38,5

  13  (5) Příborský Marek 88   2124 ---- CZE TJ Union Plzeň           4,5 30,5 38 

  14 (16) Veselý Libor 87      ---- 1883 CZE VOKD Ostrava-Poruba      4,5 28,5 37 

  15 (19) Toman Jan 88         ---- 1855 CZE TJ Sj.Strojplast Tachov  4   30   37,5

  16 (14) Biolek Richard 90    ---- 1968 CZE A64 GRYGOV               4   28,5 37,5

  17 (17) Erneker Josef 87     ---- 1858 CZE TJ Bohemians Praha       4   28   35,5

  18 (20) Jeníček Michal 88    ---- 1787 CZE TJ Litvínov              3,5 26   34,5

  19  (9) Hrouza Ondřej 88     2095 ---- CZE Slavoj Bruntál           3   26,5 33 

  20 (18) Migdal Milan 87      ---- 1856 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek     2,5 28   36 

  21 (21) Vrána Jan 88         ---- 1743 CZE TJ Nový Bor              2,5 27,5 37 

  22 (22) Oulovský Pavel 87    ---- 1718 CZE Biomedica Říčany         2,5 26   31,5

 

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.