Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže (H/D 10-14) v rapidu 05.10.02

Poslední zářijový víkend se v Brně uskutečnil přebor ČR mládeže v rapidu. Skromná výprava z našeho kraje nám příliš radosti neudělala - výjimkou je jen třetí místo Gabriely Sabolové v kategorii D10.


Kategorie dívek do 10 let Rank SNo
Kategorie dívek do 10 let
Rank	SNo.	Name			Rtg	Club			Pts	BHm.	BH.	vict
1	5	Valešová Šárka 92	1250	SŠŠ ŠK Staré Město	9,0	36,5	47,0	9	
2	9	Lapuníková Markéta 92	1100	Lokomotiva Brno		6,5	33,0	44,5	6	
3	4	Sabolová Gabriela 92	1250	ŠK Vysoké Mýto		5,5	35,5	47,0	5	
4	11	Steinhauserová Anna 94	1100	Strmilov		5,5	34,0	45,5	4	
5	12	Škorvagová Martina 92	1100	ŠK Sokol Klatovy	5,5	30,5	40,0	5	
6	7	Grussová Helena 93	1100	TJ DDM Klášterec n.Ohří	5,5	30,0	41,5	5	
7	2	Šimurdová Zdeňka 93	1300	Biomedica Říčany	5,0	38,0	51,5	5	
8	3	Miturová Magdaléna 93	1250	TJ VP + DDM Frýdek-Míst	5,0	37,0	49,5	5	
9	10	Malá Anna 92		1100	Biomedica Říčany	5,0	33,5	43,0	5	
10	14	Langnerová Karolína 94	1000	TJ VP + DDM Frýdek-Míst	5,0	30,0	37,0	4	
11	15	Nádvorníková Jana 94	1000	A 64 Grygov		5,0	27,0	33,0	4	
12	13	Čermáková Radka 93	1100	ŠK ZŠ Brankovice	4,5	34,0	45,5	3	
13	8	Knapová Martina 93	1100	ŠK ZŠ Brankovice	4,0	25,5	31,5	3	
14	17	Šimurdová Jana 96	1000	Biomedica Říčany	3,0	31,0	38,0	2	
15	1	Kuchynková Lucie 95	1337	ŠK Thermopol Hustopeče	3,0	29,5	36,5	2	
16	6	Dadáková Alžběta 92	1100	ZŠ Kryry		3,0	27,5	33,5	2	
17	16	Zavadilová Karolína 95	1000	Duras BVK Brno		1,0	27,0	35,0	0	

Kategorie dívek do 12 a 14 let - obě kategorie hrány společně
Rank	SNo.	Name			Rtg	Club			Pts	BHm.	BH.	vict
1	2	Bálková Anna 90		1584	Tatran Poštorná		8,0	38,0	46,5	8	
2	1	Kubíková Alena 88	1941	Sokol Kobylisy		7,5	37,5	48,5	6	
3	16	Zelená Monika 91	1250	Jiskra Havlíčkův Brod	6,0	39,5	51,5	6	
4	3	Ondrová Michaela 89	1486	Kovohutě Břidličná	6,0	38,0	49,0	6
5	8	Hladká Jiřina 89	1322	Vranovice		5,5	40,0	52,0	4
6	6	Hejná Jana 88		1400	ŠK ZŠ Brankovice	5,5	37,5	47,0	5
7	4	Marečková Martina 90	1434	Panda Rychnov		5,5	37,0	48,5	4
8	10	Březinová Jana 90	1250	Biomedica Říčany	5,5	33,0	40,0	5
9	12	Dvořáková Anna 88	1250	Sokol Jedovnice		5,0	38,0	48,0	5
10	9	Bystřická Kamila 88	1250	Lokomotiva Brno		5,0	34,0	46,0	4
11	5	Čuprová Iva 91		1420	ŠK ZŠ Brankovice	5,0	33,5	44,5	5
12	22	Škutová Sněžana 91	1100	ŠK Sokol Klatovy	5,0	32,5	40,0	4
13	17	Říhová Kamila 91	1250	Biomedica Říčany	5,0	28,5	36,0	5
14	15	Prehradná Jana 89	1250	Tj Žďas Žďár nad Sáz.	4,5	34,0	42,0	3
15	7	Čermáková Klára 90	1373	ŠK ZŠ Brankovice	4,0	29,5	38,0	4
16	20	Medová Nikola 90	1100	Spartak Pelhřimov	4,0	29,5	36,5	4
17	21	Příhodová Anna 88	1100	Tj Žďas Žďár nad Sáz.	4,0	28,0	34,0	4
18	11	Dunglová Eva 90		1250	TJ Sokol Postoupky	4,0	27,0	33,5	4
19	23	Toužínová Monika 89	1000	Tj Žďas Žďár nad Sáz.	4,0	24,5	31,5	4
20	13	Hanzlíková Petra 91	1250	Kovohutě Břidličná	3,0	27,5	36,0	3	
21	24	Černá Hana 89		1000	Lokomotiva Brno		2,0	24,5	30,5	2	
22	19	Jelečková Monika 89	1100	ŠO+DDM Moravské Buděj.	2,0	22,5	28,5	2	
23	14	Hladká Helena 89	1250	Vranovice		1,0	24,5	34,0	1	
24	18	Bayerová Anna 90	1100	Sokol Jedovnice		1,0	23,5	30,0	1	

Kategorie chlapců do 10 let
Rank	SNo.	Name			Rtg	Club			Pts	BHm.	BH.	vict
1	2	Krejčí Jan 92		1618	Tatran Litovel		8,0	38,5	49,5	8
2	1	Kuchynka Lukáš 92	1671	ŠK Hustopeče		7,5	40,0	52,5	7
3	4	Steinhauser Dominik 92	1467	Strmilov		7,0	38,5	49,5	7
4	39	Škut Michal 93		1100	Sokol Klatovy		6,5	36,5	47,5	6
5	9	Vala Filip 92		1326	Jiskra Havl.Brod	6,0	39,0	49,5	5
6	7	Jančařík Joel 93	1414	Sokol Kobylisy		6,0	37,5	49,0	5
7	8	Braun Marek 94		1404	Desko DDM Liberec	6,0	35,0	46,5	5
8	21	Vlček Jan 93		1250	Biomedica Říčany	5,5	38,0	49,0	5
9	38	Svoboda Karel 93	1100	Lokomotiva Brno		5,5	35,5	46,5	5
10	22	Štefanko Igor 92	1250	SŠŠ ŠK Staré Město	5,5	30,0	40,5	5
11	18	Vancl Jakub 92		1250	Desko DDM Liberec	5,5	29,0	36,5	5
12	36	Michna Jan 92		1100	Sokol Klatovy		5,0	33,5	43,5	4
13	33	Kracík Tomáš 93		1100	DDM Třebechovice	5,0	33,5	43,0	5
14	14	Dvořák David 92		1250	Sokol Hradec Králové	5,0	33,0	40,5	4
15	24	Černý Josef 92		1250	Lokomotiva Most		5,0	32,0	42,0	5
16	23	Šudoma Marek 93		1250	ŠK Trinom Zlín		5,0	31,5	40,0	4
17	5	Šnevajs Heřman 92	1467	A64 Grygov		5,0	31,0	41,0	4
18	17	Seidl Antonín 93	1250	ŠO DDM Mor.Budějovice	5,0	31,0	38,0	4
19	29	Fišar Dalimil 92	1100	ŽĎAS Žďár n.S.		5,0	30,0	40,0	4
20	27	Erbrt Vojtěch 93	1100	Jiskra Jaroměř		5,0	26,5	35,0	5
21	3	Háva Radim 92		1469	ŠK Líně			4,5	43,0	56,0	4
22	12	Buchar Jiří 92		1250	ŠO Povrly		4,5	33,0	41,0	4
23	15	Mikuláštík David 93	1250	SŠŠ ŠK Staré Město	4,5	29,0	37,0	4
24	20	Vlasák Lukáš 93		1250	Tietz Karlovy Vary	4,5	28,0	35,5	4
25	6	Bílek Martin 92		1456	OAZA Praha		4,0	38,0	48,5	4
26	16	Rubeš Jan 95		1250	Bonex Teplice		4,0	35,0	44,5	3
27	13	Dihel Martin 92		1250	MSA Dolní Benešov	4,0	32,0	40,5	4
28	32	Jurák David 92		1100	ŠK Hustopeče		4,0	30,0	38,5	4
29	19	Vaverka Jan 95		1250	Sokol Zastávka u Brna	4,0	28,0	36,5	3
30	11	Bludský Vojtěch 92	1250	DA Praha		3,5	30,5	41,5	3
31	37	Ondračka Václav 95	1100	Lokomotiva Brno		3,5	30,5	36,5	2
32	30	Garlík Ondřej 92	1100	Spartak Chodov		3,5	28,5	36,5	3
33	40	Čulík David 93		1100	Tatran Litovel		3,5	27,5	34,0	2
34	28	Felcman Tomáš 92	1100	ŠK Žamberk		3,5	26,5	33,5	3
35	31	Holík Marek 93		1100	Lokomotiva Cheb		3,5	24,0	31,5	2
36	10	Altman Petr 93		1250	ŠK ZŠ Brankovice	3,0	35,0	44,0	2
37	26	Cacek Tomáš 94		1100	TJ Lanškroun		3,0	27,0	35,0	2
38	35	Med Matěj 93		1100	Spartak Pelhřimov	3,0	27,0	34,5	2
39	25	Brejša Vít 92		1100	TJ Lanškroun		3,0	23,5	29,5	2	
40	41	Točev Jiří 93		1000	Lokomotiva Brno		2,5	24,5	31,0	1	
41	34	Lédl Jakub 94		1100	Lokomotiva Brno		1,5	26,0	33,0	0	

Kategorie chlapců do 12 let
Rank	SNo.	Name			Rtg	Club			Pts	BHm.	BH.	vict
1	3	Ponížil Cyril 91	1685	ŠK Trinom Zlín		8,0	38,5	50,0	7
2	2	Biolek Richard 90	1933	A64 Grygov		7,5	39,0	51,0	6	
3	1	Böhm Tomáš 90		1953	Sokol Vyšehrad		7,0	37,5	49,0	6	
4	15	Jonáš Václav 90		1407	Sokol Klatovy		6,0	38,0	48,5	6	
5	5	Horsák Jan 90		1631	SŠŠ ŠK Staré Město	5,5	41,0	53,0	4
6	9	Fic Zbyněk 90		1495	Tatran Poštorná		5,5	35,5	47,0	5	
7	11	Šulista Daniel 91	1473	Strmilov		5,5	35,5	46,5	5
8	21	Jambor Jiří 90		1250	Zlaté Hory		5,5	32,0	41,0	5
9	4	Uřičář Jakub 90		1668	SŠŠ ŠK Staré Město	5,0	40,0	52,5	4
10	7	Vavřínek Michal 90	1562	MSA Dolní Benešov	5,0	35,0	47,0	4
11	24	Palík Václav 90		1250	Spartak Ústí n.L.	5,0	31,5	42,5	4
12	27	Ševčík David 91		1250	Garde Lipovec		5,0	31,0	40,0	4
13	18	Chlad Lukáš 91		1250	Union Plzeň		5,0	30,5	39,0	4
14	6	Steinhauser Frant. 90	1573	Strmilov		4,5	35,5	46,5	4
15	12	Slavíček David 91	1423	A64 Grygov		4,5	34,5	45,5	3
16	26	Theer Jan 90		1250	ŠK Česká Lípa		4,5	30,5	40,0	4
17	16	Vandas Jakub 91		1350	ŠK Smíchov		4,5	30,0	36,0	4
18	22	Kalužný Michal 91	1250	Sokol Údlice		4,5	27,5	35,5	4
19	20	Hrouda Tomáš 91		1250	Jiskra Hořice		4,5	27,5	32,5	3
20	10	Suchánek Michal 90	1476	MSA Dolní Benešov	4,0	34,0	45,0	4
21	8	Krys Jan 91		1498	TJ DDM Chrudim		4,0	32,5	39,0	4
22	14	Kratochvíl Milan 91	1410	Lokomotiva Bnro		4,0	32,0	41,0	3
23	13	Čech Bohuslav 90	1412	Sokol Bedřichov		4,0	31,5	40,0	2
24	19	Culek Karel 90		1250	TJ DDM Chrudim		4,0	28,0	36,0	4
25	23	Kvěš Martin 90		1250	Baník Sokolov		4,0	27,5	32,5	3
26	25	Pravda David 91		1250	TJ DDM Klášterec n.O.	4,0	21,5	27,0	4
27	17	Kůs Martin 91		1331	TJ DDM Chrudim		3,5	29,5	36,5	3
28	30	Priesol Tomáš 91	1100	Spartak Chodov		3,5	28,0	34,5	3
29	28	Fink Jan 91		1100	Spartak Vrchlabí	3,0	24,0	28,5	3
30	31	Skála Lukáš 91		1100	Spartak Vrchlabí	2,5	24,5	30,5	2
31	29	Plšek Martin 90		1100	Tietz Karlovy Vary	1,0	26,0	31,5	1
32	32	Černý Jakub 92		1000	Lokomotiva Brno		0,0	25,5	31,0	0

Kategorie chlapců do 14 let
Rank	SNo.	Name			Rtg	Club			Pts	BHm.	BH.	vict
1	1	Žilka Štěpán 88		2320	Tatran Litovel		8,5	38,0	50,0	8
2	2	Malinovský Karel 88	2168	Sokol Postoupky		7,5	38,5	51,5	6
3	4	Vrána Jan 88		1752	První Novoborský ŠK	6,5	37,0	49,5	5
4	9	Postupa Pavel 88	1682	Joly Lysá n.Labem	5,5	38,5	51,0	5
5	8	Rakus Pavel 89		1689	MSA Dolní Benešov	5,5	38,0	50,0	5
6	6	Kratochvíl Karel 88	1736	Lokomotiva Brno		5,5	37,0	49,0	4
7	10	Hejný Jaroslav 89	1667	ŠK ZŠ Brankovice	5,5	37,0	48,5	4
8	24	Straka Ondřej 89	1323	Sokol Vyšehrad		5,5	32,0	41,0	5
9	7	Šťastný Radek 89	1697	ŠK ZŠ Brankovice	5,5	31,5	38,0	3
10	15	Háva Petr 89		1512	ŠK Líně			5,5	30,0	37,0	4
11	3	Krčál Michal 89		1755	ŠK Trinom Zlín		5,0	38,0	50,5	4
12	5	Mudra Tomáš 88		1741	Byto Zakřany		5,0	37,0	48,5	4
13	16	Šmíd Jan 89		1511	SŠŠ ŠK Staré Město	5,0	33,5	42,0	3
14	17	Postupa Martin 89	1487	Joly Lysá n.Lab.	5,0	27,5	36,5	5
15	12	Steinhauser Antonín 88	1638	Strmilov		4,5	38,0	51,0	3
16	14	Somer Jakub 89		1530	Jiskra Havl.Brod	4,5	31,5	40,0	4
17	19	Gablech Imrich 89	1457	Jiskra Havl.Brod	4,5	31,0	42,0	3
18	18	Sláma Lukáš 88		1470	Spartak Ústí n.Labem	4,5	30,0	41,5	4
19	29	Petlan Michael 88	1250	Lokomotiva Brno		4,5	29,0	35,5	3
20	13	Rozkovec Jiří 88	1567	Sokol Hradec		4,0	33,0	43,0	4
21	20	Pochylý Bronislav 89	1431	Tatran Poštorná		4,0	32,0	40,5	3
22	26	Císler Michal 89	1250	Union Plzeň		4,0	30,5	37,5	3
23	22	Havlík Jindřich 89	1364	Union Plzeň		4,0	30,0	38,5	4
24	30	Trunda Otakar 88	1250	Železárny Prostějov	4,0	27,5	34,0	4
25	21	Štolba Petr 88		1377	ŠK ZŠ Doudleby n.Orl.	4,0	24,5	32,0	4
26	23	Štefan Jaroslav 88	1349	Jiskra Hořice		3,5	32,5	41,0	2
27	25	Pokorný Jakub 88	1288	ŽĎAS Žďár n.S.		3,5	31,5	38,5	1
28	34	Černohous Ondřej 88	1100	Tietz Karlovy Vary	3,5	27,5	35,5	2
29	11	Helebrant David 88	1645	ŠK PORG Praha		3,5	24,5	31,0	3
30	33	Čejka Jan 89		1100	Lokomotiva Brno		3,0	24,5	31,0	2
31	31	Fogatoš Ondřej 88	1100	Slavoj Kynšperk		3,0	24,0	29,5	2
32	27	Křivohlávek David 89	1250	TJ Lanškroun		3,0	23,0	29,5	1
33	32	Hynek Petr 88		1100	ŠK Žamberk		1,5	24,0	30,5	1
34	28	Kůs Tomáš 88		1250	TJ DDM Chrudim		1,0	25,0	32,0	0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.