Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČŠS v Bedřichově - výsledky 25.10.02

Poslední Mistrovství Českého šachového svazu, hrané v náhradním temínu jako součást Open České hory, se tentokrát žádnou velkou kvalitou nevyznačovalo. Nás může těši jen skutečnost, že v popředí se umístili hráči, hostující v oddílech kraje (Konopka, Valenta, Petr), zatímco kmenovým hráčům se příliš nedařilo.


Poř. Start Titul Příjmení a jméno Elo FED Oddíl Body Progres BH Elostř
1 1 IM Konopka Michal 2449 CZE 7 37 51 2181
2 16 Bindrich Falko 2172 GER Dresdner SC 1898 7 34 49 2094
3 4 IM Trichkov Vasil 2283 CZE 7 33,5 48 2144
4 19 Bindrich Oswald 2157 GER SC 1994 Oberland 6,5 39,5 53 2147
5 9 Kopal Josef 2232 CZE Slavie Trutnov 6,5 33,5 46 2147
6 2 IM Jurek Josef 2350 CZE 6,5 31,5 50 2185
7 20 Zeleny Tomas 2154 CZE Union Plzen 6 34,5 51 2102
8 7 Doring Robert 2240 CZE SO NH Ostrava 6 33,5 50 2158
9 3 FM Karlik Vladimir 2318 CZE 6 32,5 49 2143
10 6 Vaculik Martin 2250 CZE Zikuda Turnov 6 31 47 2129
11 8 Valenta Vit 2237 CZE 6 30 46 2087
12 5 Marsalek Zdenek Ing. 2276 CZE TJ Slavie Turnov 6 29 42 2091
13 12 Petr Martin 2206 CZE Sokol Hradec Kralove 5,5 30 47 2140
14 13 Kozak Milos 2204 CZE Csob 5,5 30 46 2130
15 11 Sykora Ondrej 2222 CZE Zikuda Turnov 5,5 30 45 2095
16 15 Mojzis Jan 2193 CZE 5,5 28,5 45 2086
17 37 Hollmann Zdenek 2018 CZE Spartak Rokytnice n/Jiz 5,5 26 44 2025
18 39 Janocko Petr 1987 CZE Sakal Kozolupy 5,5 24,5 43 2130
19 14 Dobrotka Martin 2198 SVK SK Banik Prievidza 5 28,5 47 2090
20 22 Kaderabek Jiri 2143 CZE Nisa Prosec 5 27,5 51 2152
21 17 Tuma Jiri 2172 CZE Havlickuv Brod 5 27,5 44 2068
22 25 Jirasek Pavel 2124 CZE 5 27 48 2115
23 10 WFM Grigorova Irina 2229 RUS 5 27 47 2043
24 31 Vladyka Vaclav 2086 CZE Ceska Lipa 5 25 45 2019
25 18 Vyhnalek Bohuslav 2164 CZE TJ Autobrzdy Jablonec 5 24,5 42 1960
26 24 Cakl Zdenek 2129 CZE Desko Liberec 5 23,5 40 1905
27 40 Titera Libor 1974 CZE Ateso Jablonec 5 22,5 41 2009
28 47 Peniska Pavel 1912 CZE Desko Liberec 5 22 38 1954
29 34 Czarnik Josef 2059 GER KS Haltern 5 21 38 1864
30 45 Fales Anatolij 1943 CZE Jiskra Tanvald 5 19,5 35 1768
31 27 Muehlbach Peter 2105 GER 4,5 29 48 2137
32 21 Chalupecky Vladimir 2147 CZE Spartak Vrchlabi 4,5 28,5 45 2038
33 28 Svendsen Mads B 2103 DEN Laeseforeningens Skakklub 4,5 24,5 42 1990
34 30 Breindl Petr 2095 CZE TJ Ostrov 4,5 24,5 41 1976
35 29 Holub Jan Ing. 2101 CZE Tesla Karlin 4,5 23,5 40 1967
36 52 Jina Lubos 1754 CZE TJ Prosec 4,5 23 47 2100
37 26 Vecerka Pavel 2110 CZE SK Melnik 4,5 22,5 39 1832
38 54 Zakoucka Adela 1736 CZE Union Plzen 4,5 21,5 40 2046
39 44 Soltys Dariusz 1950 POL 4,5 20 39 1884
40 33 Benda Robert 2059 GER Schachhaus LV Jicin 4 25 42 2025
41 46 Zamboch Roman 1934 CZE SK Easy English Kralupy 4 21,5 42 2059
42 43 Bar-Or Ornan 1950 ISR ASA Tel-Aviv 4 21 42 1994
43 50 Micka Vladislav 1777 CZE SK Line 4 20,5 39 1983
44 35 Hajek Jaroslav 2040 CZE 4 20,5 39 1863
45 23 Blahacek Evzen Ing. 2134 CZE Desko Liberec 4 20,5 39 1840
46 36 Kracik Dobroslav 2032 CZE SK Line 4 20,5 36 1757
47 38 Kupka Frantisek 2007 CZE Lokomotiva Plzen 4 20 42 1964
48 49 Hruby Vaclav Ing. 1807 CZE Stropnik Osek 4 20 38 1864
49 60 Huebner Petr 1622 CZE Slavia Liberec 4 17,5 37 1882
50 59 Philipp Gerhard 1687 GER 4 17 36 1860
51 53 Schindler Gerhard Mag. 1754 AUT Wolkersdorf 4 17 36 1804
52 56 Konicek Josef 1709 CZE Bizuterie Jablonec n/N 4 16,5 38 1872
53 62 Martinek Lubomir 1584 CZE Sokol Rovensko 4 14,5 34 1804
54 32 Heyl Thomas 2079 GER 3,5 22,5 36 1942
55 48 Cervinka Vladimir 1856 CZE Spartak Rokytnice 3,5 19,5 42 2030
56 42 Zdrazil Bohumir 1954 CZE Slovan Bratislava 3,5 19,5 40 1943
57 55 Novak Vladimir 1713 CZE 3,5 17 41 1889
58 67 Alaverdyan Argam 1548 CZE SK Easy English Kralupy 3,5 14 31 1758
59 58 Haluska Alois Ing. 1699 CZE 3,5 13,5 29 1654
60 68 Milfort Vaclav 1533 CZE 3,5 12,5 29 1698
61 61 Volf Michal 1617 CZE TJ Dvur Kralove n/L 3,5 12 30 1711
62 41 Zeman Martin 1955 CZE Jiskra Litomysl 3 19 33 2000
63 51 Benes Daniel Ing. 1761 CZE Infinity Pardubice 3 15 35 1790
64 57 Mraz Pavel 1701 CZE 3 14,5 33 1781
65 64 Duda Antonin 1550 CZE TJ Bizuterie Jablonec n/N 3 13 32 1728
66 71 Braun Marek 1404 CZE Desko Liberec 3 12,5 31 1698
67 69 Braun Tomas 1514 CZE Desko Liberec 3 10,5 31 1665
68 65 Vancl Jakub 1550 CZE Desko Dom Liberec 3 10 30 1678
69 72 Farkas Zdenek 1250 CZE TJ Koberovy 2,5 16 38 1943
70 70 Hanus Jan 1512 CZE Spartak Rokztnice n/Jiz 2 11 29 1689
71 63 Alaverdyan Tigran 1569 CZE SK Easy English Kralupy 2 7,5 31 1647
72 66 Zamboch Jiri 1550 CZE English Easy Kralupy 1,5 6,5 30 1662

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.