Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Okresní přebor 4-členných družstev škol - Chrudimsko 18.12.02

DDM Chrudim uspořádal ve dnech 21.11. a 28.11.2002 okresní kolo soutěže čtyřčlenných družstev základních škol v kategoriích 1-5. třída a 6-9. třída a v kategorii 1-3. ročník SŠ, SOU a gymnazií - vítězové postupují do krajského kola


DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE CHRUDIM

noviny chrudimska mladým šachistům

 

Výsledky okresního přeboru škol v šachu

21.11. 2002 Chrudim

 

Kategorie ZŠ 1. - 5. třída:

hráno olympijským systémem

 

1.      kolo

ZŠ Heřmanův Městec - volno

ZŠ Dr. Malíka - ZŠ Chrast                                            0,5     :      3,5

ZŠ Třemošnice "A" - ZŠ Třemošnice "B"                       4        :      0

2.      kolo

volno - ZŠ Třemošnice "B"

ZŠ Chrast - ZŠ Třemošnice "A"                                     1        :      3

ZŠ Heřmanův Městec - ZŠ Dr. Malíka                          3,5     :      0,5

3.      kolo

ZŠ Dr. Malíka - volno                                                  

ZŠ Třemošnice "A" - ZŠ Heřmanův Městec                   4        :      0

ZŠ Třemošnice "B" - ZŠ Chrast                                     2        :      2

4.      kolo

volno - ZŠ Chrast

ZŠ Heřmanův Městec - ZŠ Třemošnice "B"                   2        :      2

ZŠ Dr. Malíka - ZŠ Třemošnice "A"                              0        :      4

5.      kolo

ZŠ Třemošnice "A" - volno

ZŠ Třemošnice "B" - ZŠ Dr. Malíka                               1,5     :      2,5

ZŠ Chrast - ZŠ Heřmanův Městec                                 3        :      1

 

Pořadí:

1. ZŠ Třemošnice "A"                                        8                   15  : 1

2. ZŠ Chrast                                                      5                   9,5 : 6,5

3. ZŠ Heřmanův Městec                                    5                   6,5 : 9,5

4. ZŠ Třemošnice "B"                                        2                   5,5 : 10,5

5. ZŠ Dr. Malíka                                               2                   3,5 : 12,5

 

Do krajského přeboru postupuje ZŠ Třemošnice "A" a ZŠ Chrast.

 

Kategorie SŠ:

hráno olympijským systémem

1. kolo

OA Chrudim - GJR Chrudim                                         0        :      4

SOU Hlinsko - SPŠS Chrudim                                      0        :      4

2. kolo

GJR Chrudim - SPŠS Chrudim                                      2        :      2

OA Chrudim - SOU Hlinsko                                         1        :      3

3. kolo

SOU Hlinsko - GJR Chrudim                                        0        :      4

SPŠS Chrudim - OA Chrudim                                       4        :      0

4. kolo

GJR Chrudim - OA Chrudim                                         4        :      0

SPŠS Chrudim - SOU Hlinsko                                      4        :      0

5.      kolo

SPŠS Chrudim - GJR Chrudim                                      0        :      4

SOU Hlinsko - OA Chrudim                                         3        :      1

6.      kolo

GJR Chrudim - SOU Hlinsko                                        4        :      0

OA Chrudim - SPŠS Chrudim                                       0,5     :      3,5

 

Pořadí:

1. GJR Chrudim                                                            11             22    :  2

2. SPŠS Chrudim                                                          9               17,5 :  6,5

3. SOU Hlinsko                                                             4               7     :  17

4. OA Chrudim                                                             0               1,5   :  22,5

 

Do krajského přeboru postupuje GJR Chrudim.

 

 

Výsledky okresního přeboru škol v šachu

28.11. 2002 Chrudim

 

Kategorie ZŠ 6. - 9. třída:

hráno švýcarským systémem

Pořadí:

                                                                                     body              pomocné hodn.

1. ZŠ Kameničky                                                          15

2. GJR Chrudim "A"                                                      13,5

3. GKVR Hlinsko                                                          13

4. ZŠ Dr. Malíka Chrudim "A"                                       12,5

5. ZŠ Chrast                                                                  11,5

6. ZŠ Hrochův Týnec                                                    11                             4

7. ZŠ Třemošnice                                                          11                             2,5

8. ZŠ Heřmanův Městec                                                9

9. GJR Chrudim "B"                                                      8

10. ZŠ Dr. Malíka "B"                                                   7

11. ZŠ Dr. Peška                                                          5,5

12. DDM Chrudim                                                        3

 

Postupují družstva ZŠ Kameničky a GJR Chrudim "A".

Družstvo DDM Chrudim bylo složené z náhradníků za účelem "dosudění" počtu družstev, o šestém až sedmém místě rozhodl lepší výsledek na první šachovnici.

 

                                                                                     S pozdravem

 

                                                                                                          Petr Koníček, v. r.

V Chrudimi  29.11. 2002                                                                              


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.