Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
33. ročník Orlické šachovnice - výsledky 24.03.03

Další ročník Orlické šachovnice proběhl 22.3.2003 v Ústí n/O. za účasti 74 hráčů převážně z východní části Pardubického kraje. V turnaji zvítězil Vojtěch Plát z M.Třebové (8,5/9) před Jiřím Rozkovcem z Hradce Králové (7,5) a Michalem Hanusem z Hlinska (7).


33. ročník Orlické šachovnice
 Ústí nad Orlicí 22. 3. 2003
Poř. Los Jméno ELO Oddíl Body BH. BHm.
1 64 Plát Vojtěch 1000 Moravská Třebová 56 44˝
2 1 Rozkovec Jiří 1567 Sokol Hradec Králové 54˝ 42˝
3 4 Hanus Michal 1452 Hlinsko 7 53˝ 42˝
4 9 Beneš Milan 1250 Vysoké Mýto 7 50˝ 38˝
5 15 Petráž Martin 1250 Česká Třebová 7 47 37
6 5 Marečková Martina 1424 Panda Rychnov n. Kn. 45 35˝
7 16 Sabolová Gabriela 1250 Vysoké Mýto 6 52 41
8 6 Šimek Zdeněk 1397 Česká Třebová 6 52 40˝
9 8 Vondra Lukáš 1340 Česká Třebová 6 51 39˝
10 10 Hynek Petr 1250 Žamberk 6 50˝ 39
11 3 Zámečník Jan 1489 Hlinsko 6 50˝ 39
12 2 Krys Jan 1498 Chrudim 6 50˝ 38
13 12 Kůs Martin 1250 Chrudim 6 48˝ 38
14 7 Krys Jaromír 1362 Chrudim 6 45˝ 36˝
15 17 Sodomka Adam 1250 Polička 6 43 32˝
16 66 Rott Michal 1000 Hlinsko 6 41˝ 32
17 11 Křivohlávek David 1250 Lanškroun 49˝ 38˝
18 21 Glos Jakub 1100 Hradec Králové 46 34˝
19 20 Felcman Tomáš 1100 Žamberk 44˝ 36˝
20 13 Novák Miroslav 1250 Lanškroun 39 32
21 47 Gibiš Petr 1000 Ústí nad Orlicí 38˝ 30˝
22 59 Palla Miroslav 1000 Lanškroun 37˝ 30
23 25 Kotlant Tomáš 1100 Synthesia Pardubice 5 46˝ 35˝
24 22 Halbrštátová Kateřina 1100 Mistrovice 5 45 34
25 35 Verbík Jaromír 1100 Žamberk 5 44˝ 33˝
26 46 Fišar Adam 1000 Horní Čermná 5 43˝ 33˝
27 33 Šplíchalová Veronika 1100 Vysoké Mýto 5 43 34
28 53 Jílek Václav 1000 Vysoké Mýto 5 43 33˝
29 30 Schaffer David 1100 Polička 5 41˝ 31˝
30 23 Hlaváč Lukáš 1100 Česká Třebová 5 41 32˝
31 28 Pečinka Martin 1100 Ústí nad Orlicí 5 39˝ 30˝
32 69 Slezák Tomáš 1000 Česká Třebová 5 34˝ 27˝
33 24 Horský Jakub 1100 Česká Třebová 5 34 27˝
34 34 Trkal Tomáš 1100 Polička 44˝ 34˝
35 71 Strouhal Jan 1000 Česká Třebová 41˝ 34
36 74 Vorlíček Jiří 1000 Jablonné nad Orlicí 40 31˝
37 14 Petr Tomáš 1250 Polička 39˝ 30˝
38 58 Mlíčka Filip 1000 Žamberk 38 29˝
39 67 Rozlílek Josef 1000 Ústí nad Orlicí 36 28˝
40 68 Sabolová Kristýna 1000 Vysoké Mýto 29˝ 23
41 29 Růžička Filip 1100 Synthesia Pardubice 4 48 37˝
42 32 Sokolov Jan 1100 Žamberk 4 46 36
43 61 Pecháček Tomáš 1000 Horní Čermná 4 44˝ 35
44 51 Janeček Pavel 1000 Choceň 4 44 34˝
45 45 Felcman Martin 1000 Žamberk 4 42 34
46 39 Bednář Marcel 1000 Jablonné nad Orlicí 4 41˝ 32˝
47 27 Léhar Adam 1100 Synthesia Pardubice 4 39 29
48 18 Cacek Tomáš 1100 Lanškroun 4 37 27˝
49 48 Hrdina David 1000 Jablonné nad Orlicí 4 36˝ 29˝
50 62 Petrásek Jan 1000 Polička 4 36 27˝
51 57 Lorenc Adam 1000 Žamberk 4 35 28˝
52 70 Strnad Pavel 1000 Jablonné nad Orlicí 4 35 27˝
53 31 Schaffer Ondřej 1100 Polička 4 35 27˝
54 37 Bartoš Tomáš 1000 Jablonné nad Orlicí 4 35 27
55 26 Laštůvka Karel 1100 Hlinsko 44˝ 34˝
56 38 Bečička David 1000 Ústí nad Orlicí 42 31˝
57 56 Léharová Alžběta 1000 Pardubice 35 26˝
58 63 Petrásek Kamil 1000 Polička 31 24
59 54 Karaba Viktor 1000 Synthesia Pardubice 3 39 30
60 49 Chadima Jan 1000 Choceň 3 36 28˝
61 65 Raček Jakub 1000 Česká Třebová 3 35 29
62 43 Dunglová Natálie 1000 Žamberk 3 33˝ 25˝
63 40 Beran David 1000 Jablonné nad Orlicí 3 31˝ 24˝
64 42 Dolečková Barbora 1000 Mistrovice 3 31˝ 24
65 55 Krobot Jan 1000 Horní Čermná 3 31 25
66 60 Pavlovič Tomáš 1000 Kostelec nad Orlicí 3 31 24˝
67 19 Dvořáček Michal 1100 Mistrovice 3 29 23
68 52 Jetmar David 1000 Choceň 37˝ 28˝
69 41 Černohorský Daniel 1000 Jablonné nad Orlicí 36˝ 26˝
70 44 Dušek Dominik 1000 Horní Čermná 35˝ 28
71 50 Chlanta Michal 1000 Kostelec nad Orlicí 2 34˝ 27
72 73 Vítek David 1000 Žamberk 2 29 22˝
73 36 Bartoš Milan 1000 Jablonné nad Orlicí 29˝ 23
74 72 Stříteský Jan 1000 Ústí nad Orlicí 0 18˝ 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.