Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Jan Bernášek a Viktor Láznička splnili normu IM !! 08.08.02

Uzavřené turnaje Olomouckého šachového léta se nesly ve znamení úspěchu mladých pardubických hráčů - Jan Bernášek z Infinity Pardubice ve své skupině suverénně zvítězil a splnil druhou normu IM a Viktor Láznička ze Synthesie Pardubice se v další skupině dělil o první místo a i on splnil svou první normu IM - Blahopřejeme !!


Rnk

Olomoucké šachové léto 2002

Rnk

Jmeno / Name

Fed.

T.

ELO

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Pnts

S-B

1.

Ramil Hasangatin

RUS

m

2517

 

1

½

½

½

½

1

½

½

½

1

+

7,5

38,50

2.

Viktor Laznicka

CZE

 

2219

0

 

½

1

1

½

0

1

½

1

1

1

7,5

37,00

3.

Arnar Gunnarsson

ISL

 

2282

½

½

 

1

0

½

½

1

½

1

½

+

7

35,75

4.

Ilmars Starostits

LAT

m

2442

½

0

0

 

1

1

½

0

1

1

1

+

7

32,50

5.

Sergei Reutsky

RUS

f

2220

½

0

1

0

 

0

1

½

1

1

1

0

6

 

6.

Sergio Estremera

ESP

m

2368

½

½

½

0

1

 

½

1

½

½

0

½

5,5

30,50

7.

Lukas Cernousek

CZE

 

2294

0

1

½

½

0

½

 

½

½

0

1

1

5,5

27,75

8.

Erik Hedman

SWE

f

2340

½

0

0

1

½

0

½

 

1

½

½

1

5,5

26,75

9.

Christian Seel

GER

 

2350

½

½

½

0

0

½

½

0

 

1

0

1

4,5

22,50

10.

Beata Kadziolka

POL

 

2290

½

0

0

0

0

½

1

½

0

 

1

+

4,5

20,25

11.

Stanislav Galicek

CZE

 

2163

0

0

½

0

0

1

0

½

1

0

 

+

4

 

12.

Monica Calzetta

ESP

wm

2256

-

0

-

-

1

½

0

0

0

-

-

 

1,5

 

 

Rnk

Jmeno / Name

Fed.

T.

ELO

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Pnts

S-B

1.

Jan Bernasek

CZE

 

2289

 

½

½

1

½

1

1

1

1

0

1

1

8,5

 

2.

Ladislav Salai

SVK

m

2395

½

 

½

1

½

½

½

1

1

1

½

0

7

38,50

3.

Ulrich Dresen

GER

f

2259

½

½

 

½

1

½

0

½

1

1

½

1

7

34,75

4.

Alexei Gavrilov

RUS

m

2487

0

0

½

 

0

1

1

1

0

1

1

1

6,5

 

5.

Jiri Jirka

CZE

 

2400

½

½

0

1

 

0

½

1

0

1

½

1

6

30,50

6.

Tom Wiley

ENG

f

2248

0

½

½

0

1

 

1

0

1

0

1

1

6

30,50

7.

Josef Jurek

CZE

m

2357

0

½

1

0

½

0

 

½

½

1

½

1

5,5

26,25

8.

Patricia Llaneza

ESP

wf

2302

0

0

½

0

0

1

½

 

1

1

½

1

5,5

24,25

9.

Dan Florea

GER

 

2303

0

0

0

1

1

0

½

0

 

1

½

0

4

21,25

10.

Anna Dushenok

RUS

 

2200

1

0

0

0

0

1

0

0

0

 

1

1

4

20,50

11.

Alexander Maslak

RUS

 

2305

0

½

½

0

½

0

½

½

½

0

 

1

4

19,50

12.

D.V. Ganesh

IND

 

2063

0

1

0

0

0

0

0

0

1

0

0

 

2

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.