Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Festival Schneider Bohemia Plzeň 2003 24.08.03

Jeden z letošních nejsilněji obsazených otevřených turnajů na území ČR - Schneider Bohemia Plzeň 2003 - se hrál jako polofinale ČR a pardubičtí zástupci v něm byli opět vidět v popředí. S půlbodovým odstupem za vítěznou sedmibodovou trojicí Hába, Jansa a Michálek skončil na 8. místě Jiří Lechtynský, o dalšího půl bodu méně dosáhli Michal Konopka na 10. místě a Martin Petr na 14. místě. Méně se již dařilo dalším - se ziskem 5,5 bodu skončil Viktor Láznička na 24. místě, s 5 body Jan Bernášek na 33. místě a se 3 body Jaroslav Hájek na 101. místě ze 115 startujících.


Rank SNo. Title Name NRat IRat FED Club Pts BHm. BH.
1 2 GM Hába Petr 2508 2502 CZE ŠK Trinom Zlín 7 41 52
2 6 GM Jansa Vlastimil 2486 2470 CZE ŠK DA Praha 7 40 49,5
3 18 IM Michálek Jan 2363 2390 CZE Sokol Plzeň I 7 31,5 41
4 12 IM Kalod Radek ---- 2435 CZE Slezan Opava 6,5 41,5 53
5 15   Klíma Lukáš 2424 2425 CZE NH Ostrava 6,5 41,5 53
6 10 IM Neuman Petr 2455 2438 CZE Sokol Plzeň I 6,5 39 50
7 4 GM Polák Tomáš 2480 2473 CZE Slezan Opava 6,5 38,5 49
8 13 GM Lechtýnský Jiří 2403 2431 CZE Infinity Pardubice 6,5 36 47
9 1 GM Fedorchuk Sergey ---- 2557 UKR   6 41 52
10 14 IM Konopka Michal 2425 2428 CZE ŠK Mahrla Praha 6 40,5 51
11 5 IM Cvek Robert 2462 2471 CZE Slezan Opava 6 40 50
12 17 IM Přibyl Josef 2382 2393 CZE Polabí Sokol Joly 6 37 48
13 19 IM Nun Jiří 2355 2358 CZE Slavie Hradec Králové 6 36,5 47,5
14 33   Petr Martin 2191 2236 CZE Sokol Hradec Králové 6 36 46,5
15 38   Zelený Tomáš 2198 2187 CZE Union Plzeň 6 36 44,5
16 11 IM Šimáček Pavel 2401 2437 CZE Agentura 64 Grygov 6 34,5 44,5
17 34 WIM Blažková Petra 2211 2222 CZE Lokomotiva Brno 6 34 43,5
18 24 IM Sikora-Lerch Jan 2329 2324 CZE TŽ Třinec 6 34 43
19 32   Palek Miroslav 2200 2246 GER Sokol Plzeň I 6 31,5 41
20 48   Cífka Stanislav 2144 2160 CZE Slavoj České Budějovice 6 29,5 38,5
21 9 FM Láznička Viktor 2393 2446 CZE Synthesia Pardubice 5,5 38 49,5
22 26   Plischki Sebastian ---- 2310 GER   5,5 36,5 46,5
23 3 GM Vokáč Marek 2490 2490 CZE ŠK Mahrla Praha 5,5 36 46,5
24 20 IM Juřek Josef 2334 2342 CZE Sokol Plzeň I 5,5 36 46,5
25 27   Folk Petr 2263 2284 CZE Sokol Plzeň I 5,5 34,5 43,5
26 28   Studnička Tomáš 2296 2282 CZE ŠK DA Praha 5,5 34 43,5
27 39   Příborský Jan 2191 2181 CZE Union Plzeň 5,5 32,5 42,5
28 35   Trkulja Zoran ---- 2220 AUT   5,5 32,5 41,5
29 22 IM Freisler Pavel 2325 2329 CZE ŠK Holdia DP Praha 5,5 31,5 40,5
30 56   Sochor Stanislav 2079 2141 CZE Agentura 64 Grygov 5,5 30 37,5
31 7 IM Vološin Leon ---- 2468 CZE Sokol Vyšehrad 5 40,5 51,5
32 25   Novák Pavel 2318 2317 CZE Šachklub Sokol Klatovy 5 38,5 48
33 16   Bernášek Jan 2374 2402 CZE Infinity Pardubice 5 37 47
34 42   Folková Martina 2158 2179 CZE Sokol Plzeň I 5 36,5 46,5
35 30   Kantorik Marian ---- 2272 SVK   5 36 46,5
36 31   Řehořek Martin 2241 2254 CZE Emerge Ml.Boleslav 5 35,5 45,5
37 8 IM Gross David 2439 2451 CZE Sokol Plzeň I 5 34,5 44,5
38 90   Maupin Jean-Paul 2280 2040 FRA Agneaux Saint-Lo 5 34 44
39 40   Kuba Jindřich ---- 2180 CZE Opava 5 33,5 43
40 23 IM Gross Štefan 2307 2328 CZE Sokol Plzeň I 5 33 42,5
41 68   Pokrupa Marek 2123 2115 CZE KŠ Tietz 5 31,5 40,5
42 58   Purnoch Josef 2149 2139 CZE Spolana Neratovice 5 31,5 40
43 74   Cichý Miroslav 2040 2097 CZE Lokomotiva Most 5 31 39,5
44 100   Adámek František 2015 ---- CZE ZČE Plzeň 5 30,5 40
45 70   Nový Václav 2052 2107 CZE Sokol Klatovy 5 30 39,5
46 107   Barbet Loic 1900 ---- FRA Agneaux Saint-Lo 5 29,5 38
47 54   Hlaváč Rudolf 2150 2150 CZE Baník Eastman Sokolov 5 29,5 37,5
48 105   Beran Bohumil 1935 ---- CZE ŠK Přeštice 5 28,5 36
49 41   Maurer Jochen ---- 2180 GER   4,5 36 45
50 73   Příborský Ivo 2139 2100 CZE Union Plzeň 4,5 35,5 43,5
51 46   Čedíková Kateřina 2168 2168 CZE Sokol Klatovy 4,5 33,5 43,5
52 29 IM Volodin Viktor ---- 2279 RUS   4,5 33,5 43,5
53 47   Vágner Tomáš 2188 2161 CZE Lokomotiva Most 4,5 32,5 40,5
54 77   Reitinger Petr 2071 2083 CZE ŠK Chemopetrol Litvínov 4,5 32,5 40,5
55 102   Jaroš Martin 1997 ---- CZE Union Plzeň 4,5 32 41,5
56 50   Galíček Stanislav 2133 2155 CZE Slavoj Tachov 4,5 32 39,5
57 53   Havlík Jan ml. 2028 2151 CZE Tartan Prachatice 4,5 31 40,5
58 60   Tůma Jiří 2075 2138 CZE Jiskra Havlíčkův Brod 4,5 31 40,5
59 21   Horák Michal 2337 2341 CZE SK Děčín 4,5 30,5 39,5
60 72   Kratochvíl Miloš 2100 2102 CZE Sokol Písek 4,5 30,5 38,5
61 49   Bujak Michal 2219 2159 CZE Spartak Ústí n.L. 4,5 30 39
62 66   Jirásek Pavel 2155 2126 CZE Sokol Hradec Králové 4,5 30 38
63 67   Nováček Karel 2062 2116 CZE Šachklub Sokol Klatovy 4,5 30 37
64 103   Toman Jan 1940 ---- CZE Slavoj Tachov 4,5 29 37
65 61   Huisman Hugues 2110 2135 FRA Agneaux Saint-Lo 4,5 23,5 31
66 52   Londýn Radek 2125 2152 CZE S.Vyšehrad VISUS 4 35,5 45,5
67 43   Hrbolka Ladislav sr. 2133 2174 CZE Lokomotiva Most 4 35 44,5
68 51   Kopasov Evgeny ---- 2154 RUS   4 34,5 44
69 76   Skácel Jan 2072 2093 CZE Sokol Benešov 4 33,5 44,5
70 71   Toman Jaroslav 2050 2107 CZE Slavoj Tachov 4 33 42,5
71 87   Hodová Lucie 2084 2059 CZE ŠK Líně 4 32,5 42
72 45   Kubíková Alena 1971 2170 CZE Sokol Praha-Kobylisy 4 32,5 41
73 62   Ondreját Miroslav 1980 2133 CZE B.Eastman Sokolov 4 31 41
74 36   Hrbolka Ladislav jr. 2239 2207 CZE Lokomotiva Most 4 30 39
75 55   Podbrdský Pavel 2134 2142 CZE Lokomotiva Brno 4 30 38,5
76 84   Kolář Jáchym 2097 2063 CZE ŠK Pivovar Louny 4 30 38
77 69   Beneteau Hubert 2340 2109 FRA Agneaux Saint-Lo 4 30 37,5
78 44   Pech Václav 2040 2171 CZE MKS Vyškov 4 29 35
79 93   Kupka František 1966 2011 CZE Loko Plzeň 4 28,5 37
80 111   Vrána Jan 1855 ---- CZE 1.novoborský ŠK 4 28 37
81 95   Mička Vladislav 1982 1982 CZE ŠK Líně 4 28 36,5
82 96   Kratochvíl Jakub 1858 1977 CZE Baník Eastman Sokolov 4 27,5 36
83 59   Horák Jiří 2132 2138 CZE SSZŠ Litvínov 4 26,5 35
84 65   Bartoníček Zdeněk 2076 2127 CZE Česká beseda Plzeň 4 25,5 32,5
85 85   Šnaidr Jiří 2011 2063 CZE Sokol Plzeň-Letná 4 25 32,5
86 98   Kovář Josef 1920 1922 CZE ŠK Praha Smíchov 4 25 31,5
87 104   Fales Anatolij 1937 ---- CZE Jiskra Tanvald 3,5 32,5 42
88 88   Kameník Martin 2091 2057 CZE Marty Most 3,5 32,5 40,5
89 78   Sedláček Jiří 2077 2083 CZE Slavoj Tachov 3,5 31,5 41
90 92   Choisy Mathilde ---- 2024 FRA Agneaux Saint-Lo 3,5 30,5 39,5
91 86   Vinklárek Ondřej 1972 2061 CZE Sokol Sendražice 3,5 29,5 36,5
92 108   Pravdík Kamil 1893 ---- CZE Sokol Tábor 3,5 28 36
93 79   Staszko Martin 2076 2083 CZE TŽ Třinec 3,5 28 35,5
94 63   Postupa Pavel 2020 2132 CZE Polabí Sokol Joly 3,5 26,5 35
95 57   Vrchotka Josef 2058 2140 CZE DDM Osek 3,5 26 34,5
96 89   Houška Jiří 2143 2056 CZE Sokol Spálené Poříčí 3,5 23 30,5
97 80   Sládek Jaroslav 1933 2081 CZE Sokol Spálené Poříčí 3 31 40,5
98 82   Cvikl Michal 2023 2078 CZE Šakal Kozolupy 3 31 38,5
99 64   Wünsch Jiří 1994 2130 CZE ŠK Rakovník 3 28,5 38
100 113   Vlček Josef 1840 ---- CZE DDM Osek 3 28,5 37
101 91   Hájek Jaroslav 1994 2029 CZE Sokol Zaječice 3 28 36
102 37   Brom Jiří 2102 2201 CZE ŠK Týn n.Vlt. 3 28 36
103 81   Vladyka Václav 2077 2079 CZE ŠK Česká Lípa 3 28 35
104 101   Pražák Ondřej 2010 ---- CZE Jiskra Tanvald 3 27,5 35,5
105 114   Letourneur Arthur 1830 ---- FRA Agneaux Saint-Lo 3 27,5 35
106 109   Kubík Jaroslav 1863 ---- CZE Sokol Praha-Kobylisy 3 27,5 34
107 83   Kalista Karel 2040 2074 CZE Lokomotiva Plzeň 3 27 33,5
108 115   Traczewski Wojciech 1800 ---- POL MDK Malbork 3 25 32
109 97   Szarowski Daniel 1930 ---- CZE Česká beseda Plzeň 2,5 26,5 33
110 94   Kovařík Josef 1878 2007 CZE ŠK Líně 2,5 24 31,5
111 99   Miskolczi Vítězslav 2019 ---- CZE TJ Slovan Praha-Bohnice 2,5 21 27,5
112 75   Kříž Luboš 1629 2097 CZE Lokomotiva Plzeň 2,5 18,5 24,5
113 110   Postupa Pavel 1863 ---- CZE Polabí Sokol Joly 2 25,5 32
114 106   Hásek Pavel 1934 ---- CZE Jiskra Tanvald 2 24,5 31
115 112   Krejčová Kateřina 1848 ---- CZE Sokol Hradec Králové 2 24 31

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.