Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O přeborníka ŠK Holcim Prachovice 24.08.02

V sobotu 24. srpna 2002 se v Prachovicích za velice solidní účasti 66 hráčů z 32 oddílů uskutečnil další ročník turnaje v rapidu. V přátelské atmosféře hraném turnaji dominovali ligoví hráči z Pardubic, kteří při totální neúčasti předních chrudimských hráčů obsadili všechny stupně vítězů a do první desítky pustili jen dva hráče odjinud.


O přeborníka ŠK Holcim Prachovice
Poř. Los Hráč Oddíl Body Progres Bucholz
1 1 Konopka M Mahrla Praha 6 24 31,5
2 2 Karnik P Synthesia Pardubice 6 22 27,5
3 6 Petuchov S Infinity Pardubice 5,5 21 29
4 8 Novotny M PSK Znojmo 5 24 32,5
5 3 Vacek M Slavia Hradec Králove 5 23,5 32
6 9 Lorenc T Synthesia Pardubice 5 23 27,5
7 15 Danes J Kutna Hora 5 21,5 30,5
8 4 Bernard B Infinity Pardubice 5 21 28,5
9 5 Jedlicka A Sokol Kolin 5 19 26,5
10 25 Hejkrlik F Infinity Pardubice 5 18 26,5
11 10 Cernovsky J Kutna Hora 4,5 20,5 31
12 21 Nevole V Prachovice 4,5 19,5 29
13 23 Sindelar Pa Kostelec n/CL 4,5 19,5 28,5
14 11 Stolba M Kutna Hora 4,5 19,5 28
15 16 Mazanek K Klasterec n/Ohri 4,5 19,5 26,5
16 17 Melich J Pankrac Praha 4,5 17 29
17 18 Vinklarek O Sendrazice 4,5 17 23
18 32 Zelenka J H. Mestec 4,5 16,5 19
19 22 Dosedel J Vysoke Myto 4,5 16 24,5
20 20 Kalvach L Sporitelna Praha 4 19,5 30
21 13 Groh J Vysehrad 4 18,5 28,5
22 7 Tuma J Havlíčkův Brod 4 18 27
23 14 Haspl M Praha Vrsovice 4 17,5 25,5
24 28 Danek P H. Mestec 4 16 23,5
25 31 Kohout J SK Jicin 4 16 22,5
26 43 Danes F Kavalier Sazava 4 14 25,5
27 38 Sindelar Pe Prachovice 4 13,5 24,5
28 29 Hajek J Sokol Zajecice 4 13 20,5
29 33 Ing.Forman M Praha Vrsovice 3,5 18 30
30 26 Boucek Vl. Oaza Praha 3,5 16 26,5
31 27 Havrlik P Zamberk 3,5 16 24,5
32 39 Placek L Motorlet Praha 3,5 15 29,5
33 30 Bures J Motorlet Praha 3,5 15 25,5
34 24 Kolomaznik J Kutna Hora 3,5 15 24,5
35 12 Ruzicka M Loko Zabreh 3,5 14 24
36 50 Stolc M SK Jicin 3,5 13,5 24,5
37 41 Stolba J Chotebor 3,5 13 25,5
38 40 Hospodka J Chotebor 3,5 12 24
39 62 Ondracek O Chotebor 3,5 10 20,5
40 19 Bechyne J Loko Praha 3 17 31,5
41 36 Petrus L Chotebor 3 12 27
42 61 Forman M Oaza Praha 3 12 25
43 49 Novotny R Kutna Hora 3 11 23
44 34 Kopecky Fr Motorlet Praha 3 10 23,5
45 56 Framberk J Ouholicky 3 10 21,5
46 58 Benak J Havlíčkův Brod 3 8 22
47 44 Skokan J Prachovice 3 7 17
48 35 Pokorny O TJ Chrudim 2,5 12,5 27,5
49 37 Stehlik J Kutna Hora 2,5 11,5 28,5
50 46 Fiala M Chotebor 2,5 10,5 22
51 45 Zverina J Chotebor 2,5 10,5 20,5
52 51 Honek J Prachovice 2,5 9,5 22
53 48 Tlapak S Prachovice 2,5 9 23,5
54 54 Muller P H. Mestec 2,5 9 22,5
55 52 Vondracek E Prachovice 2,5 8,5 17
56 53 Doubal P Chotebor 2,5 8 19
57 42 Mericka L Tesla Praha 2 10 23,5
58 47 Kostlan J Loko Zabreh 2 10 22,5
59 59 Lacina Vl. Hlinsko 2 7 19
60 55 Vorel B Rosignano Pardubice 2 6,5 21
61 57 Suchy Vl. Kostelec n/CL 2 6 17,5
62 63 Honek O Prachovice 2 6 16,5
63 66 Nedbal R SK Jicin 2 6 16,5
64 65 Svaha M TJ Chrudim 1,5 6,5 19,5
65 60 Zamecnik J Hlinsko 1 2 14,5
66 64 Ondracek L Chotebor 0,5 2,5 16,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.