Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Předseda PDŠS Jaroslav Hájek mistrem ČR seniorů !! 16.08.02

Na již tradičním přeboru ČR seniorů v Rychnově n/Kn. dosáhl na nejvyšší příčku předseda našeho krajského svazu Jaroslav Hájek ze Sokola Zaječice a po zásluze se stal mistrem ČR pro rok 2002. Neztratili se ani další zástupci kraje - Luboš Trojan ze Synthesie Pardubice skončil na devátém a Bohumír Zámečník ze Sokola Žamberk na 10 místě.


Mistrovství ČR seniorů 2002
Rank SNo. Name NRat Club Pts BH. SB.
1 -15 HAJEK Jaroslav 1961 TJ Sokol Zajecice 5 30,5 21,25
2 -10 SNAIDR Jiri 2000 Sokol Plzen Letna 5 30 20,5
3 -7 JAROS Mojmir Ing. 2055 Duras Brno 5 29 19,5
4 -4 HOLUB Milan Ing. 2100 Sokol Vrsovice 5 28 19
5 -2 MOST Zdenek 2118 Stare Sedlo 5 27,5 18,25
6 -3 RATOLISTKA Josef 2106 - 4,5 30 18,5
-5 BLAHACEK Evzen Ing. 2081 Ateso Jablonec n/N 4,5 30 18,5
8 -1 TRMAL Jaroslav 2244 Investa Pribram 4,5 30 15,25
9 -6 TROJAN Lubos 2078 Synthesia Pardubice 4,5 29,5 18,75
10 -14 ZAMECNIK Bohumir Dr. 1973 Sokol Zamberk 4,5 29 18,5
11 -11 PISE Jan Dr. 1995 SK Loko Brno 4,5 28,5 17,75
12 -12 CEROVSKY Leos 1976 TJ Dvur Kralove 4,5 28,5 17
13 -17 ZEMAN Ladislav 1918 Jiskra Litomysl 4,5 27,5 17
14 -20 DUFEK Vladimir 1870 SK Novy Bor 4,5 25,5 16,75
15 -46 HRNCIR Frantisek 1549 TJ Krasna Lipa 4,5 25 15,75
16 -21 CIPRIAN Jiri 1862 TJ Ostrov n/O 4 29 15,25
17 -23 VICANEK Josef 1818 Fatra Napajedla 4 28,5 13,75
18 -8 KUDERA Jiri 2013 Slavoj Litomerice 4 26 13,75
19 -13 HAVRLIK Pavel 1976 Sokol Zamberk 4 25,5 14
20 -16 MACHALEK Bedrich 1949 SKD Prumstav Usti n/L 4 25 11,5
21 -19 KRIVOHLAVEK Miroslav 1871 Jiskra Usti n/O 4 24,5 14
22 -22 BUNKA Vladislav 1852 Stadion K. Hora 4 23,5 11,75
23 -25 ZIKMUND Jaroslav MUDr 1787 DDM Kostelec n/O 4 23,5 10,75
24 -9 KAISER Rudolf 2005 SK Smichov 3,5 28,5 12,75
25 -27 MOTACEK Jan 1754 Litomysl 3,5 24 9,25
26 -24 NOVOTNY Milan Mgr. 1797 Spartak Adamov 3,5 23,5 11,5
27 -18 GASEK Stanislav 1887 SK Investa Pribram 3,5 23 10
28 -33 HEGER Miroslav 1697 - 3,5 22,5 9,25
29 -35 PELIKAN Josef 1690 SK GAMA Pribram 3,5 21,5 7,25
30 -36 TOLAR Vladislav Ing. 1683 Loko C. Budejovice 3,5 19,5 9,25
31 -31 HAVLICEK Frantisek 1710 TJ Stare Sedlo 3,5 19,5 7,25
32 -29 KOSTALEK Vlastislav 1735 Loko Trutnov 3,5 19,5 6,75
33 -28 TRAVNICEK Jaroslav 1748 TJ Krasna Lipa 3 27 9,5
34 -34 SVATOS Zdenek 1693 SK Svitavy 3 23 8,5
35 -37 PALLA Rostislav 1681 Spartak Rychnov n/Kn 3 21 7,75
36 -30 PALLA Stanislav Ing. 1730 SK C. Trebova 3 21 6
37 -39 MAREL Vaclav 1663 DDM Kostelec n/O 3 18,5 5,5
38 -49 RAKOVIC Miloslav Prof. Ing. - - 2,5 25 8,25
39 -44 ZASTAVA Ladislav 1585 TJ Hronov 2,5 24,5 8
40 -45 JANECEK Miroslav 1585 Sokol Zamberk 2,5 24,5 5,25
41 -40 BENES Leopold 1627 SK Svitavy 2,5 24 7
42 -38 ANDRES Jaroslav Ing. 1663 Sp. Rychnov n/Kn 2,5 23,5 3,75
43 -32 KOTTNAUEROVA Libuse 1702 Viktoria Zizkov 2,5 22 7
44 -43 HURDES Emil 1603 Sokol Zamberk 2,5 17,5 2,5
45 -50 TROJANOVA Ludmila Mgr. - - 2 22,5 6,25
46 -47 MAREK Frantisek 1543 SK Marek Linhartice 2 20 1,5
47 -48 PATEK Ladislav 1528 TJ Chotebor 2 17,5 4,25
48 -41 RUZICKA Jaroslav 1606 Krasna Lipa 1,5 24 1,75
49 -42 KUCHTA Jiri Mgr. 1604 TJ Slavia HK 1,5 20,5 1
50 -26 BRADAC Jaroslav 1765 Jiskra Jaromer 0 13,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.