Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky seniorů 31.08.03

Za účasti 34 hráčů v hlavní kategorii nad 60 let proběhlo v Rychnově n/Kn. letošní Mistrovství ČR seniorů, kterého se zúčastnili i naši zástupci. Nejlépe skončil Pavel Vobořil z Infinity Pardubice na 5 místě, s velkým odstupem pak následovali další naši hráči včetně loňského přeborníka Jardy Hájka. V kategorii nad 70 let získal bronz Bohumil Zámečník ze Žamberka, v přípravce (nad 50 let) obsadil druhou příčku Jiří Hájek ze Zaječic a třetí Ladislav Zeman z Litomyšle.


1 1 VANKA Miloslav Ing. 2231 Bohemians Praha 5,5 29 22.00 1960
2 2 TRMAL Jaroslav 2220 Investa Pribram 5,5 27 20.75 2005
3 7 VAVRA Jan Ing. 2076 Sokol Vrsovice 5 31,5 21.50 2071
4 12 TEJKAL Jiri 2012 Loko Praha 5 27 18.00 1961
5 16 VOBORIL Pavel Ing. 1977 Infinity Pardubice 5 26,5 17.00 1953
6 4 MACURA Emil 2124 SK Zlin 4,5 29,5 17.00 2032
7 5 LASTOVICKA Jiri 2114 Sokol Bzenec 4,5 29 18.25 2002
8 6 JOUKL Zdenek 2113 Sokol Ml. Boleslav 4,5 28,5 17.50 1963
9 10 PISE Jan Dr. 2028 Loko Brno 4,5 26,5 15.75 1973
10 9 JAROS Mojmir Ing. 2039 Duras Brno 4 29,5 14.75 2046
11 13 BLAHACEK Evzen 2003 Desco Liberec 4 28 15.25 1976
12 3 HOLUB Milan Ing. 2133 Sokol Vrsovice 4 25,5 14.25 1933
13 8 HOLLMAN Zdenek 2075 Sp Rokytnice n/Jiz. 4 25,5 13.25 1906
14 11 RATOLISTKA Josef 2023 Mladi Praha 4 23 XI.25 1918
15 24 JASNY Stanislav 1813 TJ Vidce 4 21,5 8.00 1742
16 23 HORYNA Josef 1837 Sokol Vrsovice 3,5 29,5 13.25 2047
17 20 HEJZLAR Zdenek 1910 TJ Nachod 3,5 25 12.00 1918
18 22 GASEK Stanislav 1858 ALVA Pribram 3,5 24,5 10.00 1925
19 17 ZDRAZIL Bohumir Ing. 1969 Slovan Bratislava 3,5 24,5 VI.75 1800
20 19 FOLTA Jaroslav 1963 Banik Habartov 3,5 24 XI.75 1936
21 18 BABUSEK Miroslav 1965 SK Jakl Karvina 3,5 24 10.00 1890
22 21 CERVINKA Vladimir 1894 Sp. Rokytnice n/Jiz. 3,5 19,5 VII.25 1810
23 29 MAZURA Jaroslav 1581 Sokol Zamberk 3 24,5 V.50 1841
24 25 ZIKMUND Jaroslav Dr. 1808 DDM Kostelec n/Orl. 3 19 VI.25 1779
25 30 PALUDA Jiri 1578 Loko Ces. Trebova 2,5 25 VII.25 1959
26 15 PETRZELKA Karel 1985 Loko Ces. Trebova 2,5 24 VIII.75 1880
27 14 HAJEK Jaroslav 1994 Sokol Zajecice 2,5 23,5 VI.75 1884
28 28 ANDRES Jaroslav Ing. 1620 Spartak Rychnov n/Kn. 2,5 23 III.75 1912
29 31 HURDES Emil 1498 Sokol Zamberk 2,5 22 4.00 1879
30 27 JEDLICKA Eduard 1681 SK Svitavy 2,5 21 II.25 1790
31 34 GERNERT Vilem 1727 Sp. Rokytnice n/Jiz. 2,5 19 IV.50 1756
32 26 SVATOS Zdenek 1723 SK Svitavy 2 18 III.50 1807
33 32 SEBEK Pavel 1498 Stavby mostu Praha 1 21,5 0.00 1802
34 33 SCHLAPPL Zdenek 1399 Sokol Hr. Kralove 0 9,5 0.00 1788

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.